Şimdi Ara

Ne kadar maaş alıyorsunuz ? (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
640
Cevap
20
Favori
34.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tiyatro'nun kötü gidişatı yetmezken birde bu hocam genç yaşda bunca risk alıp hayatımı bunun üzerine inşaa ettim. Tiyatro oyunculuk haricinde hiçbir iş beceremeyen gerekli azim ve motivasyona sahip olmayan bir insanım. Tv sektöründe dayım eniştem dedem de yok. Yaşımın genç oluşuyla teselli ediyorum kendimi sadece. Gerçeklere gözümü kapatıp hayal dünyasında yaşamaya çalışıyorum. Bu nereye kadar böyle gider hiç bir fikrim yok. Kusura bakmayın hocam yazarak biraz içimi rahatlatmak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter çok şükür
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ne kadar maaş alıyorsunuz ?

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Yaptınız iş nedir hocam işinizin zorlukları yokmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ensr53 kullanıcısına yanıt
    Teknik servis

Zorlukları var. Hayatımda düzgün bir ilişkim olmuyor bi oraya bi buraya gidiyorum servise. Bugün ırak yarın rusya haftaya bilmem nere gittim mi 1 hafta yokum en az bu yüzden bekar kalmaya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Navigator

quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

quote:

Orijinalden alıntı: The Navigator

güverte stajyeriyim 2000 tl

Stajyerlik bittikten sonra ne kadar olacak maaşın ? Deniz adamını geçiyor mu

staj bittikten sonra 4. kaptan olarak kontrat parasi dahil aylik 12 bin liraya denk geliyor ancak yilda 12 ay calismiyoruz

Yılda 12 ay çalışmıyorsan daha iyi

Bende çok çalışmayı sevmem kasım aralık ocak ayları bana ait olmalı

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Hocam mesleğinizden memnunmusunuz artılarını eksilerini nasıl kendimizi geliştirebilceğimizi yazabilirmisiniz bende mimar adayıyımda..

• De get D kullanıcısına yanıt
    mesleğinizden memnunmusunuz artılarını eksilerini nasıl kendimizi geliştirebilceğimizi yazabilirmisiniz bende mimar adayıyımda..

• ensr53 kullanıcısına yanıt
    Çalıştığınız şirkete göre yaptığınız iş değişiyor mimarlık çok garip bir meslek. Bir yere işe giriyorsun taharet musluğu çizdiriyorlar, bir yere işe giriyorsun mağaza - ofis yaptırıyorlar. Mimar adayı olarak mutlaka autocad öğrenirsiniz eminim, sketchup duymuşsunuzdur ve kullanıyorsunuzdur belki. Bence bunun yanına v-ray for sketchup'da öğrenin çok işinize yarayacaktır. Hatta baktınız hoşunuza gitti 3dmax de öğrenebilirsiniz sektörde çok öne geçersiniz.

Bu arada bazen stajyerler geliyor autocad biliyorlar sketchup biliyorlar iyi hoş fakat xref konusunda hiç birşey görmedik diyorlar. Bence işinizi kısaltacak ve kolaylaştıracak bu tip şeyleri öğrenmeye çalışın. İlk iş deneyiminizde hız konusunda rahat edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De get

Çalıştığınız şirkete göre yaptığınız iş değişiyor mimarlık çok garip bir meslek. Bir yere işe giriyorsun taharet musluğu çizdiriyorlar, bir yere işe giriyorsun mağaza - ofis yaptırıyorlar. Mimar adayı olarak mutlaka autocad öğrenirsiniz eminim, sketchup duymuşsunuzdur ve kullanıyorsunuzdur belki. Bence bunun yanına v-ray for sketchup'da öğrenin çok işinize yarayacaktır. Hatta baktınız hoşunuza gitti 3dmax de öğrenebilirsiniz sektörde çok öne geçersiniz.

Bu arada bazen stajyerler geliyor autocad biliyorlar sketchup biliyorlar iyi hoş fakat xref konusunda hiç birşey görmedik diyorlar. Bence işinizi kısaltacak ve kolaylaştıracak bu tip şeyleri öğrenmeye çalışın. İlk iş deneyiminizde hız konusunda rahat edersiniz.

hocam merhaba, kusura bakmayın konuya daldım fakat ben de bir mimar adayıyım. Iç mimarlık öğrencisiyim. Staj yapacağız bu yaz.
    Yeri kendimiz belirleyebiliyoruz bu durumda illaki tanıdık mı olmalı yoksa uygun yerlere mail yoluyla isteğimi anlatan kendimi tanıtan kısa bir cv mi atayım. Ne yapacağımı bilmiyorum staj yerimi de kendim belirlemek istiyorum. Bana bir akıl verirseniz

• küçük bir gıda firmasının istanbul distribütörüyüm. satışa göre değişiyor ama cebime giren para aylık ortalama 8000 tl civarı

birde emlak işiyle uğraşıyorum, ordanda baya bi kazancım oluyor. mesela 2 sene önce 230 bin tlye aldığım evi 1 hafta önce 500 bin tlye sattım.

2 tanede kirada evim var izmirde ordanda aylık 1600 tl kazanıyorum

gider olarak da kendim haricinde eski eşime 2500 tl civarı nafaka ödüyorum ve üniversitede okuyan oğluma her ay 3000 lira civarı para gönderiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Against Me -- 10 Eylül 2016; 22:47:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Teknik servis

Zorlukları var. Hayatımda düzgün bir ilişkim olmuyor bi oraya bi buraya gidiyorum servise. Bugün ırak yarın rusya haftaya bilmem nere gittim mi 1 hafta yokum en az bu yüzden bekar kalmaya devam.

Hocam sizin Burger King şubeleriniz yok muydu ?
  • İstanbul distribütörlüğünü nasıl aldınız ? İlk işe nasıl başladınız

• Hemşireyim ayda 19-20k $ alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ensr53

İstanbul distribütörlüğünü nasıl aldınız ? İlk işe nasıl başladınız

ben daha önceden o firmanın pazarlama departmanında çalışıyordum. İstanbul distribütörlüğünü 2 kardeş yönetiyordu bunlar aralarında kavga falan ettiler sonrada anlaşamayıp işi bıraktılar. firmada istanbula benim gitmemi istedi bende kabul ettim. işe başlamak zor değildi müşteriler falan hazırdı ama kazancım azdı. kazancımda zamanla yükseldi ve bugünlere geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Against Me -- 6 Ekim 2016; 19:53:35 >
  • Ben ogrenciyim aylik gelirim yok.Ama ailemin geliri yillik ortlama 500k ile 1 milyon arasi degisiyor.Annem ingikizce ogretmeni babamda muteahhit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUSR-ET -- 6 Ekim 2016; 21:26:40 >
  • itfayecinin 3800 aldığı yerde öğretmenin 2600 alması saçmalık . gelecek nesli yetiştirenler mutlu olmazsa karanlık bir nesil olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

20-25.000tl (norveç)

mesleginiz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: jesuschristismynigga

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

20-25.000tl (norveç)

mesleginiz nedir

Italyan restorant sahibiyim.

• doktor olacam 6 seneye editlerim şöyle gelsin 7000ler

• Maaşlar arttı mı

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.