Şimdi Ara

Navigasyon programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar bir kaç gün sonra kısmet olursa ankaraya gidecez şehr içi çok karışık akıllı telefonumda hangi navigasyon programını yüklsem sorunsuz beni gideceğim yere götürür acaba ?
    Öyle şeyler varmış ki adamı nokta atışı gideceği yere kapının önüne kadar götürüyormuş bu konuda tecrübeli arkadaşların fikir ve görülerini bekliyorum...

• Google maps bana fazlasıyla yetiyor çok özel birşeye gerek yok aslındaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex iyidir. İstanbul'da özellikle başarılı...
  • İgo Final 9.8.27.719974 + 201710 Türkiye Haritası + 01.2018 Radar + Laz Sesi

Üstteki metni googlede araç çıjan sayfalarda ki kurulum yönergeleri takip ederek kendi telefonuna kur. Geri kullanımı Türkçe zaten hertürlü halledersin ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğunun haritası eski, İstanbul'da şimdilik Yandex beni üzmedi. Google Haritalar daha da güncel olabilir fakat benim telefonumda nedense konumumu sürekli değişiyor gösteriyor ve sürekli başka başka sokaklarda gösteriyor muhtemelen benim telefonum ile alakalı bir durum.O yüzden Google Haritalar'a pek güvenemiyorum. Sygic ve TomTom da güzel aslında ama haritaları eski hep güven vermiyor o konuda. Onun dışında önerebileceğiniz varsa ben de bilmek isterim. İyi günler.
  • Uzun yollardan götürse de kötünün iyisi şuanda yandex.
  • benim telefonumdada yandex ve google haritalar var ama yanlış yere götürüyor bizi.. onu nasıl yapacaz peki ???
  • zaman zaman saçmalıyor ama genelde doğrudur. gideceğiniz yerin etrafında poi varsa Google map'e onu yazabilirsiniz. yoksa offline çalışan haritalar mevcut. sygic iyidir.
  • Ben de en çok yandex ile rahat ediyorum. Sesli komutları da daha anlaşılır geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Ben de en çok yandex ile rahat ediyorum. Sesli komutları da daha anlaşılır geliyor bana.
    Valla biz o sesli komutla egece 2 de ankarayı tavaf ettik gideceğimiz yeri bir türlü bulamadık... :(
  • Here maps yeterli. Çevrimdışı özelliği de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.