Şimdi Ara

NBA 2K22 ; (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
6
Favori
13.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Overall olarak bir şey diyemeyeceğim, birçok insan 90+ ve full badge olacak ama biraz kasarak halledersiniz hocam. Ama önceki yıllar gibi seviye olarak kesinlikle geri kalmazsınız. Önceki yıllarda Aralık'ta alan Amateur 1 başlıyordu. Aralık'a kadar millet Superstar 3 vs. oluyordu. Bu sezon Fifa ve diğer online oyunlar gibi sezon mantığına geçildi. Amatör, Superstar gibi seviyeler yok. Yanlış anlamadıysam her sezon level sıfırlanacak. Her sezon 40 level olmaya kasacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Overall olarak bir şey diyemeyeceğim, birçok insan 90+ ve full badge olacak ama biraz kasarak halledersiniz hocam. Ama önceki yıllar gibi seviye olarak kesinlikle geri kalmazsınız. Önceki yıllarda Aralık'ta alan Amateur 1 başlıyordu. Aralık'a kadar millet Superstar 3 vs. oluyordu. Bu sezon Fifa ve diğer online oyunlar gibi sezon mantığına geçildi. Amatör, Superstar gibi seviyeler yok. Yanlış anlamadıysam her sezon level sıfırlanacak. Her sezon 40 level olmaya kasacağız.

Ooo iyi o zaman ilk indirimden alırım sağolun cevap için :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mycareer de maç yapmama izin vermiyor ne yapabilirim

Ve mynba da eski adı ile myleague de tek sezon mu olacak yine yoksa 2. sezon ve sonrası olacak mı ? Yani takım kariyeri yapmak mantıklı olur mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alvinnn A kullanıcısına yanıt

Nerede maç yapmanıza izin vermiyor ? Online mı ? Kariyer maçı mı ? Kolej ya ad G-League aşamalarını geçtiniz mi ?

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    G league vs bitti NBA ya girdim fakat maçlara girince hata veriyor ama takım ile antrenman yapabiliyorum park a bakmadım fakat City de de girilebilen bazı yerlere girmeme izin vermedi

• Bu anlattıklarınız sizin için gerçekten can sıkıcı,benim oynadığım oyun modunda sıkıntı olmadığı için ben rahatım açıkcası,inşallah sorunlarinız çözülür.bu arada myteam action house de açıldı,teşekür ederim

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt

30 kartta mı açıldı hocam ? Hadi gözünaydın. Her sene bu modu oynuyorsun aslında. Fifa'daki gibi açık gelmesi lazım.

Bu arada güncelleme geldi, sorunları çözdüklerini yazmışlar.

PATCH UPDATES

New Gen Patch Update - 1.5 - 9.22.2021

• Additional stability improvements in an ongoing effort to improve your user experience.
    • Fixed an issue that was causing City/Rec/Pro-Am/W Online games to disconnect either before the game started or at the conclusion of the game.
    • Addressed an error code issue that was preventing specific MyCAREER saves from being able to load into the City.
    • Significantly improved loading speed when re-entering the City from a building interior (Apartment, Rec, Pro-Am, Event Center, etc.).
    • Improved framerate when navigating the City on the Xbox Series X console.
    • Traditional broadcast cameras are now available for use in MyNBA once again.
    • Fixed an issue that resulted in some MyNBA Online saves to overwrite other pre-existing saves.
    • Gym Rat and On-Court Coach badges are now correctly being applied to all badge loadouts.
    • Increased the velocity required before a player jumps/falls into or over the first row of the crowd via momentum.
    • DJ Booths will no longer allow for tipping when in the proximity of a quest NPC.

• Bu güzel haber sizler adına sevindim.30 dan daha azdı galiba ama acıldı.çok teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 22 Eylül 2021; 20:48:48 >
  • oyun ile alakalı tüm fikrim son 2-3 günde değişti maalesef üzülerek söylüyorum ki oynadığım en kötü 2k serisi..

build sistemini beğenmiştim ama görüyorum ki gözü kapalı saçma bir build açsanız bile şut atan dribble yapan TOP ÇALAN bir build açabiliyorsunuz oyunda rozetlerin anlamı tamamen kalkmış alakasız adamlar düşük overallar ile g.tüyle başıyla top çalabiliyor perimeter lockların yanında bırakın top sektirmeyi duramıyorsunuz bile inanılmaz saçma animasyon hataları devam ediyor şutlarda early/late bugı var iyi attığınızı sandığınız şut late veya early gidebiliyor dribble sistemi değişmiş fakat speedboostlar tamamen bir bug sistemine dönmüş sizden yavaş ve kötü adamlar sizden iyi speedboost yapabiliyor ve speedboost savunulamaz hale gelmiş

bağlantı problemlerine değinmek bile istemiyorum çok iyi bir build açtığımı düşünüyordum fakat arkadaşımla girerken yaşadığım server problemleri yüzünden %20-%30 win ratelerden çıkabilmiş değiliz ya maçın ortasında atıyor ya maçtan önce arkadaşımı atıyor AI ile oynamak zorunda kalınca lose kaçınılmaz oluyor lan kablosuyla bağlanıyorum 100 mbps fiber internet kullanıyorum pingim 61ms seviyesinde bu server problemi kesinlikle 2k ile alakalı biz arkadaşlarla geçen sene current geni ortalama 6000-7000 maçta %80 ortalama win rate ile tamamladık buradaki bu kötü istatistik oyundan çok soğuttu bizi de

sırf bu oyun için xbox almış birisi olarak çok ama çok pişmanım almayı düşünen varsa kesinlikle uzak dursun current genden devam etsin hatta

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Ben de bu maça girme sorunu yüzünden 4,85 sayı ortalaması ve %44 win rate civarında kaldım. Dün gelen güncellemeyle bu sorun düzeltildi. Dün akşam 8 maç atabildim, 50 maç görevini tamamlamış oldum. Ama köşelerden çok iyi üçlük atıyordum, dün çıldırttı. 2 haftada hiç kırmızı atmışlığım yok, dün iki kez kırmızı attım. Galiba nerf yemiş şutlar.

• oyunun benim için en sıkıntılı yanı şu an tek oynamak zorunda kalıp random maçlara girmek haliyle win rate'i çok düşürüyor

• xboxta next gen oynaya var mı? 92 overall 2 way 3 level scorer oynuyorum

• Konsol yeni ve bu 3. Oyun. Spidermande filan ses yok ama bu oyunda tetik tuşları yumuşayıp sertleşirken veya titrerken ses geliyor dualsense’den. Kolda mı sorun var? Normal mi?

• sırf şu oyun için xbox almıştım o kadar pişmanım ki keşke ps4'de kalıp current gen oynasaydım oynayacak kimseyi bulamıyorum random girip gerizekalılarla oynamaktan win rate'im yerlerde

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz çöpler var gerçekten. Dün eleman 3 kez boyalı alanda 3 saniyeyi ihlal etti. Nerede duracağını bilmeyen, pas vermeyen, 1/9 atan, üstüne sen bir şut kaçırınca bağırıp çağıran çoluk çocuk kaynıyor.

Level kaç oldunuz ? Ben 40 olamayacağım galiba, şu an 14’üm. Her gün bir level atlamam imkansız :) 30’u hedef koydum, bari patenleri alayım. Benim ortalamaları da güncelleme öncesi maça girme sorunu mahvetti. Yüzde 47’lerdeyim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt

gerçekten çok kötü oyuncular var hocam arkadaşımla yaşadığım bağlantı sorununu da halledemedim mecbur tek giriyorum ama göz kanatıyorlar

18 level oldum fakat win rate'im %32 falan geçen sene %83le bitirmiştim şimdi böyle olması can sıkıyor iyi oyuncular da düşük win rate görünce haliyle girmiyorlar maalesef benimle önceliğim win rate'i toplamak sezon ödüllerine kasarız illa ki :)

• Ben mi beceremedim oyun tam bir vc tuzagi mi anlamadım ney career icin aldım ama les kere les yeşil atmayı geçtim slightly late de bile boş atış girmiyor. Kanser oldum iade de edemedim 2k21 çok daha iyiydi..

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Ben de tam tersine yeşil atmak çok kolay diye düşünüyorum. 75 üçlükle yeşil atıyorum şu an, 65’le de atıyordum. Old Gym ile Park arasında bariz fark var. Old Gym’de yeşil kolayken Park’ta gecikme oluyor maalesef.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Bence de hocam şut barı da iğrenç şutlar da gitmiyor 80 3-point im var 1 tane 3luk atamadım henüz

• Sut barını kapatamıyor muyuz bu sene ? Biraz level mı ilerlemek gerekiyor ? Sut barını kapatmayı bulamadım. Bence de şut barı iğrenç bu sene, el alışkanlığıyla atıyorum. Ray Allen şut stilini kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.