Şimdi Ara

Nasıl bir çanta almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon 700d 18-55 kit ve 50mm 1.8 için şu tip bir çanta yeterli olur mu?

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/canon-tum-dslr-mod-profesyonel-ucgen-canta-hdy-213947944

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..UnReaL.. -- 24 Mart 2016; 11:36:17 >

• İki objektif sığmaz ona. Boyundan askılı yada sırt çantası modellerine bakın.
  • Canon Deluxe Gadget Bag 100EG öneririm, Hepsiburada'da halen kampanyası devam ediyorsa 45TL'ye bulabilirsiniz. 50TL altında olmasına kanmayın sakın, tamamen orijinal ve çok kaliteli.
  • Sığmaz mı tüh. Canon Deluxe Gadget Bag 100EG de biraz büyük geldi gözüme sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..UnReaL..

Sığmaz mı tüh. Canon Deluxe Gadget Bag 100EG de biraz büyük geldi gözüme sanki

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/canon-dslr-icin-sirt-cantasi-ucretsiz-kargo-214819207
  • quote:

Bende de 100d 18-55 ve 50mm var. 100eg aldım.

Önce sizin çantayı alacaktım.

Sonra yetmeyeceğini düşündüm, 100eg aldım. O çantayı kullanan arkadaşlarım var, parasoley bile dert oluyor.

100d minicik bir dslr olmasına rağmen bu çantayla bile sorun yaşamaya başladım.

Şarj cihazı, makine ve iki objektif, parasoleyleri ile birlikte sıkış tepiş sığıyor.

Dün doğa gezisine çıktık. 100eg çantayı evde bıraktım. Sıradan sırt çantası aldım yanıma.

Hem 100eg i omuzda taşıması zor oluyor, hemde su, yiyecek, yedek kıyafet vb sığmıyor.

Şimdi sırt çantası arayışına girdim.

Ben sokakta, parkta çekerim, gerekirse çantam arabada durur diyorsanız kesinlikle 100eg alın.

Çok kullanışlı ve çok sağlam. Belede takılıyor.

Yok dağ bayır gezicem, doğa yürüyüş gruplarına katılacağım diyorsanız, gelin beraber araştıralım.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Sonra yetmeyeceğini düşündüm, 100eg aldım. O çantayı kullanan arkadaşlarım var, parasoley bile dert oluyor.

Şarj cihazı, makine ve iki objektif, parasoleyleri ile birlikte sıkış tepiş sığıyor.

Dün doğa gezisine çıktık. 100eg çantayı evde bıraktım. Sıradan sırt çantası aldım yanıma.

Hem 100eg i omuzda taşıması zor oluyor, hemde su, yiyecek, yedek kıyafet vb sığmıyor.

Ben sokakta, parkta çekerim, gerekirse çantam arabada durur diyorsanız kesinlikle 100eg alın.

Yok dağ bayır gezicem, doğa yürüyüş gruplarına katılacağım diyorsanız, gelin beraber araştıralım.

İstediğiniz gibi çanta bulursanız burada paylaşırsanız seviniriz. Ben de o tarz bir çanta almayı düşünüyorum, henüz tam karar vermedim.

• Öneriler için teşekkürler şimdilik Canon 100eg yi sipariş ettim. Gelince görüşümü bildiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zissou

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

İstediğiniz gibi çanta bulursanız burada paylaşırsanız seviniriz. Ben de o tarz bir çanta almayı düşünüyorum, henüz tam karar vermedim.

Ya sırt çantaları bütçemi aşıyor. Bana acil çanta lazım.

Decathlondan arpenaz 10 ya da 20 alıp geçeceğim.

Hatta sanırım 15tl verip arpenaz10 alacağım. 10 lt hacimli bu çanta öğle yemeğimi suyumu, adaptör parasoley gibi ıvır zıvırlarımı toplar. Omuz çantamıda yanıma alırım diye düşündüm.

Ya da duruma göre omuz çantasını arabada bırakır makineyi boynuma asarım.

http://www.decathlon.com.tr/C-529835-sirt-cantasi-ve-aksesuari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.decathlon.com.tr/arpenaz-10-srt-cantas-krmz-gri-id_8331390.html#

Ürünü aldım.

10 litreli minicik çantaya bir dünya eşya sığdırdım.

Şuan için sıkış tepiş durumdalar.

Makineyi boynuma taktığımda ve daha küçük ebatta su kullandığımda çanta çok rahatlar.

Ama ben memnun kaldım.

Doğada fark edilmek, ben konu olduğumda fotoğraflarda kontrast oluşturabilmek için cırt bir renk tercih ettim.

Kısaca tavsiye ederim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.