Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.139
Cevap
12
Favori
55.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MambaVino

Oyunda MyLeague'de VC vermeme hatası hala sürüyor . İlk 800 VC veriyor , sonra 100 VC ondan sonra hiç vermiyor . Bir süre zaman geçtikten sonra yapınca yine aynısını yapıyor .

Hocam myleague her girip çıktığında 800 vc mi veriyor yoksa bu bahsettigin belli bir süre zaman dilimi olarak atıyorum ilk 800 vc aldın sonra 1 saat sonra yine girdiğinde mi 800 vc olarak geliyor. Farazi konuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet top çalmak çok zorlaşmış... Öyle 2k17'deki çalma tuşunu spamlayanların önüne geçilmiş... Ama mesela bu oyun hızlı alışmamız gereken konu, pas atacağını adam rakibin arkasında kalmışsa kesinlikle top rakibe gidiyor... Aslında çok gerçekçi... Yani boş adama pas atmanız lazım... 2k17'de bir şekilde pas geçiyordu... Bunda öyle değil... Dolayısıyla takım arkadaşınızı boş şekilde görmeden pas atmayın bence... Onun dışında pota altında da en güzel savunma rakibin zıplamadan önünde durmak... Hiç top çalmayla blokla uğraşmayın sadece önünde durmaya çalışın hep... Mutlaka ki şutlarının ve turnikelerinin bir çoğunu rakip kaçıracak... Zıplamak ve sürekli top çalmaya çalışmak en büyük yanlış bu oyun için...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezzoi

quote:

Oyunda MyLeague'de VC vermeme hatası hala sürüyor . İlk 800 VC veriyor , sonra 100 VC ondan sonra hiç vermiyor . Bir süre zaman geçtikten sonra yapınca yine aynısını yapıyor .

Hocam myleague her girip çıktığında 800 vc mi veriyor yoksa bu bahsettigin belli bir süre zaman dilimi olarak atıyorum ilk 800 vc aldın sonra 1 saat sonra yine girdiğinde mi 800 vc olarak geliyor. Farazi konuştum

Evet düşündüğünüz gibi bir durum var . Süre 1 saat değil 10 dk gibi birşey ondan sonra girildiğinde veriliyor . Bu VC verme olayını güncelleme olmadan düzeltmişler demekki öyle yapabiliyorlarmış .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezzoi

quote:

Evet düşündüğünüz gibi bir durum var . Süre 1 saat değil 10 dk gibi birşey ondan sonra girildiğinde veriliyor . Bu VC verme olayını güncelleme olmadan düzeltmişler demekki öyle yapabiliyorlarmış .

Güncelleme olmadan müdahale etmelerine çok şaşırdım. Baktılar herkes farming yapıyor ama hala inanamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Evet top çalmak çok zorlaşmış... Öyle 2k17'deki çalma tuşunu spamlayanların önüne geçilmiş... Ama mesela bu oyun hızlı alışmamız gereken konu, pas atacağını adam rakibin arkasında kalmışsa kesinlikle top rakibe gidiyor... Aslında çok gerçekçi... Yani boş adama pas atmanız lazım... 2k17'de bir şekilde pas geçiyordu... Bunda öyle değil... Dolayısıyla takım arkadaşınızı boş şekilde görmeden pas atmayın bence... Onun dışında pota altında da en güzel savunma rakibin zıplamadan önünde durmak... Hiç top çalmayla blokla uğraşmayın sadece önünde durmaya çalışın hep... Mutlaka ki şutlarının ve turnikelerinin bir çoğunu rakip kaçıracak... Zıplamak ve sürekli top çalmaya çalışmak en büyük yanlış bu oyun için...

+1

Sizin gibi oyuncu arkadaşlarımızın artması için yıllardır çabalıyorum..

• Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Aynen yoksa her maç 30 yeriz😅 pivot oyuncuya indirdiğim çoğu topu kaybediyorum hele pick and roll'dan sonra içeri devrilen uzun oyuncuya top vermek zor,eskiden pick yapan oyuncu devrilince alley-oop yapardım şimdi imkansız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Var hocam.

• NBA 2K18 olmasa da NBA 2K17 için çekmiş olduğum 1e1 savunma mentalitesini bu videomda izleyebilirsiniz. Bu sene imkanlar yettiğince yine savunmaya dair paylaşımlar yapmaya çalışacağım. Bu yıl kadar savunma yapmanın daha zevkli olduğu 1 2k oyunu daha önce olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 21 Eylül 2017; 14:54:36 >
  • EyvAllah hocam ara vermiştim epeydir yeniden almayı düşünüyorum bu sene nasipse, iyi oldu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 21 Eylül 2017; 15:4:18 >
  • mycareerde 1 sezon full oynarsak 95 ovr görürüz gibi antremanlarıda yaparsak tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

mycareerde 1 sezon full oynarsak 95 ovr görürüz gibi antremanlarıda yaparsak tabi

Yok hocam o kadar değil, 300-350 maç yaparsan ancak.
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    2k18'de kare tuşuna basıp top çalmak tarihe karıştı nerdeyse yakın savunma ile top çalmaya çalışcaz ki bu da ayrı gerçeklik kazandırıyor zorluğun yanında,alışcaz.

• My Lig olayını engellediler mi şimdi ne oldu arkadaşlar.
  • Oyun içi güncelleme mi bu?

• Oyunu bugün indirdim de fazla deneme fırsatım olmadı. Sokak arasında sahaya gittim bir kadın kayıt falan yaptı orada kaldım ilginç bir oyuna benziyor

• Bu nedir ya maç bitti ekran karardı 5dk dır bekliyom(aç kapa yaptım yaptım oyunu pc gibi resmen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 21 Eylül 2017; 16:39:52 >
  • ProAM'deki cinematic'leri gecebilmek icin guncelleme vs gelmedi yoksa hala izlemek zorunda miyiz? :)
  • Merhaba arkadaşlar MyPark veya PRO AM oynamak isteyenler ekleyebilir PSN: OtanOcan . Slashing Shot Creator 75 Overall SF'yim. Okulumun yoğunluğundan dolayı fazla online olamıyorum onuda eklemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tan -- 21 Eylül 2017; 17:36:35 >
  • Vc olayını dün öğrendim 56k yapabildim şimdi deniyorum olmuyor buna da şükür diyelim.

• Yeni VC kazanma yöntemi kazanmak isteyenler yapsın bizzat denedim oluyor .

https://youtu.be/mCA1BEJZArg

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.