Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüz atmak dışında bir şeye yaramıyor NBA uygulaması bu sene ama Xbox’ta neden açılmaz bir fikrim yok maalesef.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağol. Bi de bana Amare Stoudemire vermişti 96 mı neydi reytingi. Biraz oynadıktan sonra kayboldu kulüpten 😁 kontratı bitti desem bitenler gözüküyo kontrat basıyorum. Kiralık falan mıydı acaba? Larry bird, lebron vs verdi onlar şu anlık duruyor mesela 🤔 daha tam çözemedim zaten fifa gibi. Şimdilik offline triple threat mı ne onu oynuyorum ödüller için ☺️
  • babacık1986 B kullanıcısına yanıt

Onlar Free Agent kartlar, birkaç maç oynatırsın sonra silinir. 5 maç sanırım.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Hadi ya tüh ne güzel kevin durant gelmişti o da gidecek desene
  • babacık1986 B kullanıcısına yanıt

Fifa gibi değil hocam, bir sürü güzel oyuncu veriyor zaten :) Bazılarını sırf sevdiğimden oynuyorum ben. Örneğin Inferno JR Smith'e para verip aldım. O işi daha iyi yapan adamlarım var mı, var ama onunla oynamaktan keyif alıyorum. Iman Shumpert da öyle.

• Spotlight challenge gelmiş. adamım John Wall için kasalım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 17 Mart 2021; 11:2:30 >
  • Arkadaşlar hücum sırasında oyuncularımızın 3'lük çizgisi dışına dizildiği oyun düzeni nasıl yapılıyor?

• Eski nesil için geçen seneki offensive threat buildi gibi bi karakter var kendim de oynuyorum poster smaç var üçlük var tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde ilk defa my team'e başladığımı yazmıştım; ilk başta vasat kartlarla pek keyif vermiyor gibiydi ama kadro güçlendikçe epey keyif almaya başladım.

Şu an için pek online denemedim, kadrom hala yetersiz zaten, görev kasıyorum sürekli.

Şu an ilk 5im; 97 ovr opal mitchell - diamond hield - pd sealy - 94 diamond lebron - 90 amethist biyombo

Sealy hariç hiçbirini marketten almadım biyombo dışında hepsi görevlerden hediye kart zaten :) Sealy acayip bi kartmış ama 24 bine almıştım, daha fazlasını hak ediyor. Challenge görevlerinden Luwawu, Calderon ve Thies görevlerini yaptım bu 3 kart da fena değil gibi üstelik hepsinin 2 upgradei var; özellikle Luwawu baya şaşırttı upgradeleri tamamlayınca rotasyon için epey iyi olur gibi.

Şu anki hedefim Biyombo yerine iyi bi pivot koymak; Sealy gibi f/p ürünü bakıyorum, internette gördüğüm kadarıyla pd cousins adaylardan biri tabi önce my points denkleştirmem lazım NBA 2K21 [ANA KONU] 

• Şurdan 99 luk Jordan çıkma ihtimali yılbaşında büyük ikramiyeyi kazanmak kadar zor sanıyorum..

NBA 2K21 [ANA KONU]
  • paket olayı büyük kumar paranızı kaptırmayın boşuna mt kasıp pazarı kovalayın daha iyi

2 gün önce myteamde 30 level oldum klasik ascension oyunu geldi hani şu ters kartları açıyorsun ödül veriyor level up diyor şansına çıkarsa galaxy opal ödülünü veriyor bu sefer bir şey çıkaramadık 15 pick hakkım vardı gele gele retro vol.2 kart paketi geldi bedava onu da açtım ve ta daa... galaxy opal michael jordan NBA 2K21 [ANA KONU] ilk defa free bir paketten galaxy opal çektim hoş şu an ki kadromda işime yaramayacağı için sattım ama onun keyfi de bir başka oluyor cidden

• Switch'te Kariyer modu var mı ? Bunun cevabını bir türlü bulamadım.

• NBA 2K21 - MyTEAM Season 6: Glitched Reality Trailer | PS5, PS4

• Herkese merhaba. Nba 2k serisini yıllardır konsolda oynadım. Şimdi pc'ye geçtim. Hile durumlarından şikayetçi olanlar oluyordu eski serilerde. Şu anki durum nasıl acaba? My player modunda hile oluyorsa hiç başlamak istemiyorum. Saygılar.

• My Team yeni sezon görevlerde week 1 classified gibi bi görev var en son top secret'e kadar gidiyor fakat tümü kilitli. Daha sonradan mı açılacak yoksa bir şey mi yapmak gerekiyor görevi açmak için?

• Frank Slade kullanıcısına yanıt
    Zamanla açılacak hocam ben bugüne kadar hic sezon oyuncusu kasmadım ama 99 jr kaçmaz oyun bitene kadar as kadro bench mutlaka yer alır o verdikleri elemanlarla da xp ve begenirsen kadronda değerlendirirsin
    NBA 2K21 [ANA KONU]kadrom boyle ama jr alırsam yer Açılır ona

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin kadro uçak olmuş zaten hocam NBA 2K21 [ANA KONU]  Yeni başladım sayılır görev kasıp oyuncuları toplayarak gidiyorum ben kadrom da o şekilde oluştu zaten KAT ve Sealy'i marketten aldım sadece;

NBA 2K21 [ANA KONU]

Geçen sezona son 10-15 gün kala başladım oyuna; süre yetmedi general Robinson'ı alamadım, Jr için kısmet artık :)

@GameChanger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 28 Mart 2021; 18:44:29 >
  • Bir oyuncu alıp etrafına Pink diamond oyuncular koyup oynamak istiyorum günümüz NBA takımlarında bir yıldız etrafında takımların şekillenmesi gibi. 150k ya kadar en verim alabileceğim tabiri caizse overpowered oyuncusu kimdir veya kimi önerirsiniz arkadaşlar? Benim aklımda Larry bird opal var ama sizlerinde tavsiyelerini duymak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joker00 J kullanıcısına yanıt
    Bence Larry Bird yerine Jordan ı almalısın..
  • Oyunun yeni nesil versiyonuna herhangi bir güncelleme geldi mi ? Hala 100 GB'ın üzerinde mi ?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.