Şimdi Ara

Navix, Navigold, Cyclone gibi sistemler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2005 model Opel Corsa C 'nin cd okuyucu bozulunca yerine başka bir cihaz almam gerekti. ikinci el sayfalarda Corsa c orjinal radyo cd mp3 için 190-350 tl arası fiyatlar var ama bunlarda kart okuyucu yok ve cd okuyucuların da uzun süreli dayanacağını sanmıyorum.

1- Acaba ikinci el sayfalardan mağaza satıcılarından Navix, Navigold, Cyclone gibi bir multimedya sistem mi alsam diyorum. fiyatları 500-600 civarı olabiliyor. Hem geri görüş kamerası olarak da kullanırım.

2- Bu sistemlerin radyo, sd kart, cd-dvd mp3 okuyamama ya da yavaş kalma gibi sorunları oluyor mu? Cihazlar akıcı olarak çalışabiliyor mu? Bunlardan memnun kalabilir miyim?? Müzik sistemi olarak uçmasını beklemiyorum Corsa C'nin kendi orjinal sistemine yakın ses verse bana yeter.

3- Ha bir de çok lazım olmaz ama madem üzerinde mevcut navigasyon güncelleme ve kullanımında sıkıntı oluyor mu?

4- Opel Corsa C için üretilen modellerle normal evrensel modellerde fark oluyor mu? Bir sürü tuhaf marka hatta marka yazmayan model ver bunlar verimli mi?

5- En büyük sorunları nedir bu cihazların?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.