Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.139
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna girdik de arkadaşla online oynayamadık. Henüz serverlar tam çalışmıyor herhalde.
  • Yeni atis bari bi garip olmus yanda kucuk cikiyo kavrayamadim tam daha eski elimin ayariyla analogu cekip atiyorum cozemedim henuz yeni bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Oyuna girdik de arkadaşla online oynayamadık. Henüz serverlar tam çalışmıyor herhalde.

hocam girince myparktaki kasma sorunu düzelmişmi diye bakarmısınız

• Beyler ben karar veremedim ne adam acacagima. Oldum olasi PG 3'lukcu acarim ama burda cok zor tercihler birakmislar. Primary ve second skill uclukcu secince hall of fame badge acabilyosun ama adam yavas falan oluyo cok ozellik dusuyo.

İkinci skilli mesela passing ball handling yapinca adam hizlaniyor ama bu sefer de hall of fame badge olmuyor. Zor olmus biraz adam karar vermek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Rheme -- 15 Eylül 2017; 1:49:43 >
  • Kargocuya kalmış iş fakat ben kargocunun zamanında teslim ettiğini görmedim o yüzden %90 pazartesi teslim eder kargocu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Myteam takımı sıfırlama gibi bir seçeneğimiz var mı?

• Öncelikle merhaba arkadaşlar konusu geçmiştir diye baya sayfa geriye gidip okudum fakat bulamadım . Sorum şu; us psn den oyunu aldım pri/sec (kardeşlik) olayı yapmayı planlamıyorum. Oyundaki edindiğim vc ve diğer ganimetler için oyuna pri olarak mi yani ana hesabımdan girmek mi daha mantıklı yoksa oyunu aldığım hesaptan mi yani sec olarak girmek mi mantıklı bu oyunu hep bilgisayarda oynadım sadece geçen sene ps4 te oynadım geçen senede 2k17 yi kutulu almıştım. Şimdi bu şekilde arafta kaldım kariyerede hemen bugün sordugun sorunun cevabına göre başlayacağım. Şimdiden teşekkürler. Iyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sezzoi

Öncelikle merhaba arkadaşlar konusu geçmiştir diye baya sayfa geriye gidip okudum fakat bulamadım . Sorum şu; us psn den oyunu aldım pri/sec (kardeşlik) olayı yapmayı planlamıyorum. Oyundaki edindiğim vc ve diğer ganimetler için oyuna pri olarak mi yani ana hesabımdan girmek mi daha mantıklı yoksa oyunu aldığım hesaptan mi yani sec olarak girmek mi mantıklı bu oyunu hep bilgisayarda oynadım sadece geçen sene ps4 te oynadım geçen senede 2k17 yi kutulu almıştım. Şimdi bu şekilde arafta kaldım kariyerede hemen bugün sordugun sorunun cevabına göre başlayacağım. Şimdiden teşekkürler. Iyi oyunlar

Merhaba oyun için ileride store dan VC almayı düşünmüyorsanız hangi hesaptan oynadığınızın bir önemi kalmıyor ama ileride VC sanal oyun parası alırım diyorsanız US psn den aldığınız oyunu, yine US Psn tanımlı hesap üzerinden oynamanız gerekir. Bu durumda mantıklı olan sec hak üzerinden oyunu aldığınız hesaptan oynamaktır. Pri hakkınız ile başka bir bölgeden alınmış hesap üzerinden oynarsanız ileride VC satın alamazsınız. Onun dışında etkileyecek bir durum bulunmuyor.

• Arkadaşlar merhaba. Oyunu alıp my park deneyimleyen varmı? 16 da gayet keyif alarak oynuyordum ama 17 de pek keyif alamadım. 18 nasıl acaba? 16,17 ve 18 i oynayan forumdaşlar dan fikir almak isterim?

• quote:

Orijinalden alıntı: xbox2

Bu sene My park yıkılıyor...

Hocam sanırım siz oynuyorsunuz my park da. 16 yı keyifle oynuyordum 17 de aynı keyfi alamadım. 18 my park nasıl acaba? Genel anlamda? Görsel olarak bayagı değişmiş canlı yayınlar da görüyorum. Ama gameplay ı hissetmek için oynamak lazım :)

• sezzoi kullanıcısına yanıt
    Bu preorder hediyeleri icin sec alman lazim

• blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim.

• Vez IX kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Standart sürümde sadece vc var sanırım .

• Arkadaşlar bir de turnuva ya da pro am takimi kurma gibi plan var galiba katılmak isterim zaman buldukça.

• sezzoi kullanıcısına yanıt
    Kyrie jersey falan da olmasi lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vez IX

Kyrie jersey falan da olmasi lazim

Eyvallah hocam.

Buarada yüz tanımlamayı iyi bir şekilde yapabilen var mı telefondan/uygulamadan?

• merhaba oyunu almak istiyorum ama bazı tereddütlerim var
    ben en son 2k15 aldım ve en cok sadece normal nba takımlarıyla online oynamak için alırdım bu kariyer mod ozamanda vardı ama zaman lazım die pekte ilgilenemedim ama baya gelişti sanırım bu sene kariyer mod oynamalımıyım çokmu zor ? tam olarak yükselmek neye göre oluyor ?
    sadece yarattığın adamlamı oynuyabiliyorsun ? yarattığın adamı silip bastan yaratma şansı oluyormu yani oyun açıkmı her koşula ?
    kariyer modda online mı oynanıyor
    sizce almalımıyım oyunu yaş 34

şimdiden siz bilgili arkadaşlara teşekkür ediyorum
  • AlbNil kullanıcısına yanıt
    Yaş 32 ilk çıktığından beri oynarım. Hocam öncelikle benim bu oyunu almamın nedeni kariyer modu. Ama bunun dışında bir çok mod oyunda mevcut yani oyundaki herhangi bir mod ile myteam (oyuncu kartlarıyla oynanıyor), mygym (bir takıma mentorluk ediyorsunuz), yada mycarrer (kendi stilinize göre bir basketbolcu oluşturup diyalog şekillerinden tutup sponsorluk anlaşmalarına kadar yapabildiğiniz) sizi çok fazla götürür kaldı ki basketbol size hitap ediyorsa başka oyuna başlayamazsınız bile ki nba 2k17 de bana öyle olmuştu.

Şimdi mycarrer sorularına geleyim oyunda bir sistem mevcut adı visual currency (vc) olarak geçiyor. Yapmış olduğunuz hareketlerinize göre oyunda bunlardan topluyorsunuz ve bunları oyuncunuzun gelişimine veya akipmanlarina (ayakkabı vs.) harcayabiliyorsunuz. Bunun disinda istesiginiz gibi bastan oyuncunuzu oluşturabilirsiniz

• AlbNil kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkür ederim alıp denemeyi düşünüyorum
  • Kariyer modu cok değişik. Ne draft oldum ne bişey. Antrenman yok doğru dürüst ayar yok. Toplasan 5 tane sac modeli falan var. Demo oynar gibi sanki

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.