Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.139
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psn: MNEMUTLU 72 SG oynuyorum ekleyin seviyeli güzel maçlar yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolu kırdırcak sonunda rakip patır patır üçlük atarken ben 1 tane zor atıyorum tamam gerçeklik falanda abartmışlar resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    :) sağol dostum aynı dili konuştuğum insanları görmek çok güzel...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de 2k17'de rookie'de maç başına 40-50 asist yaparak badge kasıyordum artık imkansız... O durumda artık şunu yapmak lazım bence... Pick'ten sonra baktın pivot'a pas atacak pozisyon yok... 2 seçenek kalıyor... Ya şuta kalkıp pick & popper çalıştırmak ya da mutlaka 2 corner 3'lükçüden biri mutlaka boş kalıyor... R1 + onun tuşu ile direkt onlara indirip asisti oradan almak... Ben bu şekilde yine 15-20 arası asist kasabiliyorum... Bir de bu sene AI'de çok salak... Kaçırdıkları sayının haddi hesabı yok...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu makine ısınma problemi nedir benm makine eski ilk çıktıgından 6 ay sonra almıştım bu oyunu kurtarmazmı yani uçuşamı gecer
  • Bende anlamadım sadece bu oyunda fanlar çok hızlı dönüyor.
  • Beyler oyun Ps4 sahiplerine Ps4 Pro'ya geçsinler diye mesaj mı vermeye çalışıyor?

Bf 1'i çok rahat oynatan Ps4 Slim'im Nba'de resmen can çekişiyor.

Örneğin üçlük çizgisinin gerisinden pota altına pas attığımda oyun kasıyor, takılıyor. Bazen üçlük attığımda da takılma oluyor. Özellikle balon yukarıdan yere düşerken çok bariz bir kasma fark ediyorum.

2k17'de de bu kasma problemi vardı, o oyunu bu yüzden doğru dürüst oynayamadım.

Ne yapalım şimdi, Ps4 Pro mu alalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 22 Eylül 2017; 14:8:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixalis Pavlis

Beyler oyun Ps4 sahiplerine Ps4 Pro'ya geçsinler diye mesaj mı vermeye çalışıyor?

Bf 1'i çok rahat oynatan Ps4 Slim'im Nba'de resmen can çekişiyor.

Örneğin üçlük çizgisinin gerisinden pota altına pas attığımda oyun kasıyor, takılıyor. Bazen üçlük attığımda da takılma oluyor. Özellikle balon yukarıdan yere düşerken çok bariz bir kasma fark ediyorum.

2k17'de de bu kasma problemi vardı, o oyunu bu yüzden doğru dürüst oynayamadım.

Ne yapalım şimdi, Ps4 Pro mu alalım?

PS4 Pro'da bu sorunlar var mı yok mu onu öğrenmek lazım . Orada da olabilir güncelleme ile düzeltilecek bir sorun olabilir .

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

tek sorun çıkaran oyun 2k18 oldu şuan diğer oyunlarda bi sorun yok ki

Hocam siz buradaki haterlara, fanboylara bakmayın. Adamlar bir şey satın aldığı zaman diğer cihazlara laf atıyor.

Ben Ps4 Slim'de bir sürü oyun oynadım, Bf 1'i yazın saatlerce oynadığım oldu. Tatildeyken ise günde on saate yakın oynadığımı hatırlıyorum. Oyun gayet akıcıydı, en ufak bir kasma olmadı. Cihaz ısınıyor ısınmasına ama fan sesi falan şehir efsanesi.

Sorun oyun yapımcısında. Rakipsiz kaldıkları için eskisi gibi oyuna önem vermiyorlar. Optimizasyonla falan uğraşmıyorlar.

• ps4 pro da kasma yapmıyor, anlık takılmalarada denk gelmedim ama ilk kez bu oyunda fan sesi duydum. Bu oyun hersene birkaç kez patch lendikten sonra düzeliyor.
  • 2K Games, TheSixthAxis'e baskı yapıyormuş 3/10 verdiği puanı düzeltmesi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

ps4 pro da kasma yapmıyor, anlık takılmalarada denk gelmedim ama ilk kez bu oyunda fan sesi duydum. Bu oyun hersene birkaç kez patch lendikten sonra düzeliyor.

Hocam işin ilginç tarafı benim cihazımda fan sesi de yok. Sadece NBA 2K'de anlık takılmalar oluyor. Kulağımı Ps'ye dayamadıkça fan sesi duymuyorum.

• Ekran kartı pek iyi olmayan laptopumda 2k15'i yüksek ayarlarda akıcı oynadığımı hatırlıyorum. 2K her yıl daha da kötüye gidiyor. Basketbolu sevdiğim için ve piyasada düzgün basketbol oyunu olmadığı için 2k'yi mecburen oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 22 Eylül 2017; 14:30:17 >
  • şu 4k-5k bugunu yapıyorum iyi kasılıyor valla bi maç mycareerde yapıyorum sonra myleague yapıyorum günde 40-50k kasılır çok rahat

• Çok yerinde bir haber olmuş bence. Okumanızı tavsiye ederim

m.bolumsonucanavari.com/Haberler-NBA_2K18_Mikro_Odemeleri_Biraz_Abartmaya_Basladi-88011.htm#commentread

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Yeni VC kazanma yöntemi kazanmak isteyenler yapsın bizzat denedim oluyor .

https://youtu.be/mCA1BEJZArg

Hocam allah senden razı olsun ne muradın varsa versin 66 overall dan 75 oldum toplam 3 saat falan sürmüştür çok sağol paylaştığın için :D

Park oynayanlar eklerlerse oynayabiliriz

Psn: BeylerRahatBende

SF Playmaking shot creator

• Arkadaşlar single player açısından soruyorum, siz de zorluk seviyesinde bir değişim fark ettiniz mi?

Yapay zekaya karşı 2k17'de All-Star seviyesinde rahatlıkla üstünlük kurabiliyorken 2k18'de aynı seviyede yapay zekadan fark yiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkozino

quote:

Hocam allah senden razı olsun ne muradın varsa versin 66 overall dan 75 oldum toplam 3 saat falan sürmüştür çok sağol paylaştığın için :D

Hocam her maçtan sonra dakikaları teker teker mi düşünüyoruz yoksa bir seferde 5 dakikaya düşürsek yetiyor mu

• Selam arkadaşlar Nba2k18 için pc konusunu bulamadım ondan buraya yazıyorum tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim . Nba2l17 en yüksek ayarlarda gram kasma olmadan laptopumda oynarken nba2k18 i oynayamıyorum işlemci i7 4. nesil ekran kartı geforce gtx860 ram 16 gb ayrıca 256 gb ssd var ve oyun ona kurulu . Mütiş bir kesma var low yaptım olmadı ayrıca büyük bir gölge sorunu var. Bu konuda fikri olan arkadaşlar yardım edersen sevinirim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Orijinalden alıntı: berkozino

quote:

Hocam her maçtan sonra dakikaları teker teker mi düşünüyoruz yoksa bir seferde 5 dakikaya düşürsek yetiyor mu

her maç tek tek hocam

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.