Şimdi Ara

Nba Playoff ve Şampiyonluk Tahminleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • vitam (2 mesaj) RccP (2 mesaj) xantia (1 mesaj) oBLoOd (1 mesaj) .Alp. (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Nba Playoff ve Şampiyonluk Tahminleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    322 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Normal sezonda sona yaklaşılıyor diye böyle bir başlık atıp, kendi kehanetlerimi sıralayayım dedim. Herkes fikirlerini belirtirse güzel bir paylaşım ortamı olur sanıyorum.

Playoff Eşleşme Tahminlerim:

Doğu da 1-2-3 belli gibi olduğundan fazla üzerinde durmaya gerek görmedim. Zaten bu yakada Boston ile Detroit-Orlando eşleşmesinden çıkanla konferans finali oynar. Boston un favori olduğunu düşünüyorum.

Beni asıl heyecanlandıran Batı yakası! İşte playoff ilk tur eşleşmelerim:

New Orleans - Golden State ---> Golden State in hızlı oyun ve keskin şutörleriyle 1-2 maç alarak süpürülmeden eleneceğini düşünüyorum. (4-2)

LA Lakers - San Antonio ---> Manu ve/veya Parker şov bekliyorum ama Duncan zorlanacaktır. Lakers ciddi hırpalasada SA tura yakın. (2-4)

Suns - Dallas ---> Kidd Nash eşleşmesi zevkli olacak ama Pota altında Dallas adeta ezilir gibime geliyor. Suns un zorlanmayacağı kanaatindeyim. (4-1)

Utah - Houston ---> Houston hem Yao dan yoksun hemde çok yorgun. Utah geçecektir. (4-1)

Batı Yarı finalleri :

New Orleans - San Antonio ---> SA tecrübesini konuşturacak ama yorulacaktır. (2-4)
    Suns - Utah ---> Suns daha şanslı görünüyor ama Utah ta iyi işleyen oyun disipliniyle kolay lokma olmayacaktır. (4-2)

Batı Finali nde Suns - Spurs eşleşmesi bir intikam maçı havasına bürünebilir. Suns hep tosladığı Spurs e karşı Shaq takviyesiyle üstün gelecektir. (4-3)

Eh finalde de iyi oynayan kazansın (bende süprizi bozmamış olayım yoksa heyecanı kaçar)

|
    |

• Binbaşı
    1580 Mesaj
    Bunu eşleşmeler belli olduktan sonra yapsak daha iyi olur sanki?
    |
    |
  • Yarbay
    3241 Mesaj
    play-offa kim hangi sıradan girer ve ödüllerin yarışmasını yapan çıkmadı hadi millet bi el atın.
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: RccP

play-offa kim hangi sıradan girer ve ödüllerin yarışmasını yapan çıkmadı hadi millet bi el atın.

Fuat'ın açtığı ödül yarışması var abi zaten.. üst konu şu anda

http://forum.donanimhaber.com/m_22107645/mpage_1//tm.htm#22109177

playoff'a kim hangi sıradan girer yarışması biraz zor olur.. çünkü playofflara az bir vakit kaldı.. tahminleri çok kısa süre içinde bitirmemiz lazım.. o yüzden katılım az olabilir..

geçen sene yaptığımız playoff eşleşme tahmin yarışmasını bu sene yine yaparız playofflar başlayınca

• Yüzbaşı
    855 Mesaj
    Hocam aynı konunun linkini vermişsin
    quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

quote:

Orjinalden alıntı: RccP

Fuat'ın açtığı ödül yarışması var abi zaten.. üst konu şu anda

http://forum.donanimhaber.com/m_22107645/mpage_1//tm.htm#22109177

playoff'a kim hangi sıradan girer yarışması biraz zor olur.. çünkü playofflara az bir vakit kaldı.. tahminleri çok kısa süre içinde bitirmemiz lazım.. o yüzden katılım az olabilir..

geçen sene yaptığımız playoff eşleşme tahmin yarışmasını bu sene yine yaparız playofflar başlayınca

• Yüzbaşı
    295 Mesaj
    benim icimdede lakers-coston finali olacagına dair bi ses var ama muhtemelen boston sampiyon olur
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Boston-Lakers finali ve lakers şampiyon olur
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    benimde kalbimden lakers gecioda aklım boston diyo emin degilim
  • Yarbay
    3241 Mesaj
    eywallah serhat kaçırmışım üst konu bayağı karışık diğer sporlardan girince saol
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,199
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.