Şimdi Ara

NcSoft

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NcSoft oynayanlar hangi serverda daha çoğunlukla oynuyor?

• Türkler ile oynamayı tercih etmek istiyorsan
    https://eu.4game.com/lineage2/play/ burda daha çok kişi bulursun
    çoğunluk ararsan ona birşey diyemem.Zaten avrupa serveri türkçe olacak ama ne zaman belli değil.
  • GTM+0 nedir? +2 -5 olması neyi belirler? 4game bence pa olayi cok kotu bir durum alamayanlar icin ncsofta bot acabilirsin ama exp kasmaya gelince diyer kişelerle ayni kasiyorsun.
  • Gmt olayı zaman farkı.
    16.00 iken gmt 0 da saat 14.00
    Türkiye zaman dilimi gmt+2(yazda değişiyor)

Sunucuda Gmt + 0 da 16.00 savaş varsa bizim saat ile 18.00 başlayacak.

pa olayı biraz başta sıkıcı gelebilir ama hatta seni oyundan soğutabilir. Ama oyunda lvl i falan takmıyorum zevk almak istiyorum dersen o zmn o kadar etkilemez seni.Zaten mentor olayı var 85 e kadar rahat kasarsın.
    Oyunda ping çok önemli olduğu için eu daha hızlı,uk daha yavaş ttnet den kaynaklanıyor galiba yurtdışı çıkışından kaynaklanıyor olsa gerek.

Us serverında bot deyip geçme bence. Beraber oynadığım bir arkadaş vardı.Adam en sonunda baktım us bırakmış.Neden bıraktın diye sorduğumda. Her yerde bot görüyorum. 92 level tankı bıraktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pufy

Türkler ile oynamayı tercih etmek istiyorsan
    https://eu.4game.com/lineage2/play/ burda daha çok kişi bulursun
    çoğunluk ararsan ona birşey diyemem.Zaten avrupa serveri türkçe olacak ama ne zaman belli değil.

lineage2 nin türkçe olması olay yaklaşık 3 yıldır var ama en ufak bir haber bile yok. kesinlikle türkçe olursa ginede ingilice kullanıcam.

lineage2.com serverlarında çok daha fazla türk var. innova ya da her zaman oynayan vede online olan türk sayısı 50 yi geçmez. Birçok türk arkadaşımız başladı hatta clan kurdular sonra dağıldık yabancı clanlarda oynuyoruz. Serverda çoğunlukla

Polonya / Bulgaristan / Rusya / İspanyol / Alman / Romanyalı oyuncular çoğunlukta.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.