Şimdi Ara

• National Geographic Belgeselleri • (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
308
Favori
48.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cosmos (2014) hayatımda izlediğim en güzel belgeseldir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

Cosmos (2014) hayatımda izlediğim en güzel belgeseldir..

Hocam cosmos un hangi bölümü için bu yorumu yaptınız ben de bir bakayım dedim ama bir sürü bölümü var dizi gibi. Ya da genel olarak mı yorum yaptınız siz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redline25

quote:

Hocam cosmos un hangi bölümü için bu yorumu yaptınız ben de bir bakayım dedim ama bir sürü bölümü var dizi gibi. Ya da genel olarak mı yorum yaptınız siz

genel olarak hocam, siz normal olarak ilk bölümden başlayın, 40 dakikalık bölüm zaten.. Bölüm bittiğinde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız :)
  • quote:

quote:

quote:

genel olarak hocam, siz normal olarak ilk bölümden başlayın, 40 dakikalık bölüm zaten.. Bölüm bittiğinde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız :)

Tamam o zaman bir ara indirip başlayayım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam o zaman bir ara indirip başlayayım

www.nat-geo.tv burdan izleyin.

• arkadaşlar . bana bu belgesellerin ingilizce olanı lazım yada altyazı ingilizce olanı lazım . bilen birisi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glovkiss_1907

arkadaşlar . bana bu belgesellerin ingilizce olanı lazım yada altyazı ingilizce olanı lazım . bilen birisi var mı ?

Torrent sitelerinde vardir. Bazi dizi siterinde de oluyor.

• Bunun da türkçe altyazılısını bulabilseydik iyi olurdu. Saatlerce aradım ama hiçbir yerde yok.

http://forum.donanimhaber.com/m_109019170/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 12 Ağustos 2015; 18:31:59 >
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Benimde en beğendiğim belgeseldir hem görselliği ve bilgilendirici olması kusursuz bence. Arşivini saklı tutuyorum :)
  • Ellerinize sağlık çok yararlı bir konu

• halen şu coca cola belgeselini seyredemedik gitti. her canım sıkıldığında bakıyorumbulamıyorumelinde olan nerde yayımlandığını bilen forumda yazamıyorsa bile en azından özel mesajla yazarsa çok makbule geçer
  • Favorilere eklendi zaman buldukça izleyeceğim.
  • Herkese tavsiye ederim ki, NATGEO WILD kadar iyi bir belgesel kanalı bence yok! Çok güzel bir kanal ben hayvanları çok severim eğer side hayvan belgeselleri seviyorsanız kesinlikle izleyin çok güzel
    Ama ben halk içi türünden (gezilecek yerler, insanlar) ile ilgili belgesel izleyeceğim derseniz o zaman da, NATGEO PEOPLE çok iyi.
    Kısacası, kötü erkek saf kız konu başlığı altında her yıl başlayan saçma aşk dizilerindense bu tip kanalları izlemek sizlere daha yararlı olacaktır.

• arkadaslar bende hic bir uydu sistemi yok (digiturk d smart vs)

internetten hangisinden paket alip nat geo ve geo wild' geo people'i izleyebilirim bilgisi olan var mi? sadece internet paketi istiyorum.
  • un momento kullanıcısına yanıt
    Ben de bulamadım. Hani netflix gibi üyelik sistemi şeklinde bir şey yok mu ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceteris Paribus

Ben de bulamadım. Hani netflix gibi üyelik sistemi şeklinde bir şey yok mu ki?

ben su sekilde cozdum , digiturk kullanan bir yakinim (belgesel paketli) rica ettim ve bana internetten yayin izleyebilmem icin sifre aldi verdi. simdi digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden girip izleyebiliyorum.
  • Arkadaşlar National Geographic kanalında bir belgesel kuşağı vardı, adını hatırlamıyorum ama şöyle birşeydi; 2006-2007 de mi ne her gece 12:30-1 gibi başıyordu. Her bölümde bir aile yada birileri Amerikadan bir ev (genellikle müstakil) yada mekan alıyordu, mekanda paranormal activity'ler oluyor, her bölümün en sonunda bir hristiyan rahip geliyor evi kutsuyor ve kötü ruh evden çıkıyordu. Bu belgeselin adı neydi?
  • Hiç konuşma geçmeyen, sadece kuş ve doğa sesleri içeren huzur verici belgeselleri nerede bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 27 Eylül 2016; 6:16:51 >
  • un momento kullanıcısına yanıt
    Şu an bildiğim alabileceğiniz en uygun servis Tivibu hocam. Ben Sinema paketini kullanıyorum ve o pakette dediğiniz kanallar mevcut. Giriş seviyesi paket daha ucuz ama belgesel kanalları yok onda.

Şu linki açın. Kanallar yazan yerin altında Bilgisayar seçeneğini tıklayın. 102-105 sıralarda National Geographic kanallarını görebilirsiniz. Bir de Tivibu aboneliği için TTNet aboneliği şart değil.

http://www.tivibu.com.tr/paketler/sinema-paketi-go
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    yakın zamanda bahsettiğin (paranormal aktiviteler vs. ) belgeselleri ID XTRA kanalı veriyordu. mart- Nisan ayı gibi falan başladı. yanılmıyorsam şimdi bitti. pek izlemedim ama genelde alaska,salcha civarındaki aktiviteleri gösteriyorlardı
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.