Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda Korver'ı kötü şutör sananlar var hocam. Kendini yorma boşuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Gsw tarihin en iyisi olarak anilacak. Ne ilkel zamanlarda 16 sampiyonluk kazanmis celtics ne de oradan buradan topladigi yıldızlarla sampiyon olmus lakers.

Evet gsw net tarihin en iyi takimi olacak.

3'ü drafttan... Baska hangi takim var?

Neymis 5 allstarliymis dunya degisiyor her takimda en az 1 allstar var.

Bak

Houston (harden - paul) ikisi de dışarıdan
    Pelicans (davis)
    Okc ( westbrook - carmelo - paul george - steven adams)
    Lakers ( lebron) kawhi dmc pg üçüncü de ayni anda almaya calistilar ama olmadi
    Portland ( mccollum - lillard)
    Utah ( rudy gobert - donovon )
    Minnesota ( wiggins - kat - butler )
    Dallas (deandre jordan - dennis smith jr)
    Sas ( kawhi ve zamaninda kawhi-parker-ginoboli-duncan idi)
    Denver ( jokic)
    Hiçbi açıdan gsw tarihin en iyi takımı olarak anılamaz sas gelmiş geçmiş en iyi takım olur senin mantığınla hatta bulls bile 3 e katlar. Parker manu duncan hepsi draft oyuncuları kariyerleri boyunca 5 şampiyonluk kazandılar. Hemde sonradan tarihin en iyi skorerini almadan yaptılar bunu. Cousins olayıda istediği kadar kurallara uysun hiçbir şekilde etik değil zamanının lakersın etkileyiciliği ile oyuncuları alması çok daha masum.

Gsw şuan tarihin en iyi basketbolunu oynayan takımı buda gelişen basketboldan dolayı çok normal ama en iyi takım olmalarına daha çok var daha bullsa bile yaklaşamadılar. 10 15 sene sonrada gsw için ilkel takım denilir bu bakış açısıyla bi şeyi parlatıp anında gömmek bizim işimiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayy kıyamam. Kıskandın mı abisi. Gel sen yaz tezimi :))
  • abi? yaşın kaç olum senin? fazla kaşınma o ceviz beyninle :D seni kim nasıl ezdiyse artık hala okul cv tez falan nasıl bi ezikliktir bu, ha büyük ihtimal üniversite sınavına hazırlanan veletlerden birisin ama biri seni iyi tokat manyağı yapmış acısı hala çıkmamış :D yazık hadi yaşıtlarınla takıl sen. ezik insanlarla muhattap olmayı pek sevmem
  • Chicagoda suan o durumda zaten.

Gswnin kirdigi rekorlar ortada.

Gswde zaten etkileyiciligi sayesinde topluyor bu oyunculari. Yuzuk almak icin ya gsw de olacaksin ya da olacaksin. Baska turlu imkansiza yakin. Cavsin slfigi gibi bir durumun olmask gerekirdi ki o takim normal sezon rekoru kirmisti. Ve de dursnt yoktu.

Yillar sonra gsw denilince akla gelecek ilk isim curry olacak. Yuzuk kazanmak icin gelen oyuncular anilmayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nba'in en büyük franchise'ı Lakers'dır. Celtics'in daha çok şampiyonluğu olabilir ama adamların 31 tane finali var.

Warriors'a da kızamıyorum çünkü zamanında Celtics ve Bulls da üst üste ligi domine etmiş. Bildiğim kadarıyla Cousins'ı kimse istememiş. Kendisi beni alın tarzı konuşmuş. Bence Warriors'dan çok Cousins'ı eleştirmek lazım.

• Dostum, bana sadece bu konudan değil dünyadan futbol bölümünden beri sataşan sensin. Muhatap almadım. Güzelce uyardım, hakaretlere devam ediyorsun.

Muhatap almam diyip her konuda alıntı yapman da ayrı komik. Benle kişisel sorunun varsa söylersin sonra blocklarsın. Alt tarafı bir forum burası. Ciddiye almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Nba'in en büyük franchise'ı Lakers'dır. Celtics'in daha çok şampiyonluğu olabilir ama adamların 31 tane finali var.

Warriors'a da kızamıyorum çünkü zamanında Celtics ve Bulls da üst üste ligi domine etmiş. Bildiğim kadarıyla Cousins'ı kimse istememiş. Kendisi beni alın tarzı konuşmuş. Bence Warriors'dan çok Cousins'ı eleştirmek lazım.
    Abi bu mantıklı mı sence.Cousins 5m e gitti.Lakers alamaz mıydı daha fazla verip.Bence tepkileri azaltmak için yalan söylüyorlar

• Dmc nin Golden state e gitmesi iyi olmadı. Ücretinin 1/6 oranında neredeyse adam takım değistirdi. Sakatlıktan dönüyor eskisi gibi olması da biraz zor. Bekleyip göreceğiz.

Pg, Okc de kaldı. 3 tane all star koyup yedek klubesi beko basketbol ligine benzeyince öyle de başarılı olamıyorsunuz. Okc deki yapılanma umarım değisir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enki -- 3 Temmuz 2018; 19:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Abi bu mantıklı mı sence.Cousins 5m e gitti.Lakers alamaz mıydı daha fazla verip.Bence tepkileri azaltmak için yalan söylüyorlar

Alıntıları Göster
    Hocam duyunca ben de inanamadım. Ligin en iyi üç uzunundan biri 5 milyona oynuyor ve bu adam 35 yaşında falan da değil. Çaylak Adebayo bile 3 milyon alıyor

32 yaşındaki Rondo iyi paraya imza attı. Cousins'ın ederi bu değil gerçekten. Sakatlıktan önce Lakers'a maksimum kontrat ile imza atacağı konuşuluyordu.

Arka planda ne dönüyor bilmiyorum ama gerçekten inanılması güç bir transfer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Forumda Korver'ı kötü şutör sananlar var hocam. Kendini yorma boşuna
    Keşke Korver gelse sutörlüğünü tartışmak saçma zatende karakter olarakta çok sevdiğim bi oyuncu hani bazen 2kda zevkine kadro kuruyorum korver rondo jefferson lavine howardı filan alıyorum o kadroma yaklaşırlar baya Keşke rjeff ide alsalar veteran olarak. Bu gecede bikaç hareketlilik olur heralde ama korverın 9m gibi bi kontratı vardı o olmaz yani.

Cidden Cousins bana kimseden teklif gelmedi bende çok kırıldım ve gsw ye gittim demiş. Demekki lakers hiç ilgilenmemiş pelicans sing and trade e bile kalkışmamış 1 yıllık maks vericek takım bile çıkmamış tuhaf cidden.

• Benim dedigim sey farkli. Yillar sonra gsw dendiginde akillara gelen currynin takimi olacak.

Durant yüzüğü kazanmak icin currynin yakina gitti. Orasi currynin takimi. Miamide wadenin takimi

• E bu engellenemez zaten. 30 takımın da bir franchise oyuncusu vardır.

• Cousins sorunlu bi adam. Ve "Ben hala eskisi gibiyim, bişeyim yok." demesi gereken bi sezonda.

Bence destek olayım derken köstek olabilecek bi adam GSW sistemine. Kendimi göstereyim derken farkında olmadan takıma zarar verirse ortalık karışır.
    Ki bu sürpriz olmaz bana göre valla.
  • Ezber cümleler havada uçuşmuş. Bari dinlediğiniz kişilerin üstüne bir şeyler katın. Aynısını yazmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • De Marcus Cousins 5 MD Warriors anlaşma sebebi diğer NBA takımlarının aşil tendonu ciddi sakatlığından ötürü bu sene verimsiz ve gelecekte de nasıl döneceği belli olmadığı için kimse ciddi kontrat önermemiş . Cousins’ta o zaman düşük paraya yüzük alabileceğim bir takımda bir seneyi tamamlama kararı almış ve hatta ilk olarak Lakers’a ulaşıp Magic’e durumu anlatmış bu şekilde oynayabileceğini söylemiş . Ama Magic bunu kabul etmemiş . Kabul edilmeyince bu sefer Warriors’a söylemiş onlar da kabul edince işlem gerçekleşmiş . Yani Cousins’a kimse kızmasın , başta bende çok kızmıştım ama şimdi durumu anladım elemana kimse sahip çıkmamış o da doğrusunu yapmış .

Magic Jonhson çok büyük hata yapmış yani Cousins bu sene Martta dönmesi bekleniyor ne olacağı belli değil de sonuçta düşük kontrat ve 1 senelik anlaşma en azından Playofflarda takıma kesin katkı verirdi vermese bile sorun değildi sonuçta düşük ve 1 yıllık nasıl böyle mantıksız bir iş yaptı anlamak mümkün değil . Julius Randle’da birşey alınmadan serbest oyuncu yapılıp gönderildi 2 senelik yıllık 9MD’e anlaştı . Randle iyi oyuncuydu bu sene oyunun üstüne de koyardı oda çok büyük hata oldu ve gönderilmesinin hiçbir anlamı yok . Pota altımız şuanda büyük sorun bakalım sonu ne olacak daha hamleler yapılacak göreceğiz .

• quote:

Orijinalden alıntı: S-AINT

Keşke Korver gelse sutörlüğünü tartışmak saçma zatende karakter olarakta çok sevdiğim bi oyuncu hani bazen 2kda zevkine kadro kuruyorum korver rondo jefferson lavine howardı filan alıyorum o kadroma yaklaşırlar baya Keşke rjeff ide alsalar veteran olarak. Bu gecede bikaç hareketlilik olur heralde ama korverın 9m gibi bi kontratı vardı o olmaz yani.

Cidden Cousins bana kimseden teklif gelmedi bende çok kırıldım ve gsw ye gittim demiş. Demekki lakers hiç ilgilenmemiş pelicans sing and trade e bile kalkışmamış 1 yıllık maks vericek takım bile çıkmamış tuhaf cidden.

Alıntıları Göster
    Adam şampiyonluğu paranın önüne koyuyor. Ne var bunda anlamayacak Yarım sezon yatıp yüzüğünü takacak ve yeniden ben buradayım, diyecek. Sonra gelsin maksimum kontrat Bence Boogie'den beklenmeyecek kadar akıllı bir hamle ama tabi menajeri ayılmıştır duruma. Bu arada site çoçuklarını ve özenti gençliği içeren burnu havadalığın simgesi Beat L.A taraftarlarının ve en sevdiğim oyuncudan LeBaloon'a dönüşmüş olan şahsın hazımsızlığına 24 saat geçmeden başladığını hissetmenin keyfi tarif edilemez

• quote:

Orijinalden alıntı: winner_king

Adam şampiyonluğu paranın önüne koyuyor. Ne var bunda anlamayacak Yarım sezon yatıp yüzüğünü takacak ve yeniden ben buradayım, diyecek. Sonra gelsin maksimum kontrat Bence Boogie'den beklenmeyecek kadar akıllı bir hamle ama tabi menajeri ayılmıştır duruma. Bu arada site çoçuklarını ve özenti gençliği içeren burnu havadalığın simgesi Beat L.A taraftarlarının ve en sevdiğim oyuncudan LeBaloon'a dönüşmüş olan şahsın hazımsızlığına 24 saat geçmeden başladığını hissetmenin keyfi tarif edilemez

Alıntıları Göster
    Sakatlandıktan sonra nop un 2 yıl 40m teklif ettiği ortaya çıktı. Ama kendisinin nop dahil kimseden teklif gelmediği için üzüldüm ve gsw ye giderek risk aldım tarzı açıklaması var. 40m lik teklifi kabul etmemesinin tek açıklaması kontratın az gelmesi nası olsa serbest kalınca 4 yıllık kontrat alırım diye düşündü ama şimdi kimse teklif yapmadı kırıldım diye kıvırıyor.

Burda şampiyonluğu paranın önüne koymak diye bişey yok büyük ihtimal noptan max alamayınca dallastan lakerstan filan alabileceğini düşündü ama işler istediği gibi gitmedi ondan sonra mid level alabileceği en mantıklı takıma gitti. Başka bi takım max verseydi gsw de işi yoktu şuan. Yani sanıldığı kadar masum değilmiş cousins.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

gsw ligi kırdı.
    B*kunu çıkardılar açıkçası
  • Butler - J.Brown takası gündemdeymiş

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.