Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Next Gen mi ? Next Gen ise o ödüller aslında pek verilen şeyler değil. Atıyorum yeni animasyon verir ödül olarak, sizin Animation Store’a gidip vc ile almanız gerekiyor. Yani aslında ödül değil, satın alamadığın bir şeyi almana hak veriyor. NBA böyledir :) Hele bu sene 5 seviye yapmışlar. All Star oluyorsun, Swags’te dandik tişörtü satın alma hakkını ödül diye veriyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    Aldık bakalım yazın ortasına plusa bedavaya vermezler yine inş,geçen yıl 2k20 verdiler diye hatırlıyorum.

• NBA 2K21 [ANA KONU]

Oyunun bende steam versiyonu var arkadaşımda epic buradan davet gönder diyorum ama davet gitmiyor bilgisi olan varmı?

• Next gen sürüm ile aranıza katıldım, ilk açışımda dikkatimi çeken bir konu var bilen yardımcı olursa sevinirim. Bugün nbade maç olmasına rağmen NBA today bölümünde bir şey gözükmüyor maç yok diyor. Neden olur nasıl düzelir bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt

PS için olan indirimli fiyatın bu kadar yüksek olması garip geldi bana. Xbox hem oyunu gamepass'te verdi hem de almak isterseniz. 28.75TL

NBA 2K21 [ANA KONU]
  • alpercck kullanıcısına yanıt
    Xbox yok ps4 var mecbur aldık artık

• Cpu nun serbest atis zorlugunu nasil ayarliyoruz. Cpu herseyi sokuyor masallah.

• bir sorunum var oyunda playnow olsun myteam olsun online rakip aratırken hiç rakip bulmuyor arkadaş ile oynamaya çalıştığımızda da benim teklifim ona gitmiyor onun teklifi bana geliyor kabul ediyorum aşağıdaki hatayı veriyor bunun çözümü nedir

NBA 2K21 [ANA KONU]
  • Normal sezon bitince orada öyle yazmaya başladı. Muhtemelen play-offlarda yazmayacak artık.

• adjustik kullanıcısına yanıt

İngilizcesi iyi olan bir arkadas yardimci olabilir orada açik bir sekilde yaziyor sikintı.Başka bir oyunun online bölümüne girip denediniz mi bu tarz sıķıntılar varmi

• Mt ihtiyacı olup satın almak isteyen yazabilir

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt

bugün dosyaları silip tekrar kurulum yaptım oyunu şuan giriyor online oyunlara ilginç bir hataydı bakalım tekrar başımıza gelmez umarım

• Merhaba arkadaşlar, epic ile oyunu geçen hafta indirdim, pc de online oynamak isteyen arkadaşlar varsa ekleyebilirler veya buradan mesaj atabilirler, seriyi 2k17 den beri ps de oynarım, çevremde,macimda ve yüzdemde yüksekti, oyunun dinamikleri hakkında bilgim vardır az çok, ps i satınca suan icin pc ye epic sayesinde adim attım, pc de oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler. Şuan için hep tek başıma rec center giriyorum. Epic nickim: kyries_stepback
    Ekleyebilir veya buradan da özel mesaj atabilirsiniz.

• Arkadaşlar ps 5 de oynuyorum yeni aldım. Normal offline da titreşim çalışırken online maçta titreşim yok. Ayarlardan açık. Böyle birşey yaşayan var mı acaba?

• benim bütün my player kaydı silindi. dün oynarken mahalleden çıkıp maça giriyordum bir anda oyun yükleme ekranında dondu. bilgisayarı kapatıp geri açtığımda oyun kaydımın kaybolduğunu gördüm. çok ilerlememiştim ama yine de bütün emek hiç oldu. diğer 2k'larda hiç başıma gelmemişti.

• Bir oyun nasıl her yıl daha kötüye gider kendini geliştirmez anlamıyorum,resmen kadro güncelleyip dayıyorlar.
    Bu yıl sonra uzun yıllarca nba 2k satın almam

• Kariyerde geçen sene hikaye tabanlı güzel ara videolar oluyordu, maşallah 2021 de olanı da götürmüşler, maçtan maça geçiyorum anlaşma videoları bile yok direk sözleşme yazısı çıkıyor önüme:) Gamepass e eklendiği zaman oynanacak bir oyun oldu benim için. Rekabet olsaydı böyle olmazdı..

• NBA 2K21 - MyTEAM Season 8: Trial Of Champions Çıkış Fragmanı | PS5, PS4

• bu konu ortak platformu bilmiyorum ama bu oyunun myteam modu pc de oynanmaz adamın kadrosu bench dahil hepsi 99 rating cpu defansına bırakıyor pivot kontrol ederek hücumdada sadece 3lük atıyor el üstü çatır çatır giriyor çok saçma bir oyun yemin ediyorum

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.