Şimdi Ara

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
8
Favori
40.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Arkadaşlar, bu sene 2 futbol oyunundanda beklediğimi bulamadım. Acaba baskette mi şansımı debesem. Hiçte anlamam basketboldan. Oynanış nasıl acaba, kolay öğrenilebilecek birşey mi oyun? Geçen ps3 Cafe'de oynayanları izledim görüntüler çok hoşuma gitmişti. Gelgelelim oynanış????

aynen ben de senin gibi düşünüyorum
  • Arkadaşlar Merhaba,

Oyunu dün aldım, gayet güzel ama 2 konu var.

1. ) Oyun 720p olarak oynanıyor ve grafikler beni tatmin etmiyor. ( PS3 ) Ancak oyunun kutusundan 1080p destekliyor yazıyordu. Bunu nasıl düzeltebilirim ?

2.) Oyun oynamak için joystich tuşları fln acaip kasıyor, sanırım bunu da training camp ile çözebilirim, ilk defa 2k serisi bir oyun oynayacağım.

Önerilerinizi alabilir miyim ?

Selamlar,

Ilgaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basat84

Arkadaşlar Merhaba,

Oyunu dün aldım, gayet güzel ama 2 konu var.

1. ) Oyun 720p olarak oynanıyor ve grafikler beni tatmin etmiyor. ( PS3 ) Ancak oyunun kutusundan 1080p destekliyor yazıyordu. Bunu nasıl düzeltebilirim ?

2.) Oyun oynamak için joystich tuşları fln acaip kasıyor, sanırım bunu da training camp ile çözebilirim, ilk defa 2k serisi bir oyun oynayacağım.

Önerilerinizi alabilir miyim ?

Selamlar,

Ilgaz

ps3 display menüsünden , sadece 1080p olarak işaretleyin çözünürlüğü. sonra oyuna girin düzelecektir.
  • Bende tabi 720p fln da seçili, o yüzden mi oluyor dersiniz ?sadece 1080p'yi desteklesin mi demeliyim ?
  • arkadaşlar oyunu uygun alan arkadaşlar var mı aranızda varsa ne kadra aldınız? alıcam da fb için
  • İlk defa alacaklar oyuna alışmanız zor olur.Benim tavsiyem 2k13 almanız.Oynanış daha kolay 13'te bana göre.13 ile 14 arasında da pek fark yok.Euroleague takımları haricinde
  • NBA2K14 Yeni Nesil Konsol yeni oyun motorları Eco-Motion'a dair, geleceğe hazırlanın diyorlar adeta.

4.14'te Chalmers 'ın zafer sarhoşu hali müthiş...

• PS3 vs PS4

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU  Turkish Airlines Euroleague
  • Abi cok iyi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nba live çıkmasın bence boşuna:)bu nedir abicim ya.daha ps4 ün ilk nba2k oyununda adamlar aşmış bitirmişler
  • Next-gen budur işte, daha ilk oyundan farka bak. Current-gen 2k'e bakınca ps2 oyunu gibi duruyor. Işıklandırmalar, vücut dokuları felan aşmış, iyice gerçek insan gibi olmuş.
  • Nasıl bir oyun geliyor böyle yaaa ps4 için alınacak ilk oyun bence
  • Yeter artık 2K Yeter, gerçek ile sanalı ayıramıycaz artık anlaşıldı!!!

• Çok iyi geliyor oyun, PS3'e aldığım ilk oyun 2K8'ti, PS4'e de 2K14 olacak galiba.
  • berke1907 kullanıcısına yanıt
    kadrolar eski derken renkdaş bi videoda batista fln hala fenerde görmüştüm eski videodur diye pek aldırmamıştım.klezia zoric fln bu senenin kadrosu yokmu bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafacan5

kadrolar eski derken renkdaş bi videoda batista fln hala fenerde görmüştüm eski videodur diye pek aldırmamıştım.klezia zoric fln bu senenin kadrosu yokmu bizde

Geçen senenin kadroları var maalesef
  • eyw hocam çok büyük saçmalıkmış gerçekten.bunca yatırım yapıosunuz bu senenin kadrosunu oluşturmak bu kadarmı zor yani oyundan soğudum bir anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafacan5

eyw hocam çok büyük saçmalıkmış gerçekten.bunca yatırım yapıosunuz bu senenin kadrosunu oluşturmak bu kadarmı zor yani oyundan soğudum bir anda

Fifa'da neden türk ligi yok sizce ?

Bu 2k ile alakalı bir durum değil kadro ve takım anlaşmarı eurolig lisansları üzerinden geçiyor buna bağlı oyuncu anlaşmalarıda geçen seneyi baz alınarak yapılmış oluyor, turnuva boyutunda eurolig bu lisansı verdiği için 2k bu kadrolarla oynanıyor.
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    doğrudur tabi ama 2014 diye aldığın oyunda eski kadrolar olunca pek hoş olmuyor kanımca.Anlaşmanı ona göre yapacaksın bu fiyata oyunları satmayı biliyorlar
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.