Şimdi Ara

Nasıl başlangıç yapmak lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngilizce öğrenerek bence ama işin daha teknik başlangıcından bahsediyorum. İngilizceyi yeterli derecede öğrendik tamam. Sonra ne yapmak lazım? Bilgisayarı sadece normal bir insan kadar bilen biri programlama kodlama öğrenmeye nasıl başlamalı

• bıkmadınızda aynı soruyu her hafta sormaya yazdıgın bölümde onlarca aynı soru ve sonuç bulursun çöp oldu dh ya
  • mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    konunun urlyi at o zaman iki saat kimse sormuş mu diye aramıyorum doğal olarak
  • Hocam alan seçin sonra o alana uygun teknolojileri öğrenmeye çalışın.İngilizceyi hallettikten sonra tutorialspoint ya da w3school gibi sitelerden teknolojinin derinlerine inmeden,sıkılmadan güzel bir yol katedebilirsiniz daha sonra zaten siz kendiniz derinlere inmeyi isteyeceksiniz
  • programlamanın tarihinden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eyvallah hocam
  • nE pdvldfnv
  • İyi derecede İngilizce öğrenebilmek için, bir kaç sene İngiltere ya da İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamalısın.

Önce 10 sene İngilizce öğrenirsen, sonra da 10 sene Bilgisayarını yada işletim sistemini tanımak için geçirirsen, ve de 10 sene de Progrlama öğrenmek için harcarsan, emekli olduğunda programlamayı çözmüş olursun.

Hepsini bir arada öğren. Önce herhangi bir seçim yada karar vermen de gerekmez.

Başında bir eğitimci olmadan öğrenmek te oldukça zor. Bunu da bilmelisin. Yaşın daha genç, Üniversiteyi kazan ve orada öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K110 -- 14 Temmuz 2020; 22:42:8 >
  • Nasıl başlangıç yapmak lazım
  • K110 kullanıcısına yanıt
    biliyo musun tıp istiyorum dfkjvd ama bunu da istiyorum gelecek buraya bakıyor yani
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    müthiş açıklama eyvallah kjcsgdhvj
  • tekhucreliterbiyecisi kullanıcısına yanıt
    Tıb istiyorsan odaklanmalısın. Bu işler istemekle olmuyor. Tıb'bı kazanabilmek hiç de kolay değil.
  • Dr. Ryke Geerd Hamer tıp eğitimi ezberleme temelli diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K110 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum Hocam ve gerçekten istiyorum. Bu yıl gereken emeği de vereceğim inşallah. Aslında sınava girdim ama mezuna kaldım Tıp için
  • Doğrudur sağlık olsun Hocam üstesinden geleceğiz önce bir kazanalım da
  • 4-5 yıldır yazılım öğrenmeye çalışan biri olarak algoritmalardan başlayabilirsin.
  • https://www.udemy.com/course/java-ile-programlama/

Şunu deneyebilirsin. Buna benzer başka kurslar da var. Bunlara çalışırsan javanın en temelini (döngüler, koşullar vb vb)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.