Şimdi Ara

Navitech Nav-DX 9000 veya Navitech DTV-8600 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
4
Favori
97.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kkocaman

Tesekkur ederim gokhan bey, radar yakalama isini sizin belirttiginiz gibi uyguladim ama henuz deneyemedim. malum kar yagisi yogun hafta sonu deneyecegim.

yalnız şehir içinde bu uygulamayı açarsan biraz sinir bozucu olabilir.(ben izmir de yaşıyorum şehir içi çok radar noktası olduğu için) ya sesli uyarıyı kapatmak lazım yada uyarı sesini kısmak lazım çok sinir bozucu bir ses çıkarıyor. bir de hız sınırını geçerseniz radar noktasına yakın bir bölümde. arabanın içinde polis sireni gibi ötüyor. özellikle uzun yolda güzel bir özellik ben 4 yıldır navigasyon kullanıyorum. daha öncede navitech p-200b navigasyon cihazım vardı onada kurmuştum. şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. ama burada sinyal vermedi burada radar yok diyede basmayın bazı eksik noktalar olabilir. o eksik noktaları da siz ekleyebilirsiniz zaten.
    yalnız yukarıda arkadaşında dediği gibi cezası varmı bilmiyorum isterseniz bir araştırın ben cezası yok diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbingul

quote:

Orijinalden alıntı: IGBT

quote:

Orijinalden alıntı: kkocaman

Tesekkur ederim gokhan bey, radar yakalama isini sizin belirttiginiz gibi uyguladim ama henuz deneyemedim. malum kar yagisi yogun hafta sonu deneyecegim.

Hocam yalnız dikkatli olun, bu tür uygulamaların tespiti halinde cezası var diye biliyorum. Emin değilim.

benim bildiğim kadarıyla bunun bir cezası yok çünkü bu karayollarının yaptığı gibi radara gelmeden radar olsa da, olmasa da uyaran bir şey. yani aslında bu navigasyonda kullandığımız özellik benim bildiğim kadarıyla yasak bir uygulama değil. tıpkı karayollarının yolun kenarına koyduğu dikkat radar yazısı gibi bizi uyaran bir sistem. ama radar algılayıcı türü bir cihaz alırsanız bunun cezası var. bu cihazlar radarı tespit edip sizi radar var diye uyarıyor. bu cihazı polisler tespit ederse çok büyük cezası var diye biliyorum bende. ama navigasyondaki olay herhangi yaptırımı yok diye biliyorum. ama genede araştırmak lazım.

Hocam ben Navitech in bu özelliğinin ikinci bahsettiğin radar algılayıcı, radarı tespit eden bişey olduğunu sanıyordum, onun için dedim cezası olabilir diye. Genelde radar kurulan yerleri gösteriyorsa bir cezası olmaması lazım tabiki, haklısın

• arkadaşlar merahaba bende hyundaı era'ma taktırmak istiyorum böyle bir ürün..

bana yardımcı olursanız sevinirim.

navigasyon TV USB özellikleri olan uygun fiyatlı en önemliside eraya özel tam yuvasına oturan bir cihaz varmıdır?

tşkkürler
  • En uygun fiyatlı Piranha var bildiğim. Nav DX-9000 de en uygun fiyatlılardan biri.

Piranha 533TL
    http://www.bimeks.com.tr/urun/119686/piranha-encore-7-0--navigasyon-oto-teyp.aspx#photos

Navitech 805TL
    http://www.bimeks.com.tr/urun/118133/navitech-nav-dx9000-tv-li-navigasyon-oto-teyp.aspx

Piranha nasıl oturur bilmiyorum ama Navitech uygulanmış bir Era nın resmini görmüştüm ön kısmı hafif dışarda kalmış ama çok da sırıtmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

arkadaşlar merahaba bende hyundaı era'ma taktırmak istiyorum böyle bir ürün..

bana yardımcı olursanız sevinirim.

navigasyon TV USB özellikleri olan uygun fiyatlı en önemliside eraya özel tam yuvasına oturan bir cihaz varmıdır?

tşkkürler

http://www.youtube.com/watch?v=Z1JTOn7dnXw
    bu era'ya uygulanmış hali.
    bimeks belli zamanlarda indirim yapıyor. ben bimeksten 650 tl gibi bir fiyata aldım beklersen belki daha uygun fiyata bulabilirsin.

• Arkadaslar istyen olursa bu cıhazdan elımde 1 haftalık mevcut navitech dx9000 partner tepe aracıma aldım yanlız benım park sensoru uyumsuz oldugu ıcın satıyorum ılgılenen arkadaslar fıyat : 680 tl faturası mevcuttur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mihor -- 13 Şubat 2012; 23:29:55 >
  • Arkadaslar hyundai getz 2008 kullanan varmi acaba? Bu arada hepsiburada da 500 tl uygunmudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalierhan -- 20 Şubat 2012; 18:58:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_gallardo

Herkese selamlar,
    Bende NAvitech dx-9000 modelinden alıp geçen hafta aracıma taktırdım.Merak edenler için aracım 2001 VW POLO 16V Highline, aracımın teyp bölümü ve altındaki eşya gözü çıkarıldıktan sonra tam bu cihaza göre yer açılıyor ve yanında gelen çerçevesiyle mükemmel oturuyor, kutusundan tv anteni çıkmadı şimdilik buna bir çözüm bulamadım kablosunu çektirdim ama ne tür bir anten taksam karar veremedim, ayrıca video klip indirmiştim youtube'dan .flv uzantılı bunu .avi'ye çevirdim ses var görüntü yok kodek desteklemiyor diyor, .mpeg-4 e çevirdim bu seferde görüntü var ses yok:(( anlamadım nasıl olucağını bilen varsa yardımcı olabilirmi?Almak isteyenlere tavsiye ederim çok güzel bir alet, GPS i heryerde çekiyor ve doğru sonuçları çok hızlı şekilde veriyor.Aracımda görenler çok beğendi orjinal gibi olduğunu söylediler. Umarım video sorununuda çözerim...

Merhaba benimde aracım polo classic 2000 model (dürbün göğüs) mümkünse fotoğraf paylaşabilir misiniz? Birde memnun musunuz, bende almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmnHoca -- 20 Şubat 2012; 20:59:50 >

• Bimeksde indirim var arkadaşlar 644 TL'ye 6 taksitle az önce aldım. Foruma yazan arkadaşlara çok teşekkürler inanın karar vermemde çok faydalı oldu. Firmayı arayıp aracımla uyumlu olup olmadığını sordum. Orijinal teybi ve altındaki eşya gözünü çıkardığınız zaman tam oturacağını söylediler. Yetkili servisle de görüştüm cihaz gelince bağlatacağım. Kullanmaya başlayınca detayları, resimleri ve yorumlarımı paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masumbad

Bimeksde indirim var arkadaşlar 644 TL'ye 6 taksitle az önce aldım. Foruma yazan arkadaşlara çok teşekkürler inanın karar vermemde çok faydalı oldu. Firmayı arayıp aracımla uyumlu olup olmadığını sordum. Orijinal teybi ve altındaki eşya gözünü çıkardığınız zaman tam oturacağını söylediler. Yetkili servisle de görüştüm cihaz gelince bağlatacağım. Kullanmaya başlayınca detayları, resimleri ve yorumlarımı paylaşırım.

yalnız cihazı bağlatmadan önce özellikle güzel bir anten almazsan tv'den çok bir performans bekleme. bende bu yüzden anteni taktırmadım. içinde çıkan orjinal anten pek kaliteli değil. ben anten araştıracaktım ama pek fırsatım olmadı.
    bende teybi bimeksten %25 indirimle 650tl'ye almıştım . şuanda çok memnunum. neyse uzun lafın kısası hayırlı olsun diyelim

• Benimde iki sorum olacak kullanan arkadaşlara;

-Geri kamera görüntüsü açık iken arka planda radyo çalmaya devam ediyor mu?

-Gps açık iken arka planda radyo çalmaya devam ediyor mu?

Saygılar.
  • hayr arkadaşm geri görüşteyken yürümekte olan bütün işllemleri oanlık durdurur
  • Bende kamera yok ama diğer soruna cevap vereyim;

GPS açıkken müzik çalmaya devam ediyor. Sadece rota girmişsen, navigasyon abla konuşurken müziğin sesini kısıyor, ne yapman gerektiğini söylüyor sonra müziğin sesi eski haline geliyor.
  • arkadaşalar bu teybin çalınmaya karşı bir önlemi varmı acaba? sökülüp takılması gibi mesela
  • merhaba arkadaşlar bendede 9000 var yaklasık 2 aydır mercedes 190e aracımda kullanıyorum tv hariç butun özelliklerinden üst düzey faydalanıyorum ve çok memnunum yalnız gecenlerde aracımı yegenime bıraktım bir kaç günlüğüne oda sağ olsun navigasyonun hafıza kartını çıkarıp bir güzel formatlayıp içine mp3 atmış yanı bizim navi yalan oldu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz zira tarafımdanbol dua alarak sevaba girersiniz ......
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyasin

merhaba arkadaşlar bendede 9000 var yaklasık 2 aydır mercedes 190e aracımda kullanıyorum tv hariç butun özelliklerinden üst düzey faydalanıyorum ve çok memnunum yalnız gecenlerde aracımı yegenime bıraktım bir kaç günlüğüne oda sağ olsun navigasyonun hafıza kartını çıkarıp bir güzel formatlayıp içine mp3 atmış yanı bizim navi yalan oldu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz zira tarafımdanbol dua alarak sevaba girersiniz ......

içindekilerin yedeğini alıp yollamamız sorunu çözecekse yapalım. 324mb dosya var ben yedek almıştım daha önce. ama beni kartın yedeği senin cihazda çalışırmı onu bilmiyorum. istersen servisten bilgi al oluyorsa yedeğini bir siteye upload edip linki yollayalım.
  • okadarını bilmiyorum ama servisi arayıp ogrencem ilgi alakan icin saol
  • quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bendede 9000 var yaklasık 2 aydır mercedes 190e aracımda kullanıyorum tv hariç butun özelliklerinden üst düzey faydalanıyorum ve çok memnunum yalnız gecenlerde aracımı yegenime bıraktım bir kaç günlüğüne oda sağ olsun navigasyonun hafıza kartını çıkarıp bir güzel formatlayıp içine mp3 atmış yanı bizim navi yalan oldu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz zira tarafımdanbol dua alarak sevaba girersiniz ......

içindekilerin yedeğini alıp yollamamız sorunu çözecekse yapalım. 324mb dosya var ben yedek almıştım daha önce. ama beni kartın yedeği senin cihazda çalışırmı onu bilmiyorum. istersen servisten bilgi al oluyorsa yedeğini bir siteye upload edip linki yollayalım.

gokan kardesim servisle konustum soyledigin gibi oluyormus yalnız guncelleme gibi birseyden bahsettiler pek anlamadım ama acıkcası pekte ilgilenmediler istersen yazılımı gonder bi deneyelim olmazsa 50 liraymıs kart alcaz artık

• quote:

quote:

quote:

gokan kardesim servisle konustum soyledigin gibi oluyormus yalnız guncelleme gibi birseyden bahsettiler pek anlamadım ama acıkcası pekte ilgilenmediler istersen yazılımı gonder bi deneyelim olmazsa 50 liraymıs kart alcaz artık

tamam internette bir siteye upload edip yollayım sana kişisel mesaj olarak linki yollarım...

• Cevap için teşekkürler arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.