Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.139
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alınık sec hesap levelli oyuncu olmasını istiyorum proam oynucam
  • arkadaşlar selam. sadece my gm de uzun sezon oynuyorum. online tek bir maç bile yapmam. elimde 2k16 var onunla devam ediyorum. 2k18 i almam için sebep var mı? kadroların değişmesi dışında bir gelişme var mı oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: copycat

arkadaşlar selam. sadece my gm de uzun sezon oynuyorum. online tek bir maç bile yapmam. elimde 2k16 var onunla devam ediyorum. 2k18 i almam için sebep var mı? kadroların değişmesi dışında bir gelişme var mı oyunda?

2K16 oynanadım. My GM'de fantasy draft var mıydı ?

Şu an 89 lira, iyi fiyat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    2k16 da fantasy draft var. ben de eski kadrolar değişsin diye fantasy draftla yeni setup kuruyorum lige. fiyatın iyi olduğunu bildiğimden sordum. ama birebir aynı oyun da olmasın istedim.
  • quote:

2k16 da fantasy draft var. ben de eski kadrolar değişsin diye fantasy draftla yeni setup kuruyorum lige. fiyatın iyi olduğunu bildiğimden sordum. ama birebir aynı oyun da olmasın istedim.

Ne diyorsun ya ,amma boş yaptın. Bi 89₺ vercen 40 yere sordun al tamammı ben vericem parasını yolla ibanı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • copycat kullanıcısına yanıt
    89 lira verilir bu oyuna. Önemli oyuncuların yüzleri yenilenmiş. Yeni formalar vs. Seneye bende almayı düşünmüyorum 18'le devam edicem büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 14 Şubat 2018; 23:48:57 >
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    tamamdır. cevap için teşekkürler.
  • PS4 Pro'daki fan sorunu devam ediyor mu bu oyunda? Güncelleme falan geldi mi bununla alakalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iziros

quote:

Ne diyorsun ya ,amma boş yaptın. Bi 89₺ vercen 40 yere sordun al tamammı ben vericem parasını yolla ibanı .

arkadaşa yollamazssan bana yolla hocam ben alayım

saygılar

• Herkese merhaba

Hiç basket oyunu oynamamış ve ingilizcesi olmayan biri

Olarak soruyorum.

18 şuan 89tl.

Sec hak 36tl.

18 veya 17 alsam ne değişir?

• quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

Herkese merhaba

Hiç basket oyunu oynamamış ve ingilizcesi olmayan biri

Olarak soruyorum.

18 şuan 89tl.

Sec hak 36tl.

18 veya 17 alsam ne değişir?

18'in mahalle olayı güzel. 17'de canım hiç online oynamak istemezdi. 18'de sahalara gidip bakıyorum, dişime göre rakip bulmaya çalışıyorum. Telefonun ile yakındaki adamlara çağrı da gönderebiliyorsun. İnce düşünülmüş detaylar var.

Biraz basketbola ilgiliysen oynanabilirlik olarak da 18 daha iyi. Şut barının elin yanında çıkması bile yeter mesela.

Biraz kasman gerekiyor. Çok basit özellikler bile ödemeye bağlanmış. 17'de oyuna girerken saç baş seçebiliyordun. Bunda berbere gidip saç seçebiliyorsun, ucuz gerçi. Ama dövme için overall, forma seçme için overall gibi seçenekler var. Bazen paran olması da yeterli olmuyor, overall istiyor.

• kutulu 2k18 satıyorum ilgilenen pm

• Parami geri istiyorum! Ben bu oyunu ONLINE oynamak icin aliyorum. Yillardir Rezalet online INPUT LAG'DAN OYNANMIUORRRRR

• Oyun efsane olmuş ✌🏻🔥💯

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görevle, Shaq Diamond nasıl çıkarıyorlar?

• Arkadaşlar mycarrer de go to the recording studio falan gibi görevler var telefonda. Ama neresi olduğunu çözemedim, bir de berbere gidip wells ile buluş diyor fakat gittiğimde orada olmuyor. Bunların çözümünü bilen var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Parami geri istiyorum! Ben bu oyunu ONLINE oynamak icin aliyorum. Yillardir Rezalet online INPUT LAG'DAN OYNANMIUORRRRR

Televizyonunuzun modeli ve görüntü ayarlarını ve yine televizyonunuzun input lag değerlerini kontrol edin derim.

Değilse tv'yi oyun moduna almanız elde edebileceğiniz en düşük input lag değerini sağlayacaktır.
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Wells stüdyoda, şu videoda yerini görebilirsin. --> https://www.youtube.com/watch?v=flvJGASpWzw
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Parami geri istiyorum! Ben bu oyunu ONLINE oynamak icin aliyorum. Yillardir Rezalet online INPUT LAG'DAN OYNANMIUORRRRR

Televizyonunuzun modeli ve görüntü ayarlarını ve yine televizyonunuzun input lag değerlerini kontrol edin derim.

Değilse tv'yi oyun moduna almanız elde edebileceğiniz en düşük input lag değerini sağlayacaktır.

TV nin input lagini sifira indirdim

Bu rezil oyun yillardir ONLINE da farkli OFFLINE da farkli. animasyonlar falan Online da baska bir oyun.
  • ilisyus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.