Şimdi Ara

NDrive v10.1.15 TÜRKÇE +NDrive Güncel Türkiye Haritası 2010.12 Navteq (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
58.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orkun85

quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

quote:

quote:

Kardeş ben NDrive'ı telefona yükleyeceğim ''Yüklenemiyor. Bu dahili bir bileşen.'' Hatası veriyor.

Ne yapmalıyım?

kullandıgın cfw ne.içinde pips gömülü mü.
    gömülüyse pips dosyasını kurma.

Kardeş benim ki sunrise. Gömülü olup olmadığını bilmiyorum.

direk ndrive.sis dosyasını kur.sorun olmaz bende sunrise da kullanıyorum.

@ceffry
    herhangi bir ücreti yok.sadece konumlama yöntemlerinden Bluetooth,Yardımlı ,Şebeke tabanlı işaretli olursa 1kb veri ücreti harcar. onun dışında ücret yok.
    birde konumlama sunucusunu kapat.

kusura bakma dedıgım gıbı acemıyım amasoyle bır sorun verıyor sertıfıka hatası verıyor ....
    acil yardım

• forumda hackli 5800 yazılımları var .birini kurman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkun85 -- 25 Ocak 2011; 22:26:10 >
  • Bu program 5800 ile tam uyumlu. Son haritası çok güzel. Fakat uydu bulması garmin kadar hızlı değil. Garmin biraz kasıyor ama cidden sıfır hata navigasyon yaptırıyor. Türkiye de başarsoft a rakip bir kaç tane daha harita firması gerekli. çünkü son haritada bile birçok yol ve poi de hata var. (konya için konuşuyorum) Nokia nın ovi maps i neden beğenilmiyor anlamış değilim. Bence tek eksiği yeterli ilçeyi kapsamaması olabilir. Bunun yanında nokia nın hazırladığı bir program olması nedeniyle cihazı kasmıyor ve birçok extra özellik var (örneğin konum paylaşma. Cidden hoş bir özellik)
  • Ndrive kesinlikle en iyisi.Ne sygic ne nokiamaps nede garmin.en stabil çalışan Ndrive.son haritasıda çok iyi başarsoft nede olsa.Ndrive'da tek beğenmediğim türkçe yönlendirme sesi çok kalitesiz.diğer seslendirmeler kaliteli yapılmış ama türkçe seslendirmeler ses kalitesi olarak felaket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanBest

Ndrive kesinlikle en iyisi.Ne sygic ne nokiamaps nede garmin.en stabil çalışan Ndrive.son haritasıda çok iyi başarsoft nede olsa.Ndrive'da tek beğenmediğim türkçe yönlendirme sesi çok kalitesiz.diğer seslendirmeler kaliteli yapılmış ama türkçe seslendirmeler ses kalitesi olarak felaket.

Bunada Şükür Diyoruz Çok Kaliteli Bir Program Ve türkçe Bunun Keyfini Sürelim Bence :)
  • beyler sunrise yüklü makineye kurdum. herşey güzel çalışıyor uyduyu bulunca etrafta neler var? a tıklıyorum donup kalıyor hiçbiryer bulmuyor.Bir de haritadaki herhangi bir simgeye(market,hastane ,camii) tıklatınca hemen kapanıyor neden olabilir?
  • bende şuan deniyorum.bir sorun yok.eski ndrive kurulumu veya kalıntısı var mı
  • quote:

bende şuan deniyorum.bir sorun yok.eski ndrive kurulumu veya kalıntısı var mı

yok kaç kere format attım belki 5 defa attım önceki ndrivenin ruhu bile kalmadı ama bilmiyorum acaba cfwden mi?
  • en iyisi nrdive. ne derseniz deyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceffry

quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeş ben NDrive'ı telefona yükleyeceğim ''Yüklenemiyor. Bu dahili bir bileşen.'' Hatası veriyor.

Ne yapmalıyım?

kullandıgın cfw ne.içinde pips gömülü mü.
    gömülüyse pips dosyasını kurma.

Kardeş benim ki sunrise. Gömülü olup olmadığını bilmiyorum.

direk ndrive.sis dosyasını kur.sorun olmaz bende sunrise da kullanıyorum.

@ceffry
    herhangi bir ücreti yok.sadece konumlama yöntemlerinden Bluetooth,Yardımlı ,Şebeke tabanlı işaretli olursa 1kb veri ücreti harcar. onun dışında ücret yok.
    birde konumlama sunucusunu kapat.

kusura bakma dedıgım gıbı acemıyım amasoyle bır sorun verıyor sertıfıka hatası verıyor ....
    acil yardım

Kardeş şunu indir ; ( Link bozuktu , yenilendi..)

http://hotfile.com/dl/99963703/cd641d9/sertifika_5800.rar.html

rar'dan çıkarttıktan sonra, SignSİS yazan programı çalıştır, En üste Sertifikalandırmak istediğin dosyayı seç.. sonra Cer File yazan yerin sağındaki "..." noktaya basarak OPDA20years Güvenlik sertifikasını seç, Key file yazan yere yine üç noktaya basarak OPDA20years Kayıt girdisini seç. Bin dosyasını ve Sign Dosyalarını kullanma. Sonra "Sign The SİS" de..

Sertifikalandırmak istediğin dosyanın sonuna "signed" olarak yazıp yeni dosyayı çıkarıyor aynı klasör içine...Bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk_17 -- 27 Ocak 2011; 21:02:38 >

• Bende eski sürüm program ve harita kurulu, onu kurarken haritayı lisanslamıştım.
    Bunda öyle birşeye gerek yok sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usluçocuk06

quote:

Orijinalden alıntı: ► v-s-l ◄

ben ankarada kullanıyorum. köy yollarını göstermese de uydu görünümü var. Ayrıca sen saçmalıyosun köydeki adam GPS'i ne yapsın

heh ben köydeyim ama ihtiyacım oluyor. bazen tarlaların alanlarını bulmaya yarıyor kordinat sistemi sayesinde

GPS sistemlerinde çok keskin hesaplar tutmaz, belirli bir sapmayla gösterilir noktalar.
    O yüzden pek sağlıklı olmayabilir alan hesaplamaları :)

• quote:

Orijinalden alıntı: musisi51
    en iyisi nrdive. ne derseniz deyin.

bencede ndrive. ama eğer sygic başarsoft haritası kullansaydı gözüm kapalı sygic derdim.program olarak bi harika sygic ama haritası tırt.
  • gps bulma hızı olarak en iyisi ndrive.ama nokia maps'in haritası bana daha kullanışlı geliyor.poileri daha güncel ve çok.izmir için söylüyorum haritası daha başarılı.ben gps sinyalini ndrive ile bulup nokia maps'e geçiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 27 Ocak 2011; 10:34:45 >
  • nokia maps navteq haritası kullanır ve evet izmir gibi büyük şehirlerde poi sayısı hatrı sayılır derecede çok fazla.ama büyük şehirler dışında poiler çok yetersiz.sana sygic mobile mapsı öneririm.onunda navteq haritası var ve nokia maps tan çok çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanBest

quote:

Orijinalden alıntı: musisi51
    en iyisi nrdive. ne derseniz deyin.

bencede ndrive. ama eğer sygic başarsoft haritası kullansaydı gözüm kapalı sygic derdim.program olarak bi harika sygic ama haritası tırt.

katılıyorum.
    ama c7 destekli sürümü yok, mecbur garmin ve nokia kullanıyorum :(
  • quote:

ben ankarada kullanıyorum. köy yollarını göstermese de uydu görünümü var. Ayrıca sen saçmalıyosun köydeki adam GPS'i ne yapsın

Bu tip düz mantık adamlara hastayım gerçekten. Ben işim gereği hem de gezmeyi sevdiğimden sürekli bu ip yollarda geziyorum ve rotalarımı bu tip yollardan yapıyorum. İlla köydeki kullanacak diye bir mantık yok, Ankara'nın dışında da hayatlar var.
  • şu ana kadar güzel görünüyor deneme şansım şuan olmadı ama inşallah iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonicbluepearl

quote:

Bu tip düz mantık adamlara hastayım gerçekten. Ben işim gereği hem de gezmeyi sevdiğimden sürekli bu ip yollarda geziyorum ve rotalarımı bu tip yollardan yapıyorum. İlla köydeki kullanacak diye bir mantık yok, Ankara'nın dışında da hayatlar var.

düz mantık hae. . Sinyali çabuk bulması ve köy yolları olması bu programı en iyi yapmaz sadece bunu demek istemiştim. Ayrıca Ankara'da bile market, dersane, eczane vb. adlarının (baktıklarımın) neredeyse %60'ı yanlış yazılmış. Ben de senin gibi insanları tersliycek küçümsüycek yer arayanlara ayarım...

• quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

quote:

Orijinalden alıntı: usluçocuk06

quote:

heh ben köydeyim ama ihtiyacım oluyor. bazen tarlaların alanlarını bulmaya yarıyor kordinat sistemi sayesinde

GPS sistemlerinde çok keskin hesaplar tutmaz, belirli bir sapmayla gösterilir noktalar.
    O yüzden pek sağlıklı olmayabilir alan hesaplamaları :)

zaten kabataslak ölçüyorum en iyi 10 metre sapmayla hesaplayabiliyor 58oo

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.