Şimdi Ara

Buluşmak istemeyen kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır bir kızla konuşuyoruz instagram dan başladık aynı sınıftayız kızın da bana ilgisi var gibi hani benim yazmayıp onun bana mesaj attığı gün de oldu ama kız çok utangaç bir kız ilk hafta sonu bi yere davet ettim gelmedi şehrine gitti daha sonraki hafta yani bu cuma da bi yere davet ettim bana kesin bişey diyemeyeceğini ama işini hallederse haber vereceğini söyledi ve bu haftasonu hiç mesajlaşmadık.
    Sınıfta da çok birbirimizin yanına gitmiyoruz kız utangaç olduğu için onu sıkmak istemiyorum ama teklif ettiğim günün sabahı okulda baya bi konuşma gerçekleştirdik hatta ben değil o açtı konuları.
    Aklıma takılan şey samimi olan bi kız hatta az da olsa ilgilendiğini belli eden bi kız neden buluşmaya gelmek istemez.
    Dipnot : kızın önceden hiç sevgilisi olmamış ve şuan sınıfta 5-6 kişilik bir kız grubu içerisinde takılıyor.

• White Death kullanıcısına yanıt
    White Death demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: White Death

Şimdi yok yedekte falan filan bekletiyor diyenler gelmeden, eğer gerçekten çekingense gelmez kolay kolay. Beyin bahane arıyor genelde yakalayıp zorla götürmen lazım. Gidene kadar gitmek istemiyorsun gittikten sonra normalleşiyor.
    Senden önce geldim hocam.
  • Beğenmemiş
  • İki kere ekiyorsa next. Başka dalgalara bak. Bu kız 1 ay içinde sana dönecektir. Bundan sonraki yazıları dinleme ve konuyu burada kapat. Dedigimi yap sonra gel teşekkür et
  • Utangaç kız diye bir şey yok. Sadece seni pek beğenmemiş ve yedekte tutmak istiyor çeşitli nedenlerden dolayı, belki ileride işine yararsın diye sonuçta aynı sınıftasınız. Önündeki seçenekleri değerlendiriyor kısacası. Sen onu unut.
  • Şimdi yok yedekte falan filan bekletiyor diyenler gelmeden, eğer gerçekten çekingense gelmez kolay kolay. Beyin bahane arıyor genelde yakalayıp zorla götürmen lazım. Gidene kadar gitmek istemiyorsun gittikten sonra normalleşiyor.
  • quote:

Şimdi yok yedekte falan filan bekletiyor diyenler gelmeden, eğer gerçekten çekingense gelmez kolay kolay. Beyin bahane arıyor genelde yakalayıp zorla götürmen lazım. Gidene kadar gitmek istemiyorsun gittikten sonra normalleşiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Alıntıları Göster
    Kaybettim ha
  • bykrnsl kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bir ay içinde onla konuşmaya selam vermeye devam edeyimmi yoksa görmemezlikten mi geleyim
  • Seni begenmemis iste daha ne
  • quote:

Kaybettim ha

Alıntıları Göster
    Hocam ben bu çekingenlik olayına cidden inanmıyorum. Hoşlanıyorsa her türlü devam ettiriyorlar. En çekingen kızda gördüm bunu. O çekingen kız sana karşı çekingen oluyor başkasına karşı bambaşka biri olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dizzydizzydizz

Hocam bu bir ay içinde onla konuşmaya selam vermeye devam edeyimmi yoksa görmemezlikten mi geleyim
    Başka kızlarla flört et. O da görecek elbet. Selam vermeyi kesersen ezik gibi görüneceksin sırf reddediyor diye. Yüzüne piç gülüşü ile bak, selam ver, yanındaki kızla tanıştır, gözünün önünde öp. ee sen ne yapıyorsun bakalım de.

O kız akşam sana yazacak.

• Sınıfta bakışlarını çok yakalıyorum ben sigaraya çıktığımda sigara içmemesine rağmen yanında en az bir arkadaşıyla o da dışarı çıkıyor ve bize uzak bir noktaya geçip arkadaşıyla sohbet ediyor biz içeri girerken onlar da içeri giriyor.
    Bi fark ettiğim nokta ise arkadaşlarının yanında oldukça rahat ama benim girdiğim bir ortamda süt dökmüş kedi gibi takılıyor.
    hocam böyle bişey olursa size yazarım direk 😂
  • quote:

Hocam ben bu çekingenlik olayına cidden inanmıyorum. Hoşlanıyorsa her türlü devam ettiriyorlar. En çekingen kızda gördüm bunu. O çekingen kız sana karşı çekingen oluyor başkasına karşı bambaşka biri olabiliyor.

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum ben kendimden yola çıktım. Birileri beni bir yere çağırınca ilk başta kabul ederdim nezaket falan filan sonlara doğru neden kabul ettim yok niye gidiyorum ne işim falan filan oluyor bende. Genelde vazgeçerdim eskiden şimdi içimden ne gelirse.

Hoşlandığım değil de ilgim olan bir kız vardı, sonra bir yere gidelim desem doğama ters düşüyor kim uğraşacak diye vazgeçmiştim

• quote:

Bilmiyorum ben kendimden yola çıktım. Birileri beni bir yere çağırınca ilk başta kabul ederdim nezaket falan filan sonlara doğru neden kabul ettim yok niye gidiyorum ne işim falan filan oluyor bende. Genelde vazgeçerdim eskiden şimdi içimden ne gelirse.

Hoşlandığım değil de ilgim olan bir kız vardı, sonra bir yere gidelim desem doğama ters düşüyor kim uğraşacak diye vazgeçmiştim

Alıntıları Göster
    Hocam sen kız değilsin ki. Yıkık bi' DH üyesisin. Kızları da öyle sanma.

• Hmm...
  • quote:

Hocam sen kız değilsin ki. Yıkık bi' DH üyesisin. Kızları da öyle sanma.

Alıntıları Göster
    Haklı olabilirsin hiç kız olmadım
  • tamam

bu kızı şimdi düşünmeyi kes

yatırım yapma bunun sonraki aşaması: saplantılı sevgi

yarın çık dışarı kızlara yürü hafta sonuna kadar en z 7-8 kızla flört et

kendi sosyal çevrene bu kızları salabilirsen kendi sosyal çevrendeki kızlar da sana yanaşacak

çünkü kızların işi gücü yanında çok kız olan erkeği elde etmek

hiçkimsenin istemediği erkeği o kız da istemez

kendi sosyal çevrendeki kızlara yürüme onlar sana gelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Hmm...
    Hocam nerelerdesin görüşemiyoruz özelden numara at konuşuruz eskiden LOL bölümünde takılıyorduk.
    Tamamdır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.