Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.139
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nicksiznicklinick N kullanıcısına yanıt
    2k Zone'un ordaki pro-am e gideceksin. Diğeri team-arena. Pro-am girince bekle biraz serverda oynayan adamlar illa ki vardır maç başlar 4 veya üzeri adam olunca salonda.
  • Oyun 104tlye düşmüş aldım ben de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MT satan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar 2 kişi aktif olarak oynuyoruz.bi arkadaşta genelde 22:00 den sonra geliyor. Yaşlarımız 30+ Pro-am oynamayı düşünüyoruz. Mevkilerimiz pg-sf-sg center ve pf arkadaş arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar özelden yazabilir.

• Arkadaşlar oyunu yeni aldım bir kaç sorum var
    1-Oyunda şut sistemini hala anlamadım, hiçbir şut girmiyor mycareerda. Overal62 en son 2k16 oynamıştım orada daha pratikti sanki?
    2-Mycareer da 50 kere sahneye giriyor soğuttu resmen, her sezon böyle mi acaba?
    3-Oyun ara sıra atıyor birden bire, hata kodu geliyor çözümü var mı?

• Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Oyunda artik rookie modu yok en dusuk Pro'dan basladigi icin sutlarin girmesi zor ve kendi atis stilini yaratman gerekli. Bunun icin de 75 overall olman lazim. Kaldi ki overall 62 diyosun, ben 94 overalla nerdeyse zorlaniyorum. Eskisi gibi rookie moduna alip her attigim girsin olayi yok artik.

İlk sezondan sonra olmayacak o sahneler.

Oyun bende de surekli atiyor ona malesef cozum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkOzilhan

Oyunda artik rookie modu yok en dusuk Pro'dan basladigi icin sutlarin girmesi zor ve kendi atis stilini yaratman gerekli. Bunun icin de 75 overall olman lazim. Kaldi ki overall 62 diyosun, ben 94 overalla nerdeyse zorlaniyorum. Eskisi gibi rookie moduna alip her attigim girsin olayi yok artik.

İlk sezondan sonra olmayacak o sahneler.

Oyun bende de surekli atiyor ona malesef cozum yok.

teşekkürler, vc kasmak da zormuş baya

• Mycareerda maçlarda coach ayarlarını naıl açıcaz? Eskiden sol oka bakınca açardı

• nba 2k18 sec satan varsa ulaşabilir arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tridinadtobago -- 11 Nisan 2018; 21:18:0 >
  • Play off sezonu başlayınca oyun daha bir sarıyor. Ps4'ün ne harika bir alet olduğunu böyle oyunlarda anlıyorum.
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Oyundan attıktan sonra kimi nasıl sarıyo ilginç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu oyunda ds4 yöntemi çalışıyor mu ? ona göre oyunu sec almayı düşünüyorum da?
  • Arkadaşlar merhaba ... Bir dönem oynayıp sattığım Nba 2k18 i tekrar almak istiyorum,,,Kayıtlı dosyalarımı silmediğim için Us psn çift hak yada pri hakkını satan olursa bana ulaşabilirmi ? Teşekkürler

• 89 Center Slashing Post Scorer oyuncum var. Cuma ve cumartesi akşamları park oynayacak arkadaş/arkadaşlar arıyorum. psn: avhodabasi
  • Merhabalar

25 Win 2 Lose giden ProAm takimimiza 2 yada 3 oyuncu ariyoruz.

Aradigimiz ozellikler;

Badgelerin acik olmasi

Deneyimli basketbol bilgisi olmasi

Aksamlari 21 - 24 arasi her gun aktif olmasi

507 272 5997 e wahtsapp dan yada ozel mesaj ile ulasabilirsiniz.
    ps id : erowcx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 29 Nisan 2018; 12:45:27 >
  • Son iki gündür oyunda saniyelik bir duraklama yaşıyorum, oyuncuların animasyonlarında o duraksamanın değerini oyunu oynayan arkadaşlar anlayacaktır. Başına böyle bir şey gelen var mı? İşlemci ısısıyla ilgili olduğunu düşünüyorum, soğutucu olmayı düşünüyorum.

Kemba Walker ile yaptığımız o drivelarda akıcılığı artık hissedemiyorum, hoşuma gitmedi bu durum, daha alalı 1 ay oldu makineyi ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle. Geçen gün 5-6 saatlik bir vakit geçirdim MyLeague modunda ardından girdiğim maçta yaşandı bu durum. Sonra işte o kuşku düşünce insanın içine rahat hareket edemiyor oyunda.
  • oyunun primary hakkını arıyorum. satmayı düşünen arkadaşlar varsa iletişime geçebilir.
  • atsız1925 kullanıcısına yanıt
    Oynayabiliriz hocam. 82 pg atletik oyuncum var. Psn:Mukucukali
  • Abi bi oyun maçın ortasında tak diye atar mı ya?
    5. Sezondayım hala 76 overalim illa vc satın al diyor.
    76overalle myparkta gittiğim yerden kaçıyolar kötü oynarım diye

• Merhaba,

MT satan var mı?

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.