Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarım saat süre alan oyuncular nasıl "0" sayı ile maçı tamamlıyor yahu.

• M3lank0lik kullanıcısına yanıt
    Bullock 40 dk 0 sayı. Korkunç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Özellikle sahadaki görevi şut atmak olan oyuncuların belli bir standartı olmamasına aşırı uyuz oluyorum. Örneğin 10 şut atarsın 3 veya 4 isabet bulursun. 0 isabet nedir? 0 isabetle sahada varsan başka ne işe yararsın?

Serbest atışlar konusunda biraz daha esnek düşünüyorum. Çünkü basketbol fiziksel temasa dayalı bir spor olduğu için oyuncuların;özellikle el ve kolları oyun içinde çok fazla temas alıyor. Serbest atışlarda kaçırmaları çok doğal geliyor bana bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 23 Mayıs 2022; 13:34:40 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doğu serisi görünen oki son maça kadar gidecek yani 7.maça

Yine bir tarafın çok iyi diğer tarafın berbat oynadığı bir başka karşılaşma daha.
    Valla 2022 Playoff'u bu konuda kendi adıma konuşayım beni şaşırtmaya devam ediyor.

• Tatum denen balon nasıl all nba seçilir abi

şuan 5. maçı izliyorum yine sahanın ortasına bırakıyor

bu kadar abartılan bir basketçi görmedim ben

ne alacağım belli değil oyuncudan hayatta takımımda istemem

1 maç iyi oynuyor maç alıyor 2 maç sahanın ortasına bırakıyor

brown'da bu maç kötü ilk çeyrenten 4 top kaybı yaptı

boston tatumu takaslaması lazım aşırı karlı çıkacak

• Şu gıcık ve itici Gsw, izlemeye doyamadığım iki oyuncumu da eledi.
    Emekli olsalar da kurtulsa şu lig bu ucubelerden.

• Tatum ve brown

Maksimum 2. 3. adam olurlar

Hiç bir zaman doncic olamayacaklar

Hele tatum yine gösterdi kendini

Neyse iyi oldu gsw rahat tokatlardı bunlari finalde heat çıksın

Heat'te de lowry kendine gelmesi lazım sahanın ortasına bırakıyor bütün seridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu S Sport olacak yayıncı abimiz bugün sabah ki karşılaşmanın tekrarı yerine GSW'li zibidilerin maçlarını tekrar niye koyarlar anlamış değilim.

• Ne yaptıkları belli değil.

• Butler baya baya iyi oynamış maçı almış.Zaten seride son maça gideceği belliydi.

Son maç bildiğin kıran kırana gidecek.

• GSW yönetim ve antrenör bazında iyi bir takım.Çoğu takım NBA'de ManU gibi yönetiliyor.Başarı gelmiyor.

Curry ve Klay giderse uzun bir müddet görünmezler ortada ama.

Sadece spor için değil hayatın her alanında insanlar güçlü yönlerini göstermeli ve üstüne koymalı geliştirmeli kendini. EyvAllah.
    Ama yalan yok, oldum olası bu adamların şut temelli oyunlarını izlemekten keyif almıyorum. Keza Antetokounmpo içinde öyle. Birisi eline her geleni kaldırır atar,diğeri paldır küldür boyalı alana girer ya faul alır ya smaç basar.

Tamamen zevkler renkler meselesi. Milyonlarca insan da ağzı açık izleyip takip ediyor bu adamları.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Tekrarı yeni yayınlıyorlar şuan.

• Evet hocam ama aynı anda S Sport 2'de Monaco F1 olduğu için bakamayacağım maça. Böyle saçma bir yayın politikası işte :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 28 Mayıs 2022; 17:20:26 >
  • Boston kıl payı aldı. Rakibine kıl payı mesafe bırakan da yine Boston'un kendisi/kendi beceriksizlikleri.

• Bostonun kazanmasını istiyorum ama wariors bu tip maçları oynamayı bilen müthiş tecrübeli bir ekip.genclik ve tecrübe savaşı olacak galiba.mumkunse bütün maçları seyretmeyi düşünüyorum.

• Son çeyrekte Boston ne yaptı öyle? 😯

• Baba biz ne izledik ya o üçlükler neydi be boston daha önce izlemedim ama böyle giderse 4-0 biter herhalde

• Çok yüzdeli oynadı ama bu her zaman olmaz.Asıl tuhaf olan Steve Kerr'in uyuması.Gsw'nin anlamsız rehaveti.

Bu maç gereçek mi yoksa bir tiyatro muydu bunu ileriki maçlara göreceğiz.Bana tuhaf geldi.Ama boston çok çok yüzdeli oynadı.Tıpkı Dallas'ın Phoenix maçında olduğu gibi.

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.