Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.140
Cevap
12
Favori
55.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkese merhabalar.Pc platformunda oynuyorum ancak pc konusu aktif olmadığı için buradan yardım almak istedim.Mypark da yeni karakter açtım ancak neighborhood’dan sunset parkına gitmek istiyorum.Oyuna yeni başladığım içinde bir türlü beceremedim.Nasıl gideceğimi bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scyptor -- 9 Ağustos 2018; 10:49:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nba 2k18 alanların 2k19 almasını gerektiricek birşey yok hatta o fiyata almaması bile lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar , rica etsem buradaki terimleri açıklarmısınız?

Nba2k 18 oynarken içeriye giremiyorum , bunları öğrenirsem belki daha iyi oynarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 25 Ağustos 2018; 18:57:30 >

• Playstation platformunda 2k19 için kardeşlik yapmak isteyen var mı

• 2k18i 60 tlye satıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Child

Selam arkadaşlar , rica etsem buradaki terimleri açıklarmısınız?

Nba2k 18 oynarken içeriye giremiyorum , bunları öğrenirsem belki daha iyi oynarım

Rehber videolarımı tavsiye ederim.

NBA 2K18 Set Hücumu Rehberim

NBA 2K18 Pick & Roll Rehberim

NBA 2K18 Crossover Rehberim

Kanala abone olup videoları beğenerek bana destek olursanız çok mutlu olurum. Umarım videolarımda size faydalı olur.

Oyun oynamayın basketbol oynayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 3 Eylül 2018; 14:48:52 >

• ataman5 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • @ataman5

Merhabalar ;

Marvel's Spiderman ve RDR2'yi aldığım için NBA2k19'u alamayacağım. Çünkü 320 TL'lik bir fiyat etiketine sahip.
    NBA 2K18 ucuz olarak kardeşlikten alsam beklentilerimi karşılar mı ?

Yani NBA2k19'da çok büyük bir değişim söz konusu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

@ataman5

Merhabalar ;

Marvel's Spiderman ve RDR2'yi aldığım için NBA2k19'u alamayacağım. Çünkü 320 TL'lik bir fiyat etiketine sahip.
    NBA 2K18 ucuz olarak kardeşlikten alsam beklentilerimi karşılar mı ?

Yani NBA2k19'da çok büyük bir değişim söz konusu mu acaba ?
    Online oynamıyorsanız yeterli. Çok büyük değişiklikler zaten yok. Online oynayanlar için 2K19 elzem.
  • Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    Ben almanızı tavsiye ederim, bugüne kadar yapılmış en iyi spor oyunlarından biri.
  • Arkadaşlar bende NBA2018 i iosta oynamak istiyorum ama mağazada çıkmıyor nedeni nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Online oynamıyorsanız yeterli. Çok büyük değişiklikler zaten yok. Online oynayanlar için 2K19 elzem.

Alıntıları Göster
    Neden elzem dediniz hocam. Ben de şuan 2k18 deniyorum. Bilgilendirirseniz ben de geçmeye karar verebilirim. Herşey vc olmuş 18de ve vc kasmak inanılmaz zorlaşmış harcamaksa bir o kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris707

Neden elzem dediniz hocam. Ben de şuan 2k18 deniyorum. Bilgilendirirseniz ben de geçmeye karar verebilirim. Herşey vc olmuş 18de ve vc kasmak inanılmaz zorlaşmış harcamaksa bir o kadar basit.

Alıntıları Göster
    Hocam aslında haklısınız, ben de geçen oyuna girdiğimde hala oynayanlar gördüm ama dikkat ederseniz hep Türk kullanıcı adları :) Oyunu pahalı olduğu için alamayanlar oynuyor. Online olarak hala oynayan var ama yenisi her zaman daha cazip ve daha çok oyuncu olduğu için öyle söyledim. Ben de alamadım 19'u henüz ama 18'e girip park atasım da gelmiyor. Siz keyif alıyorsanız sıkıntı yok tabi ki :)

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Park oynayamadım daha, kariyerde ovr 68 olabildim çok yavaş gelişiyor oyuncu, çok vakit ayıramıyorum. Karakteri geliştirdikten sonra inşallah pişman olmam parkta :)
  • baris707 B kullanıcısına yanıt
    Offline oynuyorsanız 2K18, 2K17 devam edin; çok fark etmez. Online için yeni oyun gerekiyor bir yerden sonra. Offlineda maçlarda grafik olarak pek değişiklik olmuyor. Oynanabilirlik, zorluk-kolaylık gibi etkenlerde ufak tefek farklar oluyor. Hikaye zaten bir sezonda bitiyor.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Ben 2k18 devam ediyorum,kadro güncelleme işini nasıl yapabiliriz?

• Yeni güncelleme gelmiş ve 5.789 gb boyutunda,umarım güncel kadro güncellemesidir

• Kadro güncellemeyi burdan yaptım ilk başdakine tıklayarak,süper oldu offline oynayan biri için 2k19 para vermeye gerek kalmadı👍

• Alınık NBA2k18 ps4 için

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.