Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
8
Favori
41.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mycareed'de 6 dakikalık oynuyorum ama diğer maçlar 12 dk üzerinden oynandığı için daha fazla sayı atıyorlar ve istatistikleri daha iyi oluyor. simulate edilen oyunların süresini nereden ayarlayabiliyoruz? sadece kendi oynadığım maçların süresini mi değiştirebiliyorum?
  • Nba2k17 ps4 89 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan1903

mycareed'de 6 dakikalık oynuyorum ama diğer maçlar 12 dk üzerinden oynandığı için daha fazla sayı atıyorlar ve istatistikleri daha iyi oluyor. simulate edilen oyunların süresini nereden ayarlayabiliyoruz? sadece kendi oynadığım maçların süresini mi değiştirebiliyorum?

Gameplay settings de sim suresini ayarlayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: okancel1k

İlk 5 oynayayım diye LA Lakers'a transfer oldum. 2 maçtır ilk 5 e alıyor hoca ayrıca maçın adamı seçiliyorum. Ortalama 15 sayı 4 asist 2 rebound 1 top çalma ile oynuyorum. Sanırım iyiye gidiyorum :) Kola dövme yaptırmayı bilen var ise bana da yazarsa sevinirim.

store upgrates bölümünden dövme satın alıyorsun sonra myplayerdan istediğin yere ekliyorsun dövmeyi
  • Pg kariyerimi 90da bırakıp 6.6 bi sf açtım hof ta 60 ovr olmama rağmen basit geliyo maçların dakikası 5 ve çok fazla süre alamamama rağmen 7.6 sayı 3.5 asist 6.1 rib ortalamasıyla oynuyorum

• oyuna dün başladımda ilk defa mypark oynayayım dedim.. beni maçlara almıyor sebebi ne ? only squad diye yazı çıkıyor sahanın önüne gelince. my career a ilk girişte 5 tane antrenman maçı gibi birşey gösterdi. ben sadece birini yaptım. onları tamamlamam mı gerekiyor myparkta oynamak için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

oyuna dün başladımda ilk defa mypark oynayayım dedim.. beni maçlara almıyor sebebi ne ? only squad diye yazı çıkıyor sahanın önüne gelince. my career a ilk girişte 5 tane antrenman maçı gibi birşey gösterdi. ben sadece birini yaptım. onları tamamlamam mı gerekiyor myparkta oynamak için ?

1. Sebebi: Squad olarak girilebilen yerden girmeye çalışmış olabilirsiniz saha kenarının sol ve sağ tarafında bulunan mavi yuvarlak kısımların birinden katılmaya çalışın. sizin girmeye çalıştığınız saha kenarının orta kısmı takım halinde dolaşıp maç yapmaya çalışanların yani squad olarak maça katılanların giriş yaptığı yer. Siz saha kenarının sol tarafındaki yere giriş yapıp bekleyebilirsiniz.
    2. Sebebi: Oyuncunuzun yetenek puanı (Overalli) düşük olduğundan ve myparta acemi olduğunuzdan kahverengi atletle dolaştığınızdan kimse sizinle oynamak istemiyordur.

Siz en iyisi mycareer de oyuncunuzu biraz geliştirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

quote:

oyuna dün başladımda ilk defa mypark oynayayım dedim.. beni maçlara almıyor sebebi ne ? only squad diye yazı çıkıyor sahanın önüne gelince. my career a ilk girişte 5 tane antrenman maçı gibi birşey gösterdi. ben sadece birini yaptım. onları tamamlamam mı gerekiyor myparkta oynamak için ?

1. Sebebi: Squad olarak girilebilen yerden girmeye çalışmış olabilirsiniz saha kenarının sol ve sağ tarafında bulunan mavi yuvarlak kısımların birinden katılmaya çalışın. sizin girmeye çalıştığınız saha kenarının orta kısmı takım halinde dolaşıp maç yapmaya çalışanların yani squad olarak maça katılanların giriş yaptığı yer. Siz saha kenarının sol tarafındaki yere giriş yapıp bekleyebilirsiniz.
    2. Sebebi: Oyuncunuzun yetenek puanı (Overalli) düşük olduğundan ve myparta acemi olduğunuzdan kahverengi atletle dolaştığınızdan kimse sizinle oynamak istemiyordur.

normal t-shirt ile geziyordu benim adam dediğiniz yerde bayağı bekledim ama benden sonra gelenler direkt girdi maça. maça kabul etmeme gibi bir olay mı var nba de ? öyleyse dediğiniz gibi adamı geliştirip öyle gireyim

• quote:

quote:

quote:

normal t-shirt ile geziyordu benim adam dediğiniz yerde bayağı bekledim ama benden sonra gelenler direkt girdi maça. maça kabul etmeme gibi bir olay mı var nba de ? öyleyse dediğiniz gibi adamı geliştirip öyle gireyim

Sen sol tarafta ki yere yerleşip yanına kimse gelmemişken yanına squad girerse onlar takım olduğundan onlara öncelik tanır. Senin overall ve my park tecrübe düşükken kimse de yanına gelmek istemez en azından oyun karakterini geliştirirsen veya arkadaşlarınla girersen daha fazla oynama şansı bulursun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen sol tarafta ki yere yerleşip yanına kimse gelmemişken yanına squad girerse onlar takım olduğundan onlara öncelik tanır. Senin overall ve my park tecrübe düşükken kimse de yanına gelmek istemez en azından oyun karakterini geliştirirsen veya arkadaşlarınla girersen daha fazla oynama şansı bulursun.

ondan kimse bana yanaşmıyordu demek ki çok sağolun hocam verdiğiniz cevaplar için

• Selam Arkadaşlar,

Face Scan' da PS4 e yüzünüzün çıkması ne kadar sürüyor ?

Uygulamadan resim çekip yüklüyorum PS4 den girip işlemleri yapıp beklemeye geçiyorum.

Bu süre içerisinde ekstra birşey yapmaya gerek var mı ?
  • Beyler Sec hesapta DS4 yöntemi çalışıyor mu acaba?
  • fifa da ki gibi online coop oynanıyor mu nba ?
  • Arkadaşlar oyunu yeni kurdum. Bu takımların sakat oyuncuları ile oynamamnın yolu varmı? Mesela durant şuanda gerçekte sakat olduğu için oyundada sakat. Maç yaparken oynatamıyorum duranti. Bi yolu varmı?

• AKK ile geçen bir haftanın ardından oyun nihayet indi. Sanırım en son 2K12 oynamıştım. Şimdi zor geldi kontroller falan, çok fazla tuş kombinasyonu var sanki...

Oyuna girişte kendi oyuncumu oluşturdum. Lakin boy kilo falan bulamadım. Bu oyuncu ne iş görüyor ? Pratik yapmam gerekecek sanırım, kendimi çok cahil hissettim oyunu oynayamayınca :) Bir de girişte bir mail sordu ama o aşamada takıldım; şimdilik geçtim o ekranı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • myteame fena sarmis bulunmaktayim bende dominationdan biriktirdigim 4k ile paket actim ilk paketimden elmas paul george cikti 95 overall

• MyCareer modu hastasıyım. Muazzam oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muratgs_735

MyCareer modu hastasıyım. Muazzam oyun.

Ben de yıllar sonra ilk defa oynuyorum, bu yıl gerçekten muazzam olmuş. Soyunma odasına kadar detaya girmesi şahane. Dün gece oyun inince heyecandan aceleyle girdim. Memphis tarafından draft edildim, her zamanki gibi PG oynuyorum.

Oyuna girişte kendi yüzümüzü atabiliyormuşuz, ben oyunda yüz oluşturdum. Acaba şimdi yüzümü atmaya kalksam, mevcut yüzü çok bozar mıyım? Bir de bu yüz tarama nasıl, izlediğim videolarda çok da iyi görmedim açıkçası :) Kendi yüzünüzle mi oynuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Muratgs_735

MyCareer modu hastasıyım. Muazzam oyun.

Ben de yıllar sonra ilk defa oynuyorum, bu yıl gerçekten muazzam olmuş. Soyunma odasına kadar detaya girmesi şahane. Dün gece oyun inince heyecandan aceleyle girdim. Memphis tarafından draft edildim, her zamanki gibi PG oynuyorum.

Oyuna girişte kendi yüzümüzü atabiliyormuşuz, ben oyunda yüz oluşturdum. Acaba şimdi yüzümü atmaya kalksam, mevcut yüzü çok bozar mıyım? Bir de bu yüz tarama nasıl, izlediğim videolarda çok da iyi görmedim açıkçası :) Kendi yüzünüzle mi oynuyorsunuz ?

Yüzünü taratırsan mevcut yüz gider. Tarama sonuçları kişiden kişiye değişiyor, aynı evde ve aynı telefonla bende harika sonuçlar alınırken, kardeşimin yüzü hep sorunlu oldu oyunda. Biraz şans işi yani.

• Selam Uzun zamandır oyuna girmiyordum mycareer oynuyordum adamımı 87 overala çıkarmıştım oyuna girdim save dosyam silinmiş baştan başlatıyor geri almanın bir yolu yok mu bunun baya da oynamıştım.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.