Şimdi Ara

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
829
Cevap
8
Favori
40.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Şimdi hep beraber tekrar ediyoruz arkadaşlar;

"Bu bir basketbol Video Oyunu"

• quote:

Orijinalden alıntı: berke1907

İnanılmaz.

http://www.youtube.com/watch?v=GJlptY6G4SQ&feature=youtu.be

Yok artıkkkk
  • Merhaba arkadaşlar normalde oyunun download bölümünden, kullanıcılar tarafından yapılan bazı takımlar, veya oyuncular indirilebiliyor. Ben de Türkiye takımını ekleyip birkaç düzenleme yaptım. denemek İsteyen olursa İndirsin diye paylaşayım dedim.

Yamanın içinde bulunan takımlar;

EAST ALL-Star
    WEST ALL-Star
    USA
    İspanya
    Sırbistan
    Litvanya
    Fransa
    Arjantin
    Türkiye
    Yunanistan
    Rusya
    İtalya

Kurulum:

1-) İndirdiğiniz PS3 klasörünü USB ' nizin ana dizinine atın.
    2-) PS3 Ana menüsünde; Kayıtlı Veriler Yardımcı Programı (PS3) ' e girin ve en üstte USB 'niz gözükecek. İçine girip Kopyalayın.
    3-) Oyundan Main Menü/ Options / Load-Save/ Load kısmına girin ve ordan Roster ' ı yükleyin. Maç yapma ekranında takımlar gözükecektir.

İNDİR --->http://www31.zippyshare.com/v/9555411/file.html

• İyi akşamlar, oyunu PS3 için bugun aldık ama Euro League takımlarını bulamadık, nerde olduklarını söyleyebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertan2013

İyi akşamlar, oyunu PS3 için bugun aldık ama Euro League takımlarını bulamadık, nerde olduklarını söyleyebilir misiniz ?

Normal maç ekranında NBA takımlarını seçtiğin yerde sonlara doğru kardeşim.
  • Bir basketbol sever olarak ps4'E kesinlikle alacağım harika ötesi oyun.
  • Arkadaşlar,

Ben oyunu 1 ay önce aldım ve biraz pratik sonrası online oynamaya başladım. İlk yarı başa baş oynamaya geçiyor genelde ama ne olursa 3. çeyrek oluyor Karşıdaki coşuyor. 10-15 sayı farklı bitiyor . Oyunun üstadlarından biraz tüyo alabilir miyiz? Örneğin savunmada adama adama'mı yoksa 1-3-1 alan savunması mı yapıyorsunuz? Oyunda etkili olan kullandığınız diğer ayarlar/taktikler var mı? Örneğin; shot contest, double team ayarları nasıl? Her eline geçen topu potaya sallayan biri değil de, gerçeğe yakın basketbol oynamaya çalışan biri olarak soruyorum.
  • Online da cok 3 luk yiyorum. Allahin nooblari 3lukten baska birsey bilmiyorlar ??

ne yapmaliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForceHawk_7z

quote:

İyi akşamlar, oyunu PS3 için bugun aldık ama Euro League takımlarını bulamadık, nerde olduklarını söyleyebilir misiniz ?

dostum eurolig yapamıyorum grup aşamalı nerden giricem biliyormusun veya bilen biri varsa söylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

quote:

quote:

dostum eurolig yapamıyorum grup aşamalı nerden giricem biliyormusun veya bilen biri varsa söylesin

O yok zaten sadece maç yapabiliyorsun o dediğin mod yok maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan__Drake

NBA 2K14 PS4 GAMEPLAY!!
    http://www.youtube.com/watch?v=OatYNPcq5jw

Çok güzel ama bu nesil ile çok da fark yok gibi geldi bana. Gerçi videonun kalitesi de çok iyi değil gibi. Sanırım bir sonraki oyun ile gerçek yeni nesili görebileceğiz.
  • Bende bir futbol ve Fifa sever olarak basketbola geçiş yapıyorum pek anlamasakda bugün cafede deneme amaçlı epey bir oynadık arkadaşlarla baya hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

quote:

quote:

Nerdeeee? Yok abi o oyunda. Sadece tek maç yapabilirsiniz. Bunda bile tüm takımlar yok sadece A lisanslı Euroleague takımları var.

• Çıkış oyunu için hiçte fena değil güzel gözüküyor ilerde dahada iyi olucaktır tabi ama işde next gen diyemiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 25 Ekim 2013; 10:33:31 >
  • Merhaba

Ben uzun süredir NBA oyunlarını severek oynarım gerek live serisini gerek 2k serisini hatta live serisini live11 di sanırım sırf ulke takımları için almıştım.yaşım 35 PS3 satalı 2 ay oldu oyunsuz hayat baya zor ama kasımda almanyaya gidicem ve 29 kasımda cıktıgı gun PS4 almayı dusunyorum ve tabıkı NBA2K14 almayı dusunyordum sırf Euroleague için ama lig yapılamaması ve oyuncu transferlerı yapılamaması cok sınır bozucu açıkçası vaz geçmek uzereyım 2K14 den yada update gelene kadar beklemeyı dusunyorum.
    bunun içinde euroleague lig ve transfer updatei gelirse burdan bildiriseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

NBA 2K14 PS4 GAMEPLAY!!

Çok güzel ama bu nesil ile çok da fark yok gibi geldi bana. Gerçi videonun kalitesi de çok iyi değil gibi. Sanırım bir sonraki oyun ile gerçek yeni nesili görebileceğiz.

bu nesil ile fark yok gibi mi? hadi herşeyi geçtim oyuncu modelleri bile çığır açmış durumda.şaka gibi yorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

NBA 2K14 PS4 GAMEPLAY!!

bu nesil ile fark yok gibi mi? hadi herşeyi geçtim oyuncu modelleri bile çığır açmış durumda.şaka gibi yorum.

Grafik anlamında bakmadım ben olaya. Oynanış anlamında baktım. Bu oyunu nba 2k6 dan beri her sene alan ve takip eden biri olarak naçineze görüşüm bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.