Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
8
Favori
41.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi satın gitsin bu oyunu. Çılıdrıxam artık bu ne böyle 10 günde bir 7 gb güncelleme allah belanızı versin ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam antrenmanda koşma işini yapamıyorum ben. Rica etsem hangi tuşlarla koşulacağını tarif edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Abi satın gitsin bu oyunu. Çılıdrıxam artık bu ne böyle 10 günde bir 7 gb güncelleme allah belanızı versin ya

bu kadar sorunlu bi oyun heralde bir ilk!

işin enteresan tarafı en çok beğendiğim seri de 2k17 oldu:D

• Oyuna yine güncelleme gelmiş, gerçekten dalga geçiyorlar, gelen her güncelleme de 7 gb'dan aşağı olmuyor. Türkiye'de AKK denen saçmalığın olduğunu bilseler yamayı ayın birinde falan çıkarırlar.
  • Daha önce de yazmıştım 2k'nın son yıllardaki en "olmamış" oyunu bu diye.

Son güncelleme ile biraz toparladılar, bu güncellemeden evvel oynanılacak gibi değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.emre

Hocam antrenmanda koşma işini yapamıyorum ben. Rica etsem hangi tuşlarla koşulacağını tarif edebilir misiniz?

L2 ile R2 ye sırayla hızlı şekilde pesteki hızlı koşma tuşu gibi düşün ama 2 tuşa da basacaksın. Sahanın diğer tarafına gelince sol analogla geri yapacaksın, L2+R2 devam. Parkta oynuyorsan ekle hocam : cmanager84
  • 2k16 parkları 2k17'den iyi değil mi ? niye içine etmişler anlamadım. ne güzel güneşli aydınlıktı

NBA 2K17 | ANA KONU

2k17'yi pastel boyayla yapmışlar gibi

NBA 2K17 | ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

Daha önce de yazmıştım 2k'nın son yıllardaki en "olmamış" oyunu bu diye.

Son güncelleme ile biraz toparladılar, bu güncellemeden evvel oynanılacak gibi değildi.

hocam oynanılacak gibi değildi derken nba takımlarından mı bahsediyosunuz yoksa mycarrier mypark gibi modlardan mı?

offline nba sezon açtım, gayet keyifli!

bu kadar güncellemenin içeriği hakkında fazla bi fikrim yok! sadece pro ve 4k desteği biliyorum.

bu kadar güncelleme geldi sadece pasların hızlandığını biraz da pick and roll'lerin daha efektif olması dışında bi fark görmedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

hocam oynanılacak gibi değildi derken nba takımlarından mı bahsediyosunuz yoksa mycarrier mypark gibi modlardan mı?

bu kadar güncellemenin içeriği hakkında fazla bi fikrim yok! sadece pro ve 4k desteği biliyorum.

bu kadar güncelleme geldi sadece pasların hızlandığını biraz da pick and roll'lerin daha efektif olması dışında bi fark görmedim..

Arka sayfada yazmıştım bir kez daha kopyalayayım:

quote:

2k8'den beri 2k oyunlarını oynarım sıkı bir basketbol takipçisiyimdir fakat bu oyun son yıllardaki en sorunlu oyun olmuş.

Modlardır my playerdır onlinedır hiç biri beni alakadar etmiyor.Single player oynarım 12şer dakikadan 48 dakika gerçek nba maçı yaparım her zaman.Bu oyunda inanılmaz bir dengesizlik var.Update gelmeden evvel pota altından sayı bulmak hem cpunun hem user'ın defans oyuncularının sürekli adam kaçırması, pota altından çok kolay sayı atılması, orta mesafeli atışların çok seyrek olması, hücumda iç-dış dengesinin yardım savunmasının neredeyse hiç olmaması,hababam 3 saniye kararları, saçma sapan maç içersinde bu kadarı da fazla dedirten spacing hataları, bomboş şutların çok kolayca kaçması, perdelerin çok efektif olması, switch hiç yapılmaması kısacası komple savunma bozuk bu oyunda.

Şimdi de şut metreyi kaldırmışlar şutların hissiyatı tamamen kaybolmuş.Çember animasyonları da çok yetersiz.Updaten önce istatistiksel olarak gerçekçilikten uzaktı ama oyunda bayağı bir özgür olduğunuzu hissediyordunuz dripling-pas-şut hepsinde bi özgürlük vardı ama updaten sonra o da kayboldu, defansif sorunların hiç biri de çözülememiş vaziyette.

2k16 da çok update yemişti ama en sonunda olabilecek en iyi denge yakalanmıştı.Özellikle özgürlük ve istatistiksel gerçekçilik oranını 4 4lük olmasa da tutturmuşlardı.Oynanışı olsun oyun içi menüleri olsun 2k16 bu oyundan çok daha iyiydi.2k17 açıkçası "broken" bir oyun olmuş.2K'yı rakipsizlik biraz rehavete sokmuş besbelli.

5 maç yaptım yeni patch sonrası, gördüğüm düzelmeler:

-spacing hataları çoğunlukla giderilmiş.

-pota altı savunması kısmen iyileştirilmiş fakat uzunlarla çok kolay faul alınabiliyor.

-bomboş şutların sürekli kaçması düzeltilmiş.

-sürekli 3 saniye çalınması yani boyalı alanda uzunun öylece hareketsiz kalması olayı azalmış.

-Orta mesafe oyunu daha keyifli olmuş.

-Hareket sanki laglı gibiydi özellikle savunmada ne yapsan CPU önce davranıyordu bu düzeltilmiş ki bence en büyük değişim bu.

Düzeltilmeyen eksiklikler ise:

-Hızlı hücumlar çok ama çok kötü.Çok hızlı geri koşuyor takımlar o yüzden çoğu kez üçlük atıyorsun pota altından sayı bulmak yerine.CPu ve user için de geçerli.

-Dribbling üstünden iso oyunları veya potaya drive etme yeterince özgür değil, oyun çok fazla sıkışıyor bu durumda.İç dış dengesinde hala sıkıntılar var.

-Sırtı dönük post up oyunları gerçekçi hissettirmiyor.

-Oyuncular hala robotik, ilk çıktığındaki özgürlük başka bir deyişle oyuncuların organik oluşu hala yok.

-Set oyunları genellikle boş şutu bulduramıyor, perimeter savunmaları aşmak çok zor.(Gerçek nbade de pek set hücumu oynanmıyor, en fazla 2 perde üzerinden şut veya pota altından kolay sayı, savunma sertliği söz konusuysa iso ile takımlar hücum ediyor, o yüzden bu seçenek biraz euroleagueseverler için eksi)

• quote:

Orijinalden alıntı: cmanager

quote:

Orijinalden alıntı: b.emre

Hocam antrenmanda koşma işini yapamıyorum ben. Rica etsem hangi tuşlarla koşulacağını tarif edebilir misiniz?

L2 ile R2 ye sırayla hızlı şekilde pesteki hızlı koşma tuşu gibi düşün ama 2 tuşa da basacaksın. Sahanın diğer tarafına gelince sol analogla geri yapacaksın, L2+R2 devam. Parkta oynuyorsan ekle hocam : cmanager84

Eyvallah hocam, eklerim tabiki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Arka sayfada yazmıştım bir kez daha kopyalayayım:

quote:

2k8'den beri 2k oyunlarını oynarım sıkı bir basketbol takipçisiyimdir fakat bu oyun son yıllardaki en sorunlu oyun olmuş.

Modlardır my playerdır onlinedır hiç biri beni alakadar etmiyor.Single player oynarım 12şer dakikadan 48 dakika gerçek nba maçı yaparım her zaman.Bu oyunda inanılmaz bir dengesizlik var.Update gelmeden evvel pota altından sayı bulmak hem cpunun hem user'ın defans oyuncularının sürekli adam kaçırması, pota altından çok kolay sayı atılması, orta mesafeli atışların çok seyrek olması, hücumda iç-dış dengesinin yardım savunmasının neredeyse hiç olmaması,hababam 3 saniye kararları, saçma sapan maç içersinde bu kadarı da fazla dedirten spacing hataları, bomboş şutların çok kolayca kaçması, perdelerin çok efektif olması, switch hiç yapılmaması kısacası komple savunma bozuk bu oyunda.

Şimdi de şut metreyi kaldırmışlar şutların hissiyatı tamamen kaybolmuş.Çember animasyonları da çok yetersiz.Updaten önce istatistiksel olarak gerçekçilikten uzaktı ama oyunda bayağı bir özgür olduğunuzu hissediyordunuz dripling-pas-şut hepsinde bi özgürlük vardı ama updaten sonra o da kayboldu, defansif sorunların hiç biri de çözülememiş vaziyette.

2k16 da çok update yemişti ama en sonunda olabilecek en iyi denge yakalanmıştı.Özellikle özgürlük ve istatistiksel gerçekçilik oranını 4 4lük olmasa da tutturmuşlardı.Oynanışı olsun oyun içi menüleri olsun 2k16 bu oyundan çok daha iyiydi.2k17 açıkçası "broken" bir oyun olmuş.2K'yı rakipsizlik biraz rehavete sokmuş besbelli.

5 maç yaptım yeni patch sonrası, gördüğüm düzelmeler:

-spacing hataları çoğunlukla giderilmiş.

-pota altı savunması kısmen iyileştirilmiş fakat uzunlarla çok kolay faul alınabiliyor.

-bomboş şutların sürekli kaçması düzeltilmiş.

-sürekli 3 saniye çalınması yani boyalı alanda uzunun öylece hareketsiz kalması olayı azalmış.

-Orta mesafe oyunu daha keyifli olmuş.

-Hareket sanki laglı gibiydi özellikle savunmada ne yapsan CPU önce davranıyordu bu düzeltilmiş ki bence en büyük değişim bu.

Düzeltilmeyen eksiklikler ise:

-Hızlı hücumlar çok ama çok kötü.Çok hızlı geri koşuyor takımlar o yüzden çoğu kez üçlük atıyorsun pota altından sayı bulmak yerine.CPu ve user için de geçerli.

-Dribbling üstünden iso oyunları veya potaya drive etme yeterince özgür değil, oyun çok fazla sıkışıyor bu durumda.İç dış dengesinde hala sıkıntılar var.

-Sırtı dönük post up oyunları gerçekçi hissettirmiyor.

-Oyuncular hala robotik, ilk çıktığındaki özgürlük başka bir deyişle oyuncuların organik oluşu hala yok.

-Set oyunları genellikle boş şutu bulduramıyor, perimeter savunmaları aşmak çok zor.(Gerçek nbade de pek set hücumu oynanmıyor, en fazla 2 perde üzerinden şut veya pota altından kolay sayı, savunma sertliği söz konusuysa iso ile takımlar hücum ediyor, o yüzden bu seçenek biraz euroleagueseverler için eksi)

spacing derken hangi hatalar düzelmiş hocam biraz açarmısın.

CPU'nun bizden önce davrandığı bug'ının duzeltildigine eminmisiniz! dün rakip cavaliers dı, naptim ettiysem dış atışlarının hiçbirine engel olamadım hep bi adım önce davrandılar:D mübarek takımda hepsi dış atışcı zaten! bugün bi maç deneyeyim bakalım.

• Arkadaşlar fifa daki Pro club gibi bir mod varmış heralde 2K da arkadaşlarla bunun için almayı düşünüyoruz ama lag olayı cok var mı durum nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hseyin55

Arkadaşlar fifa daki Pro club gibi bir mod varmış heralde 2K da arkadaşlarla bunun için almayı düşünüyoruz ama lag olayı cok var mı durum nedir acaba?

İnternet'in Kotası bitmiş halde bile çok rahat oynuyorum.bende bir sorun yok alın pişman olmazsınız

• Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam sağolasın aldık oyunu bakalım hayırlısı)

• Tuş ayarlarını değiştiremiyor muyuz yav

• Beyler myparkta old town a girmeyin lag içerisinde o mekan. Girecekseniz rivet'e girin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunalir

Beyler myparkta old town a girmeyin lag içerisinde o mekan. Girecekseniz rivet'e girin.

Cok bekletiyor mypark yav

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

Orijinalden alıntı: yunalir

Beyler myparkta old town a girmeyin lag içerisinde o mekan. Girecekseniz rivet'e girin.

Cok bekletiyor mypark yav

2k nın rezil sunucuları sayesinde

• Pro-Am oynayın lag mag yok pek. Güzel maçlar döndü dün gece. 2 kat rep de veriyor bu ara.
  • nba2k.com sunucularında mı bir sorun var ?? bizim sistemde hesabınızı tanımadı hatası falan veriyor !

daha önce rahatlıkla steam üzerinden giriş yapılıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.