Şimdi Ara

Nasıl Kredi Çekerim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1.5 aydır sigortalı olarak çalışıyorum
    10-12 bin tl arası ihtiyaç kredsi çekmek istiyorum fakat bankalar 4 ay çalışma süresi v son 3 ayın eksiksiz sigortanın yatmasını istiyor.
    Bordrosuz,kefilsiz bana kay kredy verebilecek bir banka yokmu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KKB Sicilin ne durumda? bilmiyorsan findeks.com.tr'den 9 TL karşılığında sorgulat.
    Kredi notun ne? bankalar ile geçmişin nasıl? eğer iyiyse bankalar ile geçmişin çekebilirsin ing, finansbank, garanti bankası gibi bankalarda ama iyi değilse mümkün değil.
  • Daha önce hiç kredi cekmedim ki hic kredi karti da kullanmadim bi garanti bankasında hesabim var o da maasim oraya yatıyor yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET EGEMEN

KKB Sicilin ne durumda? bilmiyorsan findeks.com.tr'den 9 TL karşılığında sorgulat.
    Kredi notun ne? bankalar ile geçmişin nasıl? eğer iyiyse bankalar ile geçmişin çekebilirsin ing, finansbank, garanti bankası gibi bankalarda ama iyi değilse mümkün değil.

Hocam merhaba ben 2000 lira kredi çektim 3 ay taksitini ödedim ancak bu ay bir kaç gün gecikebilir

Sizce kara listeye düşer miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET EGEMEN

KKB Sicilin ne durumda? bilmiyorsan findeks.com.tr'den 9 TL karşılığında sorgulat.

Hocam merhaba ben 2000 lira kredi çektim 3 ay taksitini ödedim ancak bu ay bir kaç gün gecikebilir

Sizce kara listeye düşer miyim?

Kara lsiteye düşmezsin ama, sırf bir kaç günlük gecikme için kkb sicilini bozmana değmez temiz kalsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.