Şimdi Ara

[NASIL YAPILIR][REHBER] Android Rom Geliştirme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bu aosp kaynak kodları LG G2'ye de var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aosp kaynak kodları her tel içindir yeterki sizde cihazın dosyaları olsun
  • CrOaTaN kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi ben o dosyaları kullanarak saf android derleyebilir miyim cihazım için ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrOaTaN

evet hata vermezse derleyebilirsiniz

Hocam size birşey soracaktım siz linuxta uykuya geçmeyi nasıl hallettiniz. pil bölümünde herşey asla ve hiçbirşey yapmada ama indirme esnasında bana şifre sorma ekranı geldi. Neyse şifremi hemen girdim. indirme devam ediyordu ama gördüğüme eminin regusted connected 404 yazıyordu bunun bir zararı olurmu kaynak kodlarına. Acaba kullandığım sorunmu sıkınıtılı xubuntu kullanıyorum. ubuntu indirip tekrar deneyeceğim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorce -- 20 Şubat 2016; 16:42:10 >
  • gungorce kullanıcısına yanıt
     [NASIL YAPILIR][REHBER] Android Rom Geliştirme

burdan lock kısmı deaktif olmalı.indirme devam ediyorsa sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrOaTaN -- 20 Şubat 2016; 16:48:19 >
  • hocam ben dirtyunicorns isimli romu denedim rom tamamen aosp tabanlı (cm değil). CM için olan cihaz dosyalarını kullanarak derlemeye çalıştım fakat derlerken hata aldım çok fazla o yüzden buraktım. Sende ne olur bilemem ama denemekten zarar gelmez

• quote:

hocam ben dirtyunicorns isimli romu denedim rom tamamen aosp tabanlı (cm değil). CM için olan cihaz dosyalarını kullanarak derlemeye çalıştım fakat derlerken hata aldım çok fazla o yüzden buraktım. Sende ne olur bilemem ama denemekten zarar gelmez

Ben tam olarak Google Edition 'dan bahsettim. Yaparım da Ubuntu bilgim sıfır. Bilgisayarımda Ubuntu kurulu ama ben daha şifre sıfırlamayı bile bilmiyorum.

• Google edition zaten saf aosp. Dirty unicorns da, saf aosp üzerinde birkaç özellik eklenmiş hali yani bir farkı yok.

• quote:

Google edition zaten saf aosp. Dirty unicorns da, saf aosp üzerinde birkaç özellik eklenmiş hali yani bir farkı yok.

Teşekkür ederim hocam bilgiler için.

• Hocam benimde linux bilgim sizinkinden yüksek değil aslında. Ama işte deneye deneye öğreniyoruz. Benim niyetim vardı bu rehber vesile oldu. Sizede tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gungorce

Hocam benimde linux bilgim sizinkinden yüksek değil aslında. Ama işte deneye deneye öğreniyoruz. Benim niyetim vardı bu rehber vesile oldu. Sizede tavsiye ederim.

Pek ayıracak zamanım da yok hocam. :)

Hocam dediğiniz olmadı şimdi. Muhtemelen bende kaynak kodunu indirip cm cihaz dosyaları ile derleyince hata vericek. O zaman başka romlara bakayım en iyisi AICIP falan.
  • Iyi güzel anlatmisin ama sana bir soru sorayim neden cm romlar hic bir zaman stok rom gibi stabil olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 20 Şubat 2016; 22:09:10 >
  • Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Su an kullandigim rom bliss rom cm tabanli 1 haftadir kullaniyorum ve gayet stabil (kendi derledigim rom)

AICP çok iyi. Ben Bliss'e ısınamadım. :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.