Şimdi Ara

NAVİTECH QX SERİSİ SATIŞA SUNULDU (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.806
Cevap
7
Favori
215.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Dede

Arkadaşlar B433 Primo modelini bilgisayara bağlayınca sürekli git gel yapıyor bir türlü aleti tanımıyor , naviextras toolbarda aleti görmüyor driverı filan var mıdır bu aletin internette bulamadım?

Cihazı bilgisayardan ayırmadan arkasındaki reset noktasına basınız. Tanıyacaktır.
    Tanımazsa, bilgisayarınızı kapatıp açın; tekrar aynı işlemi yapın...

Saygılar

Cevabınız için teşekkürler hocam ama ne yazık ki işe yaramıyor ,sürekli pilden devam ediyor deyip duruyor acaba kablo ile alakalı olabilir mi? Kendi kablosu yok benim harici hdd kablosu ile deniyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Arkadaşlar B433 Primo modelini bilgisayara bağlayınca sürekli git gel yapıyor bir türlü aleti tanımıyor , naviextras toolbarda aleti görmüyor driverı filan var mıdır bu aletin internette bulamadım?

Cihazı bilgisayardan ayırmadan arkasındaki reset noktasına basınız. Tanıyacaktır.
    Tanımazsa, bilgisayarınızı kapatıp açın; tekrar aynı işlemi yapın...

Saygılar

Cevabınız için teşekkürler hocam ama ne yazık ki işe yaramıyor ,sürekli pilden devam ediyor deyip duruyor acaba kablo ile alakalı olabilir mi? Kendi kablosu yok benim harici hdd kablosu ile deniyorum.

Data transferine uygun bir kablo olmalı, veya cihaz kendi kablosuyla kullanılmalı. İmkan yoksa kaliteli bir USB kablo edinilmeli.
    Sorunun bu olabilmesi zayıf bir ihtimal ama deneyin bir kez...

• navitech qxv 714 navigasyon cihazında film izlemek için çözünürlüğünün ne olması lazım..kafayı yemek üzereyim..bi türlü izlemeyi beceremedim
  • ubeyde kullanıcısına yanıt
    s.a
    bende qx b432 primo var
    cihazın içeiği silindi navitool extrada cihazı görmüyor yedek almadığım için geri yükleyemiyorum yardım edermisiniz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazi9387

s.a
    bende qx b432 primo var
    cihazın içeiği silindi navitool extrada cihazı görmüyor yedek almadığım için geri yükleyemiyorum yardım edermisiniz....

Firma ile iletişime geçin yazılımı bulsanız lisansta lazım sorununuzu ancak firma çözebilir.

http://www.navitech.com.tr/contact.asp
  • Gold furnace in Western Han Dynasty
    Jin Xianglu: made of solid gold incense appliance. General use incense burner made of brass, for the temple monks or lay followers to use. There are few incense stove used for gold casting, so it is precious, the legend of the gold incense stove with spiritual things.

Transfer Centrifugal Water Pump Manufacturing in Argentina

The golden censer "originated from Pinglu County in Shanxi province. According to the Pinglu county records: in Phoenix is the old Pinglu county (now the old urban and rural Pinglu county government site) temple is a suburb of Da Jian Bei Cun engraved with the first seven, seven, seven in the golden censer in the golden censer. Seven interchangeable in paint, paint is seven. The gold incense stove in seven is the gold incense stove in the lacquer.

RS-1air compressor vacuum pump with

There are many poems in the golden censer for the golden censer common metaphor: the Northern Song Dynasty poet Wang Anshi's "night": incense as residual leakage sound, cut the breeze blowing cold, energy-saving, month passes on the railing. Yan Shu, the poet of the Northern Song Dynasty, "Yan GUI Liang": the Golden Duck incense stove is Rui smoke. A wonderful dance is made. Yang Chun is a moving string. Pour wine, pan boat. On the five day of the Mid Autumn Festival, the wind is fresh and cool, and it is a cold day. Pan technician for one thousand years. Zhu Changshou, than the immortals.

Nash 2BE3-500 liquid ring vacuum pump replacement

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.