Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nexgende yok yeni nesil aldırmak icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GameChanger G kullanıcısına yanıt

Bunu bilmiyordum.O zaman başardılar,zaten geçmeyi düşünüyordum bu hızlanmama sebep olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Bizdeki steady shooter badgesi boş şutların giriş yüzdesini düşürürken nexgende blinders olarak en değerli badge oluyor lebronun sut animasyonu yüzünden current gende kenarlardan üçlük atsa da 2 lik sayılıyor nexgende daha güzel animasyonu var ve üçlük sorunu yok şimdilik bunlar aklımda

• GameChanger G kullanıcısına yanıt

Teşekürler hocam güzel açiklamissin,sen xbox da idin sanırim rakip bulmada falan sorun olmuyor değil mi? birde ps koluna aliskiniz xbox kolu çok ters geliyor gozume ne dersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 10 Haziran 2021; 18:55:25 >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Oyuncu çok İsrail Polonya Litvanya Macar İngiliz Alman İtalyan İspanyol geliyor genelde unlimitedde bazen 30’sn bekliyorsun sabah vs ama unlimitedde ortalama 10 sn beklersin limitedde 2-3 sn de geliyor rakip one x var bende Ps4 kullandim Xbox kolu bana daha rahat geliyor o kişiye bağlı ps kolu küçük analoglarin aynı duzlemde olması zorluyor sol el baş parmağını

• Arkadaslar dün oyundan çıktıktan sonra tekrar girmeye çalıştığımda MyCareer save dosyamın silindiğini fark ettim :( . Karatkerimi de baya geliştirmiştim vc'lerle, bayadır da oynuyordum. Epic games üzerinden oynuyorum oyunu. 2K supporta yazdım hemen. Mycareer save dosyamı nasıl geri getirebilirim bilgisi olan var mı? Şaçmalık bu ya o kadar vakit ayır, para ayır olan şeye bak :(

• gorwell G kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun. Hocam bu sorunu çok yaşayan olmuş bu sene, Alper Biçen de bahsetmişti. Sanırım PC'de var bu sorun. PS5'te bazen oyuna giremeyince bi panik oluyorum. Ama bulut sisteminde de save yedekliyor. PC'de sanırım geri dönüşü yok bunun :( 2K bu hataları çözememesiyle berbat bir firma.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Evet araştırdım bu sorunu yaşayan cok sayıda kişi olmuş son günlerde :( Pc'de de bir yedeği olsaydı keske ordan kurtarırdım :( Bir sürü para ve zaman harcadım ya o karakteri geliştirmek için buna bi çözüm sunmaları lazım. Günlük 5-10 tane ticket atıp darlayacağım anlaşılan :(

Hocam istersen 20 tane aç, kopyala yapıştır cevaplar dönecekler sana. 2K18'den beri yaşadığım sorunu kendi çabamla 1 ay önce çözdüm. Hep aynı cevapları döndüler bana. Port açmak gerekiyormuş, bunu bile paylaşmıyorlar. İngilizce kaynaklardan buldum yine. NBA benim en çok vakit harcadığım oyun ama çıldırtan hata ve tutumları var maalesef.

Böyle bişey olamaz hocam ya saçmalık bu hatta dolandırıcılık, paramı ve zamanımı çalıyorlar hatta hırsızlık!

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Hocam istersen 20 tane aç, kopyala yapıştır cevaplar dönecekler sana. 2K18'den beri yaşadığım sorunu kendi çabamla 1 ay önce çözdüm. Hep aynı cevapları döndüler bana. Port açmak gerekiyormuş, bunu bile paylaşmıyorlar. İngilizce kaynaklardan buldum yine. NBA benim en çok vakit harcadığım oyun ama çıldırtan hata ve tutumları var maalesef.

Bu cgnat muhabbeti yuzünden portlarda işlemiyor galiba. Hangi portları açtınız

• 2-3 tane daha ticket attım konuyla ilgili hala dönüş bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Bu cgnat muhabbeti yuzünden portlarda işlemiyor galiba. Hangi portları açtınız

Alıntıları Göster

• 85tlye düşmüş next geni. Alınır mı ne diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

85tlye düşmüş next geni. Alınır mı ne diyorsunuz?

Bedava, alınır kesinlikle.

Edit : Böyle bir fiyat göremedim, 599 tl yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven_stiffler -- 13 Haziran 2021; 2:23:34 >
    Xbox store'da fiyatı bu hocam. Mükemmel indirim olmuş. Kesinlikle alınır bu fiyata.
    NBA 2K21 [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Next gen 85 tl ye düşmüş.forum da normal oyunu 10 tl ye satan bile gördüm.bu fiyata değer mi alınır mi.bende series x var.cok fark var mıdır eski ve yeni nesiliyle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss1984

Xbox store'da fiyatı bu hocam. Mükemmel indirim olmuş. Kesinlikle alınır bu fiyata.
    Lan ülkenin geldiği duruma bak! %85 indirimli hali bile pahalı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Geçen haftalarda ben de karakterimi kaybettiydim. Ama oyuna daha yeni başladığımdan sallamamıştım. Yeni krkter açtım ama Şu an pek oynayasım da gelmiyor emek harcayacam bu da saçma sapan silinip gidecek diye.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Xbox ortak almak isteyen mesaj atabilir.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.