Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
207.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar en son harita sürümünü yükleyince adres bulamama sorunu ortadan kalkıyor mu?

cihazım navking mx280 ve yeni aldım daha 4 gün oldu, eğer sorun devam ediyorsa direk geri vereceğim gidip...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 22 Haziran 2011; 18:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barzo1905

arkadaşlar en son harita sürümünü yükleyince adres bulamama sorunu ortadan kalkıyor mu?

cihazım navking mx280 ve yeni aldım daha 4 gün oldu, eğer sorun devam ediyorsa direk geri vereceğim gidip...

iade etme şansınız varsa hemen iade edin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barzo1905

arkadaşlar en son harita sürümünü yükleyince adres bulamama sorunu ortadan kalkıyor mu?

paranla başına bela almışsın güzel kardeşim ya ver kurtul yada at kurtul ikisinden birini yapmadığın müddetce sinir ve stresten kafayı yemen çok yakındır benden demesi...
  • slm.arkadaşlar....navking güzel alet....2011 yeni haritasıda çıktı...benim gibi ücretsiz güncelleme hakkı olmayanlar için 35 tl karşılığı yüklüyorlar...teknik servis güzel...yerleri istanbul okmeydanında...atlayın gidin hemen ilgileniyorlar....2011 de yeni haritayı yükleyebilmek için yazılımda güncelleniyor...eski yazılımı kullananlar boşyere uğraşmasın....telefon açın bilgi alın,yardımcı oluyorlar....sitesi google da mevcut....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

slm.arkadaşlar....navking güzel alet....2011 yeni haritasıda çıktı...benim gibi ücretsiz güncelleme hakkı olmayanlar için 35 tl karşılığı yüklüyorlar...teknik servis güzel...yerleri istanbul okmeydanında...atlayın gidin hemen ilgileniyorlar....2011 de yeni haritayı yükleyebilmek için yazılımda güncelleniyor...eski yazılımı kullananlar boşyere uğraşmasın....telefon açın bilgi alın,yardımcı oluyorlar....sitesi google da mevcut....

navking güzel CİHAZDI!??Türkler elini sürene kadar......sitelerinden hayır gelmez sadece sorularınızı kurulu şekilde yanıtlıyorlar......
    siz o bilgileri nereden aldınız....hiçbir yerde yok...illa cihazın birkaç katı masraf edip öğrenmek yüklemekmi lazım.....
    ben rizenin bir kazasındanım(oralı olmasan deme hakkınız var)OKMEYDANINA ATLAYIP GELİYORUM(veya gidiyorum)...
    yapılan hesap:gidiş-dönüş uçak bileti 250 tl.ucuz rakam.bulunduğum kaza ile trabzon 30 tl servis ....havaalanı okmeydanı 20+20 tl.(okmeydanı taksi-taksimden-gidiş dönüş-)...
    toplam:320 tl artı 35 tl.güncelleme=355 tl.HALA OKMEYDANINA GELEYİMMİ...YOKSA ÖMÜR BOYU GÜNCELLİ BİR CİHAZMI ALAYIM.....
    CİHAZIMDA KURULU HARİTA İLE İDARE EDİYORDUM...bana tuzak kurup yeniharitayı indirttirip diskimi biçimlendirip(eskiyi silmek oluyor)yeniyi yükleme talimatları yağdırıyorlar...
    halbuki deyinki:GÜNCELLEME HAKKINIZ YOK YA 35 TL(doğrumudur bilmiyorum-vede zannetmiyorum.daha yüksektir bence)VERİP YÜKLETTİRECEKSİNİZ VEYA ESKİ HARİTANIZLA DEVAM EDECEKSİNİZ........
    vatandaşı kandırmak size hiçbir şey kazandırmaz aksine çok şey kaybettirir

• quote:

slm.arkadaşlar....navking güzel alet....2011 yeni haritasıda çıktı...benim gibi ücretsiz güncelleme hakkı olmayanlar için 35 tl karşılığı yüklüyorlar...teknik servis güzel...yerleri istanbul okmeydanında...atlayın gidin hemen ilgileniyorlar....2011 de yeni haritayı yükleyebilmek için yazılımda güncelleniyor...eski yazılımı kullananlar boşyere uğraşmasın....telefon açın bilgi alın,yardımcı oluyorlar....sitesi google da mevcut....

Mesajlar karıştı herhalde,bu arkadaş geçmişten yani 1930'lu yıllardan yazıyor yada direk çalışan arkadaş yazdığınıza kendiniz inanıyormusunuz merak ettik

• quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

navking güzel CİHAZDI!??Türkler elini sürene kadar......sitelerinden hayır gelmez sadece sorularınızı kurulu şekilde yanıtlıyorlar......
    siz o bilgileri nereden aldınız....hiçbir yerde yok...illa cihazın birkaç katı masraf edip öğrenmek yüklemekmi lazım.....
    ben rizenin bir kazasındanım(oralı olmasan deme hakkınız var)OKMEYDANINA ATLAYIP GELİYORUM(veya gidiyorum)...
    yapılan hesap:gidiş-dönüş uçak bileti 250 tl.ucuz rakam.bulunduğum kaza ile trabzon 30 tl servis ....havaalanı okmeydanı 20+20 tl.(okmeydanı taksi-taksimden-gidiş dönüş-)...
    toplam:320 tl artı 35 tl.güncelleme=355 tl.HALA OKMEYDANINA GELEYİMMİ...YOKSA ÖMÜR BOYU GÜNCELLİ BİR CİHAZMI ALAYIM.....
    CİHAZIMDA KURULU HARİTA İLE İDARE EDİYORDUM...bana tuzak kurup yeniharitayı indirttirip diskimi biçimlendirip(eskiyi silmek oluyor)yeniyi yükleme talimatları yağdırıyorlar...
    halbuki deyinki:GÜNCELLEME HAKKINIZ YOK YA 35 TL(doğrumudur bilmiyorum-vede zannetmiyorum.daha yüksektir bence)VERİP YÜKLETTİRECEKSİNİZ VEYA ESKİ HARİTANIZLA DEVAM EDECEKSİNİZ........

aynen katılıyorum. destek çok kötü.. bir buçuk yıl önce route66 ismine güvenerek aldım ama pişman oldum. ne sorsam hazır kalıp cümleler dışında bi cevap alamadım.
    Diyorum ki 35tl verip yeni günlleme yapmak çok sorun değil. Ama yeni güncelleme ile gelen yazılımın farkı ne? Pratik şekilde rotayı belirlediğim anda alternatif yolları görebiliyor muyum (google maps gibi) diye sordum. "alternatif yol seçeneği mevcut" diye bi cevap aldım. iyide o eski yazılımda da var ama nasıl, kullanılır mı?
    Arkadaşlar size sorayım yeni yazılım nasıl? alternatif yol gösterme pratik mi?(google maps gibi mi) ve eski yazılımdaki gibi bazen mantıksız yoldan çıkartmalar var mı? Yoksa 35tlyi çöpe atmayıp, 250tl ye, servisi iyi başka bi cihaz mı alayım...

• quote:

güzel kardeşim 3 adet navkıng cihazımı özellikle servise gönderdim güya her şeyi güncelleyip son versiyon harita yüklediler ama malesef yükledikleri harita öncekinden berbat (detayı yukarıdaki mesajımda)önceki haritada olan yerlerde yok olmuş nasıl bir güncel harita anlamış deilim bu benim bizzat yaşadığım bir durum şimdi senin yazdıklarını görünce acaba dedim navkıngın farklı bir servisimi var senden ricam eğer böyle bir durum varsa bu farklı servisin adresini buraya yazarsan bana ve benim gibi ömür boyu üçretsiz güncelleme hakkı olan mağdur durumdaki bir çok kişiye yardımcı olmuş olur çokta duasını alırsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: tunacell
    anlamadığım nokta şu başarsoftan yetkili bir arkadaş forumda gördüğüm kadar sorunlar ve problemler hakkında kendi kullanıcılarını devamlı aydınlatırken ne hikmetse navkıng ten bir allahın kulu çıkıpta bu konular hakkında bizleri aydınlatmıyor..

Bırak burada aydınlatmayı; kendi sitelerinde bile aydınlatamıyorlar.. Allah aşkına hangi soruna doğru düzgün cevap alabildin?
    Gerçi ne kadar profesyonel oldukları, eğitim videolarından belli. Depoda çekilmiş, her tarafta kutular var ve bilgisayar ekranını kamera ile kaydetmişler , sırf bu iş için yapılmış o kadar program varken ...

• Hayatımda bu kadar rezil bir navigasyon görmedim. Bende x20hd var. En alakasız yerlere sokuyor. Bildigim yerlerde özellikle kullandım ki olayı daha iyi anlayayım diye. Esimin Nokia 5800deki haritası ve güzergah belirlemesi çok daha güzel. Bir de hatun çok kaba konuşuyor. Rezalet...
  • devamlı aynı kurulu laflar bazen sinir bozucu oluyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 1 Temmuz 2011; 6:07:50 >
  • sayın hezerfen çok kızmışsınız Bu yazınızdan belli biraz sakin düzelir herşey yoluna girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

sayın hezerfen çok kızmışsınız Bu yazınızdan belli biraz sakin düzelir herşey yoluna girer.

sayın yöneticim;haklısınız.amma insan sinirlenince kendine hakim olamıyor...
    bu durum yaşıma yakışan bir hal deyil amma anlatılanları sakız gibi ağızda gevelemek insanı çileden çıkarıyor..
    benim isteğimin olması veya olmaması hakkında bir kelime yerine onlarca anlamsız kelime kurgusu ve hikaye dinledim...
    gerçi alıntı yaptığım arkadaşa hiçte hoş şeyler söylemedim;nezdinizde kendinden özür diliyorum...
    öyle yaklaşımda bulunduki birebir çalışanla örtüşüyor...
    haklısınız sinirlenmek yok...sanal ortam hoşgörü herşeyi daha olumlu olmaya yönlendirir..teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: isoterk

arkadaşlar bede de navking x-20 hd ürünü var. arkadaşın gps inde görmüştüm -başarısoft kullanıyordu onun gps i- hız sınırını geçince uyarıyordu ve bu uyarı genel değil yolun bölümlerindeki hız sınırlarına göre yapılıyordu. navking de de var mı bu acaba. biraz kurcaladım ama ara yol ana yol otoban falan gibi genel ayarlar var. eğer yoksa çok kötü yani... bilen varsa nasıl ayarlanıyor bilgi verirseniz seviniriz...

benım Nav320 de bu ozellık var. Yolun hız sınırı ne ıse, ona gore hız sınırı asarsam uyarıyor. Onu kapadım ama dırek 120 genel hız sınırı koydum, gecınce uyarıyor...
  • beylikdüzünden çıkıp toryuma gelene kadar yüz metre sonra düz git diyor. hiç durmadan, aralık vermeden.

yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git yüz metre sonra düz git ...............

parası neyse verip başka bir yazılım alıp kurmak isityorum. nasıl yapabilirim?
    ayrıca camını çatlattım. ekran çalışmıyor, kaça tamir olur, hiç uğraşmayıp başka bir makine alsam çok mu fiyat farkı olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

quote:

• Bugün 2011 Q2 Haritası çıktığına dair Navking sitesinden mesaj geldi. Ancak ne yaptımsa siteye bağlanıp yeni haritayı yükleyemedim. Birde siz deneyin.
  • ilk mesajlarımda yazmıştım belki farklılık vardır diye tekrar okumak istedim yazılanları navking ile tanışmam tam 1 sene oldu satürn'ün kampanyası vardı ordan almıştım ( keşke almasaydım ) cihaza en fazla 1 hafta dayanabildim ve hemen satıp NEXT aldım iyikide almışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasap7

Bugün 2011 Q2 Haritası çıktığına dair Navking sitesinden mesaj geldi. Ancak ne yaptımsa siteye bağlanıp yeni haritayı yükleyemedim. Birde siz deneyin.

bende uğraştım ama sayfada 1.2 versiyonu zaten yok!!!
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.