Şimdi Ara

Ne kadar haber sitesi ve haber kaynağı varsa takip edilebilen uygulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
5.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundle ile tüm haber sitelerini, dergileri, blogları ve yazarları tek bir uygulama içerisinden takip etmek mümkün.

Hem istediğiniz kaynaklardan kendi haber akışınızı oluşturabilir hem de gündemin öne çıkan haberlerini yakalayabilirsiniz.

Peki siz Bundle'ı kullanıyor musunuz? Bundle'da kullanıcı yorumlarına çok değer veriyoruz ve bu yorumlarla her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Sizin de görüş ve fikirlerinizi paylaşmanızı isteriz.

Bundle'ı indirmek için: App Store | Google Play

• En iyi yerli haber uygulaması olmuş gerçekten şu an indirdim ihtimal vermesemde gerçekten muazzam olmuş ellerinize sağlık daha önce Haber Tarayıcı kullanıyordum fakat bu uygulama daha fazla seçenek ve şıklığa sahip. Merak ettiğim tek şey istediğimiz siteyi ekleyebiliyor muyuz yoksa belirtilen seçenekler dahilinde mi haber kaynakları ekleyebiliyoruz. Mesela ben link bu siteyi eklemek istedim ama beceremedim mi yoksa uygulama içerisinde olmayan siteleri ekleyemiyor muyuz..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedroid -- 11 Ocak 2016; 3:17:52 >
  • linklerde sorunmu var???

Düzeldi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sierratr1 -- 14 Ocak 2016; 2:46:22 >
  • kedroid kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bundle'ı beğenmenize çok sevindik. Vakit ayırarak güzel yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

İçeriklerin yayın standartlarımıza uygun şekilde sorunsuz biçimde görüntülenebildiğinden emin olmak için kaynak ekleme işlemini şu anda biz gerçekleştiriyoruz. Eklenmesini talep ettiğiniz kaynakları bizimle paylaşırsanız değerlendirerek uygun kategoriler altında yer vermekten mutluluk duyarız.
  • Bir süredir kullanıyorum ve yerli olduğundan habersizdim. Şimdi daha çok hoşuma gitti. Türkçe içerik olarak şuan iyi bir noktada ama daha da iyileştirilmesi gerekiyor.
    İyi çalışmalar dilerim.
  • Uygulamayı telefonuma ( IOS 7 ) indirdim.Şuana kadar bir sorun çıkmadı.Güzel kullanışlı bir uygulamaya benziyor. Teşekkür ederim.
  • Çok başarılı devamını dilerim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyenize istinaden kurup deneyeceğim . Teşekkürler.
  • Bende çok beğendim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama sadece Türkiye app store'una mi özel acaba?Türkiye disindaki bir app storeden aratiyorum ama cikmiyor.
  • 10 numara! Teşekkürler...
  • belcika app sstore de bulamiyorum
  • haber sitelerinin gerçek sürümlerindeki reklamlardan bıkınca keşfetmiştim. başarılı ama bazen içerik yenilemekte yavaş kalabiliyor. yabancı kaynaklı uygulama olduğunu düşünüyordum.
  • windows phone ekosistemine gelecek mi?
  • Güzel olmuş, elinize sağlık.
  • Ben uygulamayı severek kullanıyorum. Uygulamada sevmediğim tek şey bazı haber kaynaklarının haber için kendi sitesine yönlendirmesi...
  • Uygulama çok iyi ama son dakika haberleri konusunda çok pasif kalıyor. Türk uygulaması olan Nabız uygulaması bu konuda mükemmel Yiğidi öldür hakkını yeme Bundle da vazgeçilmezim
  • nasıl bişe bu
  • Az önce konuyu görünce indirdim. iPhone 3G den bu yana süregelen telefon kullanım hayatımda gördüğüm en kullanışlı programlardan biri olduğunu çok rahat söyleyebilirim Düşünmeden indirin, sayısızca haber sitesi tek uygulamada toplanıyor; gerçekten sayısız !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yqtcn -- 7 Haziran 2016; 22:33:13 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.