Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kevin Love, Cleveland Cavaliers ile 4 yıl 120 milyon Dolarlık sözleşme imzalayacak. (ESPN)
  • yorumcu18 Y kullanıcısına yanıt
    Batı ile doğıyu çorba yapıp salatayıda 76ers yapmışsın... merak etme phili bu yıl playoffa kalır hatta ilk 4 te kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

Batı ile doğıyu çorba yapıp salatayıda 76ers yapmışsın... merak etme phili bu yıl playoffa kalır hatta ilk 4 te kalır
    bana göre play-off şöyle olur.
    gsw, lal, rockets, okc, minnesota, boston, sas, raptors.
    76ers kalmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Kevin Love, Cleveland Cavaliers ile 4 yıl 120 milyon Dolarlık sözleşme imzalayacak. (ESPN)
    lebron gidince adamlar kevin loveın maaşı arttırmış. ama bana kalırsa cavs bu sene play-off bile oynayamaz. ya kevin lovelı ya da lovesız. kevin love ın yerinde olsam başka bir takıma giderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorumcu18

76ers kalmaz bence

Alıntıları Göster
    CSKA ile Real Madrid'i unutmuşsun. Onlar da ilk 8'i zorlayabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 27 Temmuz 2018; 16:36:3 >
  • yorumcu18 Y kullanıcısına yanıt
    Bence de Lakers bu sene Batı Finaline kalır ve oradan Warriors’a 4-2 gibi sonuçla kaybeder . Doğudan da kim gelirse gelsin fark etmez , bu sene de son kez şampiyon Warriors olur .

• quote:

76ers kalmaz bence

Alıntıları Göster
    Doğu Batı diye NBA iki konferansa ayrılıyor . Doğudan 8 , Batıdan da 8 takım kendi konferanslarında Playofflara kalıyor . Doğu ve Batı konferansı şampiyonları da NBA finalinde karşılaşıyor . Bu dediğiniz sıralama NBA’de oluşması mümkün değil . 76ers da Doğu konferansında her türlü Playofflara kalır .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    LeBron Cavs da iken bile Durantli gsw ye karşı 8 mağlubiyet 1 galibiyet aldı finallerde bu lakers la 2 maç alabilmeleri imkansız gibi geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

CSKA ile Real Madrid'i unutmuşsun. Onlar da ilk 8'i zorlayabilir...

Alıntıları Göster
    Nbaden gsw houston lakers bostonı filan çıkar onlar yine ilk 8 e giremez. Boca juniors ve Michael Schumacher in şansı var ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Thanatos_1905

LeBron Cavs da iken bile Durantli gsw ye karşı 8 mağlubiyet 1 galibiyet aldı finallerde bu lakers la 2 maç alabilmeleri imkansız gibi geliyor
    Şuan mevcut Lakers kadrosu , Cavaliers takımından daha güçlü durumda . Bu sene Cavaliers’ta LeBron olmasına rağmen Cavaliers’ı da yenmeyi başarmıştık . Lakers bu sene Warriors ile oynadığı 4 maçta da iyi oynadı 4’ü de çekişmeli geçti evimizdeki 2 maçı da uzatmada şansız bir şekilde kaybetmiştik . Warriors’ta bana göre önceki senelere göre bu sene düşüşte yaşanacak , onunda etkisiyle 4-2 bitmesi olağan bir sonuç olur .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Evet daha iyi gibi gözüküyor da LeBron'un etrafında şekillenmesi daha zor bence Cavs'a göre bu Lakers'ın,ben 6-8 arası playoffa girebileceğimizi düşünüyorum konferans finaline kalabilirsek bu sene için büyük başarı olur bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

76ers kalmaz bence

Alıntıları Göster
    Bu hangi seviye ?
  • Arkadaşlar Profil kitap çıkan yeni Altın Bilek kitabı çevirileri nasıl ? Alan okuyan var mı ? Malum geçen çevirileri sıkıntıydı Ayrıca Zaferin Kıyısında ve Iverson'un kitaplarını da sormak isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Arkadaşlar Profil kitap çıkan yeni Altın Bilek kitabı çevirileri nasıl ? Alan okuyan var mı ? Malum geçen çevirileri sıkıntıydı Ayrıca Zaferin Kıyısında ve Iverson'un kitaplarını da sormak isterim
    ben beğendim hocam çeviriyi

• Altın Bilek mi ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Altın Bilek mi ?

Teşekkürler.
    evet hocam

• Değer değil mi okumaya ? Diğerlerini merak ettin mi hiç ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanılmaz sanssız takımız.Daha ilk mac ilk dakika Gordon Hayward gitti.En kritik yerde Jyrie Erwing ameliyat oldu.Bu sene umarım daha rahat bir kadro ve sakatlıksız oynayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

İnanılmaz sanssız takımız.Daha ilk mac ilk dakika Gordon Hayward gitti.En kritik yerde Jyrie Erwing ameliyat oldu.Bu sene umarım daha rahat bir kadro ve sakatlıksız oynayabiliriz.
    Gitmek ne kelime 1 yıl olacak o kemik sesi hala kulaklarımda. Haywardın yeri rahat doldu beklenmeyecek şekilde ama Uncle Drew sağlam dönerse Boston götürür doğuyu.
  • Ginobili emekli oldu
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.