Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
207.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Route 66 modelinden bende aldım.Ancak fm transmitter kullanarak araçta kullanamadım cihazı.Araçlar-fm den fm vericiyi tik atıyorum.
    Ama araçta radyoda cihaz frekansını bulamıyorum.Baştan olaraka nasıl yapabileceğimi anlatabilirmisiniz.Teşekkürler
  • Mediamarkttan Navking vt-500 aldım 99 tl ye

İçine iGO Primo 2.0 ıda attım..Uygulama açılıyor ancak uydu bulmuyor..Com port ve baud rate ini nasıl bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chadear

teknik destek ve sitenin telefonlarına neden bakan yok acaba? bıktım artık.

arkadaşlar servis telefonları için kusura bakmayın.teknik problemden dolayı sorunlarımız oldu.bu hafta normale döneceğiz.
    8.30 ile 19.00 a kadar bize ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımsewer

Merhaba arkadaşlar.Route 66 modelinden bende aldım.Ancak fm transmitter kullanarak araçta kullanamadım cihazı.Araçlar-fm den fm vericiyi tik atıyorum.
    Ama araçta radyoda cihaz frekansını bulamıyorum.Baştan olaraka nasıl yapabileceğimi anlatabilirmisiniz.Teşekkürler

radyoda boş frekans ayarla aynı ayarı cihazında da ayarla hepsi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Mediamarkttan Navking vt-500 aldım 99 tl ye

İçine iGO Primo 2.0 ıda attım..Uygulama açılıyor ancak uydu bulmuyor..Com port ve baud rate ini nasıl bulabilirim ?

sayın kullanıcımz.navkıng marka cihazlarımızda route 66 yazılımı dışında yazılım kullanmak yasal olmamakla beraber cihazınız garanti dışı kalma olasılığındadır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan selim
    sayın kullanıcımz.navkıng marka cihazlarımızda route 66 yazılımı dışında yazılım kullanmak yasal olmamakla beraber cihazınız garanti dışı kalma olasılığındadır..

Doğrudur...Ancak cihazlarınız Route66 ile esas işlevi olan navigasyonu düzgün ve doğru şekilde yapamıyor. Bu cihazları mp3, video oynatsın diye almıyoruz.
    Bir adrese en kısa ve doğru şekilde götürmesi için alıyoruz...Beni dolandırıyorsa fazladan, o zmn başka alternatifler ararım...

İyi günler
  • sayin aslanselim route66 da sadece harita mi omurboyu guncellemeli. yuru ve sur, speedcam vb.. seyler ucret li mi. cunku bunlarda guncellemede yanlarinda fiyatlari yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VT-500 cihazını ben de aldım. Cihazın kutusundan CD çıkmadı. Sitede sorun çıkması durumunda CD'deki dosyaları atın falan diyor. Bu dosyaları nereden bulacağız lazım olduğunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar2

sayin aslanselim route66 da sadece harita mi omurboyu guncellemeli. yuru ve sur, speedcam vb.. seyler ucret li mi. cunku bunlarda guncellemede yanlarinda fiyatlari yaziyor.

güncelleme eds sür ve yürü ücretsizdir.hava durumu gibi benzeri yüklemeler ücretlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

VT-500 cihazını ben de aldım. Cihazın kutusundan CD çıkmadı. Sitede sorun çıkması durumunda CD'deki dosyaları atın falan diyor. Bu dosyaları nereden bulacağız lazım olduğunda?

navking marka yeni üretilen bütün cihazlarımızda içlerinde artık cd konulmamaktadır.son kullanılıcak hali ile müşterilerimize ulaşmaktadır.aksi bir durumda sitemizden faydalanabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

quote:

Doğrudur...Ancak cihazlarınız Route66 ile esas işlevi olan navigasyonu düzgün ve doğru şekilde yapamıyor. Bu cihazları mp3, video oynatsın diye almıyoruz.
    Bir adrese en kısa ve doğru şekilde götürmesi için alıyoruz...Beni dolandırıyorsa fazladan, o zmn başka alternatifler ararım...

İyi günler

route 66 yazılımında sorunun sadece fazladan yolu uzatarak götürüyorsa eğer cihazınızda bazı ayarların yapılması gerekmektedir..şuan güncel haritayı yükleyip servisimizden cihazın ayarları ile destek almanızı tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: faruk

VT-500 cihazını ben de aldım. Cihazın kutusundan CD çıkmadı. Sitede sorun çıkması durumunda CD'deki dosyaları atın falan diyor. Bu dosyaları nereden bulacağız lazım olduğunda?

navking marka yeni üretilen bütün cihazlarımızda içlerinde artık cd konulmamaktadır.son kullanılıcak hali ile müşterilerimize ulaşmaktadır.aksi bir durumda sitemizden faydalanabilirsiniz..

Sitenizde VT-500 ile ilgili hiçbir dosya yok ki. Sadece yakında satışa sunulacaktır diyor. Satışa sunulmuş indirime bile girmiş cihaz. Site güncel değil malesef.
  • Mediamarktta oldukça ucuz sanırım su an vt500'. Bunu satın alırsam icine Avrupa haritasi yüklemenin maliyeti nedir ve ayrıca speedcam hadisesi yurtdisinda cok cok önemli, özellikle Yunanistan, Hırvatistan ve Makedonya otoyolları kayitli oluyor mu?

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Mediamarktta oldukça ucuz sanırım su an vt500'. Bunu satın alırsam icine Avrupa haritasi yüklemenin maliyeti nedir ve ayrıca speedcam hadisesi yurtdisinda cok cok önemli, özellikle Yunanistan, Hırvatistan ve Makedonya otoyolları kayitli oluyor mu?

Teşekkürler

evet avrupa harıtasını yükleyebilirsin.sitemizde ücret bulunmaktadır.daha detaylı bilgi için çagrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz..
  • mrh,
    w40 S kullanıyorum, cihazdan genel olarak memnunum.Yol uzun tarif ediliyor ... Ekrandaki oklu tarif çok yetersiz, daha iyi olmaz mıydı ? Sert konuşan bayan daha iyi ...bazen " ara " seçeneğinde listede aranılan yer çıkmasına rağmen " varış noktasına direk erişilemiyor " veya benzeri bir uyarı ile navigasyon rotası hesaplanamıyor ve menüden çıkma oluyor.
    Ayrıca ekran renkleri için ön tanımlı renk şemalarında gündüz görülebilecek en iyisi hangisidir ?
    En son harita (Türkiye) hangisidir ? Tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: cucuko

mrh,
    w40 S kullanıyorum, cihazdan genel olarak memnunum.Yol uzun tarif ediliyor ... Ekrandaki oklu tarif çok yetersiz, daha iyi olmaz mıydı ? Sert konuşan bayan daha iyi ...bazen " ara " seçeneğinde listede aranılan yer çıkmasına rağmen " varış noktasına direk erişilemiyor " veya benzeri bir uyarı ile navigasyon rotası hesaplanamıyor ve menüden çıkma oluyor.
    Ayrıca ekran renkleri için ön tanımlı renk şemalarında gündüz görülebilecek en iyisi hangisidir ?

dostum öncelikle geç cevap yazdıgım için kusura bakma.cıhazında problem ler yasamaya baslamıssın anladıgım kadarı ile istersen cagrı merkezımıze arayabilir bütün ayarları size uygun enkısa yoldan götürmek üzere ayarlayabiliriz.yada faturanızın bır kopyası ile ucretsız servısımıze yollayınız gereken uygulamaları servısımızde yapalım.son harıtamız 2012 Q1 dir.

• quote:

quote:

mrh,

dostum öncelikle geç cevap yazdıgım için kusura bakma.cıhazında problem ler yasamaya baslamıssın anladıgım kadarı ile istersen cagrı merkezımıze arayabilir bütün ayarları size uygun enkısa yoldan götürmek üzere ayarlayabiliriz.yada faturanızın bır kopyası ile ucretsız servısımıze yollayınız gereken uygulamaları servısımızde yapalım.son harıtamız 2012 Q1 dir.

slm, servis nerede ? ben gelsem kendim, beklesem alıp gitsem olmaz mı ?

• quote:

quote:

quote:

mrh,

faturanızın orjınali yada bir kopyası ile kaptan paşa mah.halitziya türkkan sok b blok kat 14 famas plaza okmeydanı/ist adresimiz budur.buyrun gelin cihazınızdaki sorunlarınızı çözelim.
    iyigünler..

• quote:

quote:

quote:

quote:

mrh,

faturanızın orjınali yada bir kopyası ile kaptan paşa mah.halitziya türkkan sok b blok kat 14 famas plaza okmeydanı/ist adresimiz budur.buyrun gelin cihazınızdaki sorunlarınızı çözelim.
    iyigünler..

peki uğramaya çalışırım, ayak üstü olur mu update yoksa cihazın sizde kalması mı lazım ?

• 15 dk bekler birde çayımızı içersiniz..problemlerinizi biz çözene dek...
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.