Şimdi Ara

NBA2K13 ASSOCIATION MODE YARDIM.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    NBA2K13 de Association mode açtım, herşeyi ayarladım, maça girdim, bir de ne göreyim ? Sadece oyun kurucuyu yönlendirebiliyorum, takım kendisi oynuyor ! Bunu nasıl duzeltebilirim, lütfen yardım ederseniz çok sevinirim..

• sen my career girmiş olmayasın assocation modda öyle bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanqMan07

sen my career girmiş olmayasın assocation modda öyle bişey yok

My career'ı biliyorum arkadaşım orada da profilim var. Assocation mod oldugunundan emin olacak kadar zekaya sahip oldugumu düşünüyorum. Dediğim gibi sadece oyun kurucuyu yönlendirebiliyorum, diğer oyuncular kendiliğinden oynuyor (Aynı my career gibi ama bu Assocation mod :D ) yardımcı olursanız sevinirim ..
  • cavap bekleniyorr...
  • Kimse bilmiyor mu ?
  • Oyun kontrollerinde sadece tek oyuncuyu yönetmeye ayarlı olup olmadığını kontrol ettin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yt1990

Oyun kontrollerinde sadece tek oyuncuyu yönetmeye ayarlı olup olmadığını kontrol ettin mi?

Evet hemen hemen bütün ayarları kontrol ettim, ama düzeltemedim
  • Sadece bende mi bu sorun var arkadaşlar yardım edebilcek kimse yok mu ?
  • Türkiye'nin en büyük forumunda yardım edebilecek kimse mi yok ?
  • 1 aydır oynayamıyorum oyunu sildim bidaha kurdum yine olmadı kimse yardımcı olamıcak mı ?
  • Options > My Controller > Controller Settings > Preferred Position = None olmalı. Sende Point Guard olarak kalmıştır. Bu tek oyuncu kontrolü başka şekilde olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAVUSm

Options > My Controller > Controller Settings > Preferred Position = None olmalı. Sende Point Guard olarak kalmıştır. Bu tek oyuncu kontrolü başka şekilde olmaz.

evet hocam sorun buymuş dediklerini yaptım oldu teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.