Şimdi Ara

Nasus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hosuma gitti nasus aldım ama ilk macımda elimde build olmaması sebebiyle kötü oynadım.İyi bir nasus kullanan bana build söyleyebilir mi?Teşekkürler

• phage > sheen > zeal > TRINITY

frozen heart

warmog

atma(fantezi için infinity alanda var. q süyle güzel vuruyor)

(karşıda lb gibi bi yaratık varsa mres itemı)

veee. mercury veya ninja tabi.
  • http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/nasus-woof-woof-1389
    aegis yerine warmog gibi bir itemda çıkabilirsin
  • Nasus trinity alır. gerisini karşı takıma göre oynar.Ranked yada draft girersen solotopun ne olduğunu bilerek önlemini alırsın. Normal oyunda yenilebilirsin lane'inde.
  • Mercury's Treads, Trinity Force, Frozen Heart, Warmog. Bunlar core itemler, her türlü buildin de bulunmalı.

Mana sorunu çekiyorsan şu 890'a mana regen veren itemi alabilirsin.

Çok ölüyorsun, çok focus yiyorsun engel olmak adına Guardian Angel alabilirsin.

Karşıdaki AP kastıysa MoM, AD kastıysa Randuin alabilirsin.

Damage yönünden çok zayıf kaldıysan Bloodthirster alabilirsin.

Eğer kasmış AP uzun cd'lere dayalı burst damage'e sahipse Banshee's Veil alabilirsin.

Son 2 item karşıya göre yani. İlk 4 item core. Fakat early'de solotop'taki düşmanın ad'se ve zorluyorsa Ninja Tabi alabilirsin, yine de late'de mercury'e çevirip focuslardaki cc'leri bir nebze azaltmalısın yoksa TF'de yaşatmazlar. Ne kadar damage vurursan o kadar yaşayacaksın, Q her vuruşta 200-300 hp verecek sana. Late Game'in Kralı olarakta bilinir sadece farm yapmalısın, early'si de bir o kadar dandiktir ama.

• afk farm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.