Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
3
Favori
207.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gps özellikli cep telefonu aldığımdan NAVKİNG MAXI-HD cihazımı satıyorum.
    17 ay daha garantisi vardır.tüm aksesuarları ve kutusu mevcuttur.
    225'e vermeyi düşünüyorum.ilgilenen arkadaşlara duyurulur...

• Selamun Aleyküm arkadaşlar bende nav 310 var ve navigasyona girdiğimde açılmıyor. Eğitim videolarını izledim route 66 diye bir cd den bahsediliyor fakat bu cd bende yok yardımcı olurmusunuz ? Memory İmage klasöründen kurulum gerçekleşiyormuş bu klasörü paylaşırsanız sevinirim. Saygılar.
  • K280 5" navigasyon cihazı satın aldım. Ancak memnun değilim. Başarsoft haritalı başka marka navigasyon cihazı da kullanıyorum. 2011 Q1 haritası çıktı ve birkaç ay önce tamamlanan yeni kavşakları bile eklemişler, yol tabelalarına kadar herşey doğru. Navking'in kullandığı harita çok eski, hatta evimin bulunduğu sokağın adı bile yanlış, 6 yıldır bu sokakta oturuyorum adı değişmedi .Buna benzer birçok sokak adı güncel değil. alışveriş merkezleri güncellenmemiş.

Haritam 2010 Q3. Bu haritanın 2011 güncellemesi ne zaman çıkacak. Haritasından ve cihazın kullanımından hiç memnun değilim aradığım yerleri bulamıyorum. dolayısıyle navigasyon yapamıyorum. web sitesinde yayında bulunan harita 2010 Q2 olarak görünüyor. Bu harita 2010 Q3 ten daha mı yenidir. ? Tamam güncel olmayabilir ama 10 yıllık istanbul sokak haritası bile doğru değilse nasıl aradığımız yeri bulacağız. yeni yapılan şehirlerarası bölünmüş yolların da eklendiğinden şüpheliyim. Bir de kilitlenme sorunu oldu olabilir dedim yeniden kapatıp açtım. Blutoothla cep telefonuma bağladım görüşme yapamadım henüz bu sorunların üzerinde durmuyorum. Sorunlar kısa zamanda çözülemezse korkarım ürünü iade edeceğim.

• bende var ekler yollarım image ini
    yanlız benim aldıgım navking nav-310 da uydu bulmuyor daha 2 gun oldu dısarda 1.5 saat bekledim ama nafile
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

bende var ekler yollarım image ini
    yanlız benim aldıgım navking nav-310 da uydu bulmuyor daha 2 gun oldu dısarda 1.5 saat bekledim ama nafile

Hocam bendekide navking nav - 310 ama malesef kullanamıyorım cd deki memory image klasörü olmadıgından. Gps bulma konusuna gelince istanbulun her yerinde bulmuyor mesela kemerburgaz tarafında gps çok kuvvetli fakat ben şişlideyim buralarda da uydu yok yani bulmuyor.
  • Eger kafanızı kaldırdıgınızda catı bınalar ve hatta tavan varsa, hıc bır cıhaz GPS lerı bulamaz. Mutlaka cıhazın ustu, gokyuzunu gorebılecek sekılde acık olmalı.

Ilk aldıgımda Nav320 gps uydularını bulamadı, 40-45 dakıka bekledım. Sonra sıkıldım, reset butonu var mı dıye bakındım, varmıs buldum bastım. 1-2 dakıka ıcınde uyduları buldu konumlandırdı kendını.

2010Q3 TeleAtlas ın son harıtasıdır. Navking kendi sitesinde hala 2010Q2 yı yayınlamaktadırlar. Route66 yazılımıyla sync yaptıgımda Q3 u gorebılırken Navking neden Q2 yı dagıtıyor dıye sordugumda ıse, "TeleAtlas ın yayınladıgı Q2 yı aldık, ıcınde bazı duzenlemeler yaptık ve o yuzden sıtemızde Q2 var. Q3 uzerındekı duzeltme calısmalırımız devam edıyor" yanıtını almıstım. Yalan olmasın belkı aralık belkı ocak ayında almıstım bu cevabı.

Nokia N8 ım var. OviMaps ın kralı. Ama kullanmıyorum. Cunku OViMaps te koordinatlara gore hedefe yonlendırme yok. Nav320 yı de o konuda cok kullanıslı buluyorum.

Basarsoft un da kendıne gore handıkapları var, TeleAtlas ın da handıkapları var, bu sebeple kıyasa gırmenın manası yok. Ama cihazı satın almadan once basar mı tele mı karar verip, sonra o yazılıma sahıp cıhazı satın almanızı onerırım. BAsarsoft lu cıhaz alıp uzeırne TeleAtlas/iGo kurmak ya da TeleAtlas lı cıhaz alıp uzerıne Basarsoft kurmak hıc etık degıl bence...

• 2011 Q1 çıkmış. formatlayıp yeniden kurmak gerekiyor. linkleri navking sitesinde var. güncelleme diye aratınca halen 2010 Q2 gözüküyor. Ama route66_v9_q1.rar dosyasını indirin bunun içinde TURKEYTA2011Q1.cmap bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

2011 Q1 çıkmış. formatlayıp yeniden kurmak gerekiyor. linkleri navking sitesinde var. güncelleme diye aratınca halen 2010 Q2 gözüküyor. Ama route66_v9_q1.rar dosyasını indirin bunun içinde TURKEYTA2011Q1.cmap bulunuyor.

acaba tam linkini atabilirmisin

sitesine bağlanınca oturumu açıp güncellemelere bakınca 2010 Q2 gözüküyor ve dediğin gibi rarlı dosya değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nctemiz -- 29 Mayıs 2011; 20:23:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nctemiz

quote:

2011 Q1 çıkmış. formatlayıp yeniden kurmak gerekiyor. linkleri navking sitesinde var. güncelleme diye aratınca halen 2010 Q2 gözüküyor. Ama route66_v9_q1.rar dosyasını indirin bunun içinde TURKEYTA2011Q1.cmap bulunuyor.

sitesine bağlanınca oturumu açıp güncellemelere bakınca 2010 Q2 gözüküyor ve dediğin gibi rarlı dosya değil

TURKEYTA2011Q1.cmap için pm gönderildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufem

quote:

quote:

mesjın için teşekkürler

• arkadaşlar sakıncası yoksa genelden paylaşır mısınız?
    bahsedilen haritayı yükleyip denediniz mi? yenilikler var mı? Bizde güncelleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufem

quote:

quote:

hocam harita icin bir pm de ben rica etsem

• GÜNCEL OLMAYAN GÜNCEL HARİTA
    3 ADET MAXI HD NAVKING CİHAZIMI HARİTA GÜNCELLEMESİ İÇİN SERVİSE GÖNDERDİM CİHAZLARIMA 2011 Q1 HARİTASI YÜKLENMİŞ AMA LAKİN BU EN SON GÜNCEL OLARAK BİZLERE SUNULAN 2011 Q1 HARİTASINDA YILLARDIR ÇORUMUN KASABASI OLAN ARİFE GAZİLİ KASABASI HİÇ YOK AYRICA ÇORUMUN OSMANCIK İLÇESİ DEVLET HASTAHANESİ HİÇ YOK SUNGURLU İLÇESİNDEKİ DEVLET HASTAHANESİ 10 YIL ÖNCESİNDEKİ YERİNDE GÖRÜNÜYOR MAHALLELER VE SOKAKLAR CADDELER HİÇ YOK KÖYLER DERSENİZ YİNE AYNI BU SAYDIKLARIM SADECE BİR KAÇ ÖRNEK OYSA BAŞARSOFTTA SOKAKLARA KADAR GÖREBİLİYORUZ AYRICA CİHAZLARI ROUTE 66 YAZILIMINA BAGLAYINCA ROUTE 66 YAZILIMI SİZİN GÜNCEL DEDİĞİNİZ VERSİYONU 3.60 OLAN 2011 Q1 HARİTASINI UYUMSUZ İÇERİK OLARAK GÖRÜYOR VE CİHAZDAN YÜKSEK PERFORMANS ALINMASI İÇİN VERSİYONU 3.677 OLAN 2010 Q3 HARİTASINI YÜKLEMEMİZİ İSTİYOR ŞİMDİ SORUYORUM SİZE EN GÜNCEL HARİTANIZ BUMU EGER BU İSE GERÇEKTEN YA SİZ BİZLERİ OTOBÜSE BİNDİRİYORSUNUZ YADA BİZLER HİÇ BİR ŞEYİ BİZLER TAKİB ETMİYORUZ YORUM SİZİN ARTIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunacell -- 4 Haziran 2011; 20:54:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut by umut

hocam harita icin bir pm de ben rica etsem

Gönderildi.
  • arkadaşlar bede de navking x-20 hd ürünü var. arkadaşın gps inde görmüştüm -başarısoft kullanıyordu onun gps i- hız sınırını geçince uyarıyordu ve bu uyarı genel değil yolun bölümlerindeki hız sınırlarına göre yapılıyordu. navking de de var mı bu acaba. biraz kurcaladım ama ara yol ana yol otoban falan gibi genel ayarlar var. eğer yoksa çok kötü yani... bilen varsa nasıl ayarlanıyor bilgi verirseniz seviniriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navking Navigasyon

quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

quote:

Orijinalden alıntı: Navking Navigasyon

quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

navigasyon almak istiyorum bu ürün nasıl?

http://urun.gittigidiyor.com/NAVKING-ROUTE66-MAXI-TV-5-0-quot-NAVIGASYON-CIHAZI_W0QQidZZ36849127

cihaz güzel.ama harita yaramaz.

Lütfen yaramaz demiş olduğunuz haritadaki sorunları support@navking.com adresine gönderirmisiniz?

ilginiz için teşekkürler.

sorunlarla ilgili yaklaşık 2 ay kadar önce mesaj gönderdim. mesajım cevap bekleyen mesajlar arasında. haritam Q2.

-Haritayı kötü yapan en önemli sorun anayol yerine sürekli tali yollara sokması.
    -hızlı da seçsem,kısa da seçsem doğru sonuç alamadım. Ara noktalar ekliyorum ama yeni çizdiği yolda eklediğim merkezlere girip tekrar kendi yoluna dönüyor.
    -feribot ve ücretli yolları kullanmak için ayarlamalarını yapıyorum,ara noktalar ekliyorum ama Bakırköye bir türlü TEm den gidemedim..
    -çizdiği rota ekrandayken alternatif rotalar çizememesi.

Vermiş olduğunuz hataları hem bizim hem harita sağlayıcımızın kontrol edebilmesi için kullanmış oluduğunuz cihazın navigasyon yazılımının hakkında bölümünde bulunan yazılım versiyonu ve harita versiyonunuzu özel mesaj olarak gönderirmisiniz. Kontrol ettikten sonra size bilgi vereceğiz.

navkıngcı kardeşim benim daha önceki yazmış olduğum sorunlara cevab vermediniz sanırım online olamadınız bu zaman içinde güncel dediğiniz versiyonu 3.60 olan 2011 Q1haritamı yoksa versiyonu 3.677 olan 2010 Q3 mü acaba bunlardan hangisi güncel route 66 yazılımı üzerinden nagivasyon cihazımı pc ye bağladığım zaman sizin servisinizde 3 adet nagivasyon cihazıma yüklemiş olduğunuz versiyonu 3.60 2011 Q1 olan haritayı hatalı içerik olarak görüyor ve versiyonu 3.677 olan 2010 Q3 haritasını kendi otomatik olarak cihaza yüklemek istiyor.zaten ben cihazları bu sorundan dolayı servisinize göndermiştim yoksa o hatalı içerik olarak gördüğü versiyonu 3.60 olan 2011 Q1 haritasını bizde yükleye biliyorduk ama şunu sormamda sizin için sakınca varmı bizim kullandığımız ROUTE 66 yazılımı ile sizin kullandığınız ROUTE 66 yazılımı arasında farkmı varkide bizdeki sizin en güncel diye dağıttığınız haritayı hatalı içerik olarak görüyor...

• Her aradığımda bu ay sonunda güncelleme yayınlanacak diyorlar.Artık gülüyorum. Ben NAVKİNG in yol bulamamasına saçma yollardan götürmesine alıştım. Gerçekten haritası kötü.Telefonumda i_g_o var o kadar kapsamlıki haritası..
    Peki şuan son sürüm kaç şimdi Q1 mi Q3 mü? Güncelleyelim belki 1-2 sokak adı eklenmiştir..
  • selamlar
    Navking cihazlarda avrupa haritası var mı yoksa navking sitesinden yüklemem mi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: amorphis324

Her aradığımda bu ay sonunda güncelleme yayınlanacak diyorlar.Artık gülüyorum. Ben NAVKİNG in yol bulamamasına saçma yollardan götürmesine alıştım. Gerçekten haritası kötü.Telefonumda i_g_o var o kadar kapsamlıki haritası..
    Peki şuan son sürüm kaç şimdi Q1 mi Q3 mü? Güncelleyelim belki 1-2 sokak adı eklenmiştir..

güzel kardeşim navkıng servisine göre versiyonu 3.60 olan 2011 Q1 güncel ama ROUTE 66 yazılımına göre versiyonu 3.677 olan 2010 Q3 güncel servisle route 66 yazılımı sanırım bir noktada anlaşamıyorlar hangisi doğru söylüyor ben emin değilim biri bizleri kandırıyor ama ama hangisi anlamadığım nokta şu başarsoftan yetkili bir arkadaş forumda gördüğüm kadar sorunlar ve problemler hakkında kendi kullanıcılarını devamlı aydınlatırken ne hikmetse navkıng ten bir allahın kulu çıkıpta bu konular hakkında bizleri aydınlatmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunacell -- 11 Haziran 2011; 15:03:28 >

• mrb arkadaslar
    dartyden aldım ben de navkıng ürünümü,310 modelını,
    ancak makbuz kodunu girilecek yere ne yazacağımım bilmiyorum,nerde yazıyor bu kod??
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.