Şimdi Ara

Navitech Nav-DX 9000 veya Navitech DTV-8600 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
4
Favori
97.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba hocam. Ben 2 hafta önce bir Civic Elegance eco aldım sd kart yok navigasyon cihazı navitech NX 214 f modeli. Senden rica etsem aynı dosyayı banada Upload edermisin?? Öyle bir sevaba girersinki ömrünün geri kalanında herşey serbest olur. Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar
    navitech dx 9000 model teyibin navigasyon sd kartı kaybettim. yazılımı nerden nasıl bulabilirim.
    mail adresim : leventkus@hotmail.com
    yardımlarınız için şimdiden teşekkurler
  • nav-dx 9000 Firmware (ROM) dosyasını arıyorum.

Yardımcı olursanız sewinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanekus

selam arkadaşlar
    navitech dx 9000 model teyibin navigasyon sd kartı kaybettim. yazılımı nerden nasıl bulabilirim.
    mail adresim : leventkus@hotmail.com
    yardımlarınız için şimdiden teşekkurler
    merhaba arkadaşlar bende dx-9000 navigasyon kartımı kaybettim formda bazı arkadaşların kart yazılımını hallettiklerini gördüm eger elinde olan varsa bende bir deneme yapmak istiyorum elinde olan arkadaşlardan rica ediyorum şimdiden teşekürler iyi günler dilegi ile mail:merteren@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merterenabi -- 3 Haziran 2020; 23:33:3 >
  • merterenabi M kullanıcısına yanıt
    konu ile alakalı değil ama yeni aldığım aracın üzerinde bu teyp geldi ve fiorina aracın direksiyon kumandasına bağlantısı yok direksiyon kumandasına bağlımı kullanıyorsunuz
  • merhaba bende toyota 2006 var direksiyon kumandası yok fakat teyp de bu özelligi kullananlar var
    ayarlardada kurcalarken fark ettim bende kunandaya göre tüş atıyosun sanırım iyi günler kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.