Şimdi Ara

NAVİTECH NAVİGASYON CİHAZI KULLANICILARI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
15
Favori
130.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İgo kapatınca (10 sn içinde kapanacaktır deyip) otomatik geri açılmıyor diye biliyorum? benim cihaz geri açılmadı en azından. Ancak güç tuşunu elimle basılı tutup uyku modunu secersem sonra otomatik açılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanbahri H kullanıcısına yanıt
    Evet, öyle bir sorun yaşıyordum ben de; ancak bu sıralar yapmıyor. Full Şarjlı kullanıyorum ona bağlıyorum. Dediğiniz yöntem de bir çözüm aslında.
  • Merhaba DD252Admin üstadım.
    Navitech QX B513 cihazımda IGO 2.1 yüklü. Haritada alt köşede veri alanları bölümünde görülen yükseklik bilgisi tüm çabalarıma rağmen görünmüyor. Daha önce görebildiğim bu fonksiyonu nasıl tekrar başlatabilirim?
  • yutuna Y kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

BURADAKİ gibi ayar yapılamıyor mu?
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Tüm değerler ayarlanıyor, ancak yükselti değeri ile ilgili bilgi görünmüyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu, sanıyorum son güncellemeden sonra ortaya çıktı.
    Cihazın içindeki DEM dosyası silinmiş olabilir mi?
  • navitech 207 r başlangıç ekranı nasıl değişir?
    Merhaba.
    2014.10 harita güncellemesi dışında herhangi bir şey yapmadım. DEM dosyası duruyor.
    Selamlar,
    Cihazınızı tamamen kapatıp bir açın. Yeniden yüklesin. Aklıma başka bir çözüm gelmiyor. Aynı durumdaki Navitech cihazımda bir sorun görünmüyor şu an.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutuna

Tüm değerler ayarlanıyor, ancak yükselti değeri ile ilgili bilgi görünmüyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu, sanıyorum son güncellemeden sonra ortaya çıktı.

Resimdeki işaretli alanda görülen yükseklik değerlerinden mi bahsediyorsunuz?Şayet buradaki veri alanından bahsediyorsanız veri alanlarından buraya yüksekliği işaretlediğiniz de bu veri alanı gelmiyormu?Veri alanı geliyor ama yükseklik bilgisi mi gelmiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 20 Şubat 2015; 9:50:08 >

• İmkansız kullanıcısına yanıt
    Evet işaretli alanda daha önce yükseklik bölümünün karşısında yükseklik metre bilgisi yazıyordu. Şimdi tüm uğraşılarıma rağmen uydu bulup navigasyon yaptığı halde yükseklik alanında -- işareti çıkıyor.
    Çok teşekkür ediyorum değerli yardımlarınız için. Saygılarımla..
  • Tekrar güncelleme yapmayı denediniz mi?
    Bir saat önce güncellemeyi yineledim, değişmedi maalesef.
  • Merhaba arkdaşlar

Aracımdaki Navitech NX-206Y Double teybimdeki navigasyon haritasını farkında olmadan sildim

Yeni haritayı nasıl yüklerim. Yardımcı olabilecek arkdaşım varmı?

• merhaba. Bugün qxv 712 primo aldım. servisi aradığımda sadece araçta şarj olduğunu pc'den şarj olmadığını söyledi. Ben sürekli araç kullanmıyorum iki üç dakika sürüyor yolculuklarım. sürekli dolmasını mı bekleyeceğim? Pc'den şarj olmaması normal mi?
  • snrdmrbs S kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Hayırlı olsun cihazınız. PC konusunda biraz donanım bilgisi gereklidir. USB Portları çok zayıf olarak akım verirler ve genelde 500mA bile olmaz çıkışları. Servis optimum kullanım için PC'nin yetersiz olduğunu doğru ifade etmiş.

Tavsiyem bataryanızın gücüne göre (5V - 750mA gibi) değerlerini öğrenip uygun ev tipi şarj cihazı almanızdır.

Saygılar.
  • Peki pc'ye taktigimda şarj olurken yanan küçük ışık dahi yanmıyor. Bu normal midir? Teşekkürler.

• snrdmrbs S kullanıcısına yanıt
    O zaman batarya oldukça yüksek bir Amper hacmine sahip olmalı. Cihazınızı hiç görmedim, test imkanım olmadı. Kendi VR-542 cihazım PC'de ancak 15 saatte falan şarj oluyor. Bu nedenle bir Akıllı Telefon şarj cihazı (USB çıkışlı olanından) edindim; o şekilde kullanıyorum.
  • Benim navigasyonum primo 7 inc olan.guncelleme yapmayi beceremedim.haritanin son surum oldugunu nasil anlarim.garantisi devam ediyor gondersem servisine ucretsizgunceller mi.saygilar

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.