Şimdi Ara

NBA 2K22 ; (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
6
Favori
13.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oldukça güzel açıklamışsınız, değerlendirmenizi beğendim. Detaylarıyla işlemeniz gereken bir basketbol oyunu, zor mu zor ancak işin keyfi de yine bu eşikleri atlamaktan geliyor diye düşünüyorum, tabii ki şahsi fikrim farklı bir zaman içindeyiz artık oyuncuların çoğunluğu düşük zorluk seviyesinde en iyisinin kendisinden başka olmadığı, dünyaları kendinin yarattığına inanan hislerde oyunlar oynaya oynaya farklı geliyor ama basketbol temelinde işler biraz daha zorlu haliyle, maç özetlerinde, 10 saniyelik sosyal medya videolarında görülenler bir yana 48 dakika maçlarda olup bitenler başka bir yana.

Kanalımdaki videolardan yararlanabileceğinizi düşündüm, eski serilerinden çekmiş olduğum rehber videolar %90 oranında geçerliliğini koruyor belki size de faydası olur. Belki ilerleyen dönemlerde 13 yıldır sürdürdüğümüz Online Lige de katılmak isterseniz beklerim.

NBA 2K22 ;
    NBA 2K22 ;youtube
    PS4 Konsolundaki tüm oyunlara dair videoları bulabilirsiniz. Tam bir basketbol fanatiğiyim o yüzden NBA 2K'ya dair son derece detaylı analiz, rehber ve bilmediğiniz her şeyi mutlaka burada bulabilirsiniz. Aynı zamanda PlayStation 4, PlayStation 5, XboxOne ve PC platformlarında turnuvalara katılabileceğiniz ya da kendi turnuvalarınızı oluşturabileceğiniz http://onlinelig.net/ Turnuva Platformunu da mutlaka takip edin. Sitenin Resmi youtube kanalı da yine burası. Dostane ve kaliteli rekabet edebileceğimiz online oyunlarda görüşmek üzere.
    https://www.youtube.com/user/ataman5/featured

• Xbox Current Gen Oynayan eklesin parkta birlikte oynayabileceğim türk yok

Gamertag:eneskaycbs

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 ay once birakmiştım.kısa oyun kurucu pivota arkadan blok yapiyordu.yine aynı mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NBA 2K22, PS Plus'a eklendi. 31 Ağustos'ta kalkacak. Ücretsiz oynayabilirsiniz.

• arkadaşla online turnuva/sezon yapma imkanı tanıyor mu bu 2k22?

biz bulamadık, cidden böyle bir mod yoksa inanılmaz

• Bildiğim kadarıyla hayır. Ama Sn. @ataman5 her yıl turnuva düzenliyor. Kendisi nasıl bir formatta düzenliyor, nasıl organize ediyor belki bilgi verir. Ha arkadaş arasında değil ama belki fikir sahibi olmanızı sağlar diye düşündüm.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

mesela bu fifa'da da mevcut değil. iki arkadaş online turnuva yapıp rekabet edemiyor. rağbet yok sanırım

• 3 sene sonra seriye geri döndüm, ps5'te oynuyorum, şu anda büyük bir hayalkırıklığı içindeyim. oyun neredeyse her yönden geriye gitmiş gibi... oyuncu modellemeleri, animasyonların akıcılığı falan baya kötüleşmiş. arkadaşlar ben mi yanlış görüyorum?

• evren377 kullanıcısına yanıt

Muhtemelen alışma süreci. Bence yapılan en iyi NBA 2K oyunlarından biri 2K22.

• Tabii ki yapabilirsiniz ama sadece sizin aranızda olmaz diğer CPU takımları da bu modda maç yapmanızı yine gerektiriyor olacak eğer yeterli user oyuncu sayınız yok ise.

MyLeague Online modunda ikiniz diğer cpu takımlarıyla da birlikte online lig yapabilirsiniz. Eğer sonrasında ilgilenirseniz 13 yıldır düzenlediğim kendi online ligim TSBT'ye de beklerim.

NBA 2K22 ;
    NBA 2K22 ;onlinelig.net
    NBA 2K20 TSBT Online Ligi
    http://onlinelig.net/ps4/tsbt

Teşekkürler hocam. @steven_stiffler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 27 Haziran 2022; 14:15:19 >

Online bağlantınız oldukça kötü olabilir. Animasyonların akışı ve geçişi dahil internet paketlerinin servera git gel alışverişine dahil olduğu bir oyun olduğu için yıllar içinde kendimin de çokca sıkıntı yaşadaığım kötü bağlantı sebepli görmediğim absürt durumlar neredeyse yoktur diyebilirim. O yüzden belki yaşadığınız sıkıntınız oyundan ziyade bağlantınız olabilir.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Ben de büyük ölçüde katılıyorum. İyi bir basketbol yılı oldu.

• cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. bi de benim bütün atışlar ya "late" ya da "slightly late" oluyor. offline oynuyorum sadece. tv'nin oyun modundaki yüksek input lag'i yüzünden olabilir mi? 30 ms input lag'i, yani nispeten yüksek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 27 Haziran 2022; 15:57:43 >

Jumpshot ile ilgili olabilir. Badgeler ile ilgili olabilir. Oyuna yeni başlayanlar genelde "savunmayı geçmek çok zor", "şutlar çok zor" diyor. Ama online taraf dahil, bu sene şut olayı biraz kolaylaştırılmış. Hele oyunun başlarında Sniper rozeti ateş ediyordu. :) 75 overall olup yeşil atanlar var parkta. Bence sizin biraz oynayıp alışmaya ihtiyacınız var. Haa 90 overall oldum, hala şutlar kötü diyorsanız biraz Jumpshot seçeneklerini deneyin derim.

Olabilir pek tabii tvnin düşük input laglı olması baya fark ediyor ya da monitör vb. gibi, koldan da kaynaklanıyor olabilir küçük bir ihtimal de olsa.

• @GaziMustafaKemalPasa

@Mext

Arkadaşlar nba2k22 vc gelmiyor.maçta 500 vc kazanıyorum ama upgrade ekranına geldiğimde görünmüyor para 20-30 falan oluyor.Ancak daily spin atınca ordan vc geldi o düştü anlaamdım.Bugta mı kaldı yoksa başka bir şey mi var?.

(Not:Yanlış başlıktaysa kusura bakmayın arayüzü tam anlayamadım)

• NBA 2K22 - Season 8 Reaches End Game 🏆 | PS5 & PS4 Games

NBA 2K22 ;PlayStationyoutube
    Season 8 Reaches End Game 🏆 Build your MyTEAM around the legendary duo of Kobe and Shaq with End Game Packs 💪 ⛹️‍♂️ #ps5games #ps4games
    https://www.youtube.com/watch?v=AzBBOlXzQFk
  • 2k23 kapak Michael Jordan.

NBA 2K22 ;

NBA 2K22 ;

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• NBA 2K22 indirime girmiş. PS4 versiyonu 79 TL, PS5 versiyonu 89 TL.

Ayrıca PS Plus Extra-Deluxe kataloğunda da yer alıyor. 31 Ağustos'a kadar bedavaya oynayabilirsiniz.

-----

PS4: https://psdeals.net/tr-store/game/2263069/ps4-i%C3%A7in-nba-2k22

PS5: https://psdeals.net/tr-store/game/2263071/ps5-i%C3%A7in-nba-2k22

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.