Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
8
Favori
41.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler my team da onlinesi nasıl dolumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun tr psnde 104 tlye düşmüş ortak arıyorum
  • MyCareer oynuyorum genelde. Çok da zevkli geliyor. Neyse ilk sezonum bitti. Ne olur ne olmaz diye son maçtan sonra kaydımın yedeğini almıştım ki iyiki almışım. Yeni sezonda hiçbir sıkıntı yok. İstediğim takıma gittim. Fakat tek sıkıntı LeBron James'in de GSW'ye transfer olması İlk seferde olunca şaşırdım zaten. Kaydın yedeğini aldığım için bir daha deneyeyim düzelir dedim. Yav arkadaş belki 10 kere denedim. Adam her seferinde istisnasız Golden State'e gidiyor

Ben Cavs'a gitmiyorum bu arada. Hani ben gidince gönderiyorlar değil. Başka takımlar denedim, tek gittim, ikili gittim falan. Yok abi, adam hep GSW'ye gidiyor. Bana çok saçma geldiği için ve biraz gerçekçi olmasını istediğim için oynayasım gelmiyor artık. Tek çare benim pozisyon SF olduğu için, ben Golden State'e gidince o yerinde kalıyor. Ama ben GSW'ye gitmek istemiyorum. Bu arada Durant de ya Oklahoma'ya geri dönüyor ya da genelde Utah'e gidiyor.

Böyle kaldı ya. Yani çok da hevesliydim, yeni sezon, yeni takım falan. Oyuna da alışmıştım yavaş yavaş. Ama sırf şu olay beni deli etti. Yaşayanınız var mı böyle bi olay daha önce? Saçma transferler mi oluyor kariyerde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufevzi -- 17 Şubat 2017; 19:5:24 >

• Merhabalar 2016 ile 2017 arasında ne gibi farklar var dikkatinizi çeken ? biraz bilgi verebilir misiniz ?
  • İndirimler de ortak almayı düşünen varsa çıtlatsın

• offline mygm modunda allstar seviyesinde oynuyorum. acayip sayı yiyorum hangi rakiple oynasam nerdeyse %60-70 şut oranıyla atıyorlar, valla kafayı yedirdi bu oyun. savunma yapamıyorum herifler her türlü ,her yerden atıyor :( hayır oyunda hata mı var ne nedir anlamadım. sorun bende kesin de ,nasıl savunma yapılır savunma ayarları filan bileniniz yardım etsin lütfen ya valla oyunu silecem artık .

• quote:

Orijinalden alıntı: kun_agüero_16

offline mygm modunda allstar seviyesinde oynuyorum. acayip sayı yiyorum hangi rakiple oynasam nerdeyse %60-70 şut oranıyla atıyorlar, valla kafayı yedirdi bu oyun. savunma yapamıyorum herifler her türlü ,her yerden atıyor :( hayır oyunda hata mı var ne nedir anlamadım. sorun bende kesin de ,nasıl savunma yapılır savunma ayarları filan bileniniz yardım etsin lütfen ya valla oyunu silecem artık .

Hall of fame zorluğu deneyin. Kesinlikle daha gerçekçi oluyor oyun. Saçmasapan sayılar olmuyor.

• Beyler 2k16 da atış yaparken oyuncunun altında bar doluyordu ona gore yapıyorduk. 2k17 de o bar olayını nasıl açıyoruz?

• Arkadaşlar oyunu ps4 e almak mı daha mantıklı yoksa pc ye almak mı?

Arada kaldım yardımcı olur musunuz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2k17 my team modu için Paul George hediye kodu geldi.İsteyen kişi kullanabilir.

PAULG-RAY45-RYWDY-KAM3G-SCHXX

PS4 instructions

Connect your PlayStation®4 to an active internet connection and sign in to your PSN account.
    Insert your NBA 2K17 game disc and launch the game.
    From the main menu, select Features/Options.
    Select Locker Codes.
    Enter the Locker Code using the virtual keyboard.
    Go to MyTEAM mode.
    Select Packs. Your card will be redeemable in the Rewards Queue menu.
  • Nba2k16'da sağ analogla yapılan crossover hareketi 17'de nasıl oluyor. Oyuncuların kendine özel corssoverları yapmasını kastediyorum.

• Historic dominationlar kaldi bi

• Maç yapıcak varsa PM atsın akşamları oynarız.

• there is a problem with your connection to our online services. Please visithttp://www.nba2k.com/status for up to date information.

Error Code: 4b538e50

arkadaşlar oyuna ilk girişte bu hatayı alıyorum kaç gündür ve 2k servera bağlanmıyor , online özellikler devre dışı kalıyor sebebi nedir ,nasıl çözebilirim. nette baktım bir şey bulamadım ayarlardan credits i izle diyorlar izledim sonra servera bağlandı sonra yine hata vermeye devam etti..

• quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Arkadaşlar oyunu ps4 e almak mı daha mantıklı yoksa pc ye almak mı?

Arada kaldım yardımcı olur musunuz acaba?

Online oynayacaksanız ps4 tabiki

• quote:

there is a problem with your connection to our online services. Please visithttp://www.nba2k.com/status for up to date information.

arkadaşlar oyuna ilk girişte bu hatayı alıyorum kaç gündür ve 2k servera bağlanmıyor , online özellikler devre dışı kalıyor sebebi nedir ,nasıl çözebilirim. nette baktım bir şey bulamadım ayarlardan credits i izle diyorlar izledim sonra servera bağlandı sonra yine hata vermeye devam etti..

Benzer durum sanırım herkeste oluyor.. bana surekli mail ve şifre girişi yaptırıyor. oyun update li oldugu halde sol altta update uyarısı çıkıyor. 3-4 günde bir tekrar agree yaparak dogum tarihi girişi yapıp, mail ve şifreyi yazdırdıktan sonra online moda giriş yapabiliyoruz. bunun server larla o linkle pek alakası yok sanırım. konu hakkında daha sağlam bilgiye sahip olan varsa yazabilirmi arkadaşlar..

• TRpro98 kullanıcı adı hocam ekleyebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drugsterr

quote:

there is a problem with your connection to our online services. Please visithttp://www.nba2k.com/status for up to date information.

Benzer durum sanırım herkeste oluyor.. bana surekli mail ve şifre girişi yaptırıyor. oyun update li oldugu halde sol altta update uyarısı çıkıyor. 3-4 günde bir tekrar agree yaparak dogum tarihi girişi yapıp, mail ve şifreyi yazdırdıktan sonra online moda giriş yapabiliyoruz. bunun server larla o linkle pek alakası yok sanırım. konu hakkında daha sağlam bilgiye sahip olan varsa yazabilirmi arkadaşlar..

Mailinize gelen postayı onaylayın devamlı sormaz ozaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

quote:

Orijinalden alıntı: drugsterr

quote:

Mailinize gelen postayı onaylayın devamlı sormaz ozaman.

sec hesap kullanıyorum.. şimdi mail ve şifreyi denedim ama kabul etmedi. sanırım mailin şifresi farklı..

• aşırı lag var serverlerde sizdede öylemi
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.