Şimdi Ara

Nasıl Para Yüklüyeceğim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
36.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar steam hesabıma para yükleyip shop'tan faydalanmak istiyorum ancak nerden yapacağımı bulamadım . Birde kontor ile yükleme sansım varmı ?-

• Ne para yüklemesi ? varda ben mi bilmiyorum yoksa.. Beğendiğin oyunun sayfasına girer add to cart deyip kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra indirmeye başlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @DaY_WaLkeR

Ne para yüklemesi ? varda ben mi bilmiyorum yoksa.. Beğendiğin oyunun sayfasına girer add to cart deyip kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra indirmeye başlarsın.

Steam Wallet'dan bahsediyor.
    Steam'e gir, Hesap sahibi: accountname yazıyor sol üstte. Oraya tıkla, ekle.
  • Kredi kartıyla veya paypal yardımıyla yükleyebilirsin.. bir kaç yükleme yöntemi daha var sonuç olarak hepsi için kredi kartı gerekiyor
  • Aynen steam wallet'den bahsediyorum , ancak kredi kartım yok sms yontemiyle yapma şansım yada yardımcı olabilicek varmı ?
  • Sms yöntemiyle elbette yükleyebilirsin Ntv'de izlemiştim geçen günlerde... Valve 'ın patronu Türkiye'ye gelmiş hatta dünyada bir ilk olan SteamCell projesini Mehmet Emin Karamehmet'le birlikte basına duyurmuştu. Ayrıntılı bilgiye Turkcell'in web sitesinden ulaşabilirsin Bedavalı oyunlar...
  • Sagolasın hocam

edit : ayrıntılı bilgiye ulaşamadım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meriç. -- 28 Haziran 2011; 15:34:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

Aynen steam wallet'den bahsediyorum , ancak kredi kartım yok sms yontemiyle yapma şansım yada yardımcı olabilicek varmı ?

SMS yöntemi yok şuan
  • Araştırdım da webmoney sayesinde vodafone ve avea yararlanabiliyor malesef turkcell yok.
  • Şu WebMoney olayını anlamıyorum. Biri açıklasa ne güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

edit : ayrıntılı bilgiye ulaşamadım :D

Herkesi şaşkına çeviren süpriz sonuç
  • Ehehehehee
  • Galiba kredi kartı kullanmak istemiyorsun.Bende aynı durumdayım fakat Turkcell'in cep t para kartıyla steam üzerinden alışveriş yapılabileceğini duydum.Yarın deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCassWoa

Galiba kredi kartı kullanmak istemiyorsun.Bende aynı durumdayım fakat Turkcell'in cep t para kartıyla steam üzerinden alışveriş yapılabileceğini duydum.Yarın deneyeceğim.

hocam nasıl yaplıyor acil benimde almam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trololo

quote:

Orijinalden alıntı: ByCassWoa

Galiba kredi kartı kullanmak istemiyorsun.Bende aynı durumdayım fakat Turkcell'in cep t para kartıyla steam üzerinden alışveriş yapılabileceğini duydum.Yarın deneyeceğim.

hocam nasıl yaplıyor acil benimde almam lazım

Bugün kartı aldım ve eşya almaya çalıştım..Saçma bir hata verdi..Sorunu Steame yazdım cevap atarlar umarım..Ayrıca şimdi DH sakinlerinede danışacağım..
  • Arkadaşlar steam hesabına istediğimiz miktarda para eklemenin bir yolu varmı yoksa belirtilen seçeneklermi sadece
  • MatchRuler olarak, sadece steam oyunlarını satmıyor, aynı zamanda steam hesap cüzdanınıza para da yüklüyoruz.
    MatchRuler güvencesiyle steam hesabınıza para yüklemek artık çok kolay.

Gsm : 0553 206 52 21
    Msn : 01@matchruler.com
    Link :http://www.matchruler.com/paketler/steam-hesabina-para-ekleme.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~ YeS CoMeN ~

MatchRuler olarak, sadece steam oyunlarını satmıyor, aynı zamanda steam hesap cüzdanınıza para da yüklüyoruz.

5 dolar 15 lira asgdk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uluslar arası dolar hesabından ötürü 5 $ 9-11 TL arasında bir miktara gelmektedir.
    O yüzden 5 $ 15 TL olarak sunulmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~ YeS CoMeN ~

MatchRuler olarak, sadece steam oyunlarını satmıyor, aynı zamanda steam hesap cüzdanınıza para da yüklüyoruz.

arkadaş ben bu siteye yeni üye oldum deniyorum sitenize girdim bulamadım telefondan size ulaşmak istiyorum çaldırıp kapatıyım param yok :(
    selim demi isminiz ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.