Şimdi Ara

Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3

Yayımcı: Namco Bandai
    Yapımcı: CyberConnect2
    Tür: Fighting (Dövüş)
    Platform: Xbox 360,Playstation 3
    Çıkış Tarihi: 2013 2. Çeyrek

Anime dünyasının en çılgın ninjaları kendilerini fazla özletmiyorlar. CyberConnect2 imzalı Naruto oyun serisi Ultimate Ninja Storm 3 halkasıyla tekrar geliyor. Bu sefer Naruto'nun hikayesinin öncesine odaklanacak olan UNS 3'te 9 kuyruklunun Konoha'ya saldırışı tüm detaylarıyla oyunculara aktarılacak.

2013'te çıkışını yapacak olan yeni Naruto yapımı, PS3 ve Xbox 360 için geliştiriliyor.

Resimler

Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU) Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU)

Videolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 2 Ekim 2012; 2:37:07 >

• haber için tşkkrler
    yaşça ileri olmam sebebiyle soruyorum yanlış anlaşılma olmasın..

bu oyun öyle böyle bir seri değil diye yorumlar okumuştum.. animesi olan bir yapımmış deniyor ama grafik olarak bu nesilin yükünü pek taşıyamamış , ps2 grafiği olan bir yapım gibi görünüyor videolardan..
    bu oyunu ilgi çekici kılan nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 2 Ekim 2012; 2:55:41 >
  • Yav oyun animenin (yani japon çizgi filmi) oyunu,ondan böyle grafikler ve çok güzeldir grafikleri.

Yaş kısmını çözemedim kaç yaşındasınız ?,15 yaşındaki biri de hiç anime izlemediği için sorabilir bu soruyu,sıkıntı yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 2 Ekim 2012; 3:20:45 >
  • Anime izlemeyi çok severim ama prensibimdir animeden uyarlanan oyunları pek oynamıyorum Naruto, Bleach gibi. Genelde animenin popülaritesinden yararlanarak yapılan bu oyunlar pek iyi olmuyor.

Gerçi bu ara PS3 için One Piece: Pirate Warriors oyununa PSN kardeşi arıyorum ayrı mevzu
  •  Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU)

• Bu oyunun The Will Of Fire edition'ını almak istiyorum ön sipariş olarak ön sipariş olmadan da olur ama çıktığı gün almam lazım oyunu nerden alabilirim? Yabancı site önerirsseniz güvenilir bir site olup olmadığını kargo ücretinin ne kadar olabilceğini de söylerseniz sevinirim :)
  • Naruto çoştukça çoşuyor,güncel şekilde oyunlarında çıkması animeyi daha bir gazlıyor,Naruto fanı olarak oyunların devamı gelmesi dileğimle.
  • Demosu çıkmış ya la hiç mi oynayan yok
  • Arkadaşlar demo incelememize bir göz atın derim.İyi Seyirler...

http://www.youtube.com/watch?v=-NqUFIbcuM0&feature=youtu.be

http://eastergamer.com/index.php?option=com_content&view=featured&Itemid=435

eastergamer.wordpress.com

http://eastergamer.wordpress.com/about/ linklerinden izleyebilirsiniz.Tekrar İyi Seyirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxcqwe -- 27 Şubat 2013; 22:23:07 >

• Full oyunu çıktı
  • YUH içime doğmuş
  • Geçen oyunda Mangekyou Sharingan gibi göz tekniklerini animedeki gibi kullanamıyorduk.Bu oyundada aynımı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demo'da kyuubi vs sarutobi ve minato vs masked man boss dövüşleri var quick time event sahneleri on numara secret factor olayı falan gelmiş birkaç yenilik var 1 kere oynadığım için çözemedim ,tam sürümü bekliyorum.
  • Oyunu denediğim kadarıyla şunları paylaşayım;Bir kere karakter sayısı çok iyi 80 civarı var herhalde,malesef eski karakter jutsuları olduğu gibi duruyor hiçbir yenilik yok ama yeni karakterler ortalığı koparacaktır,oyunun en güzel yanına da gelirsek SENARYO!Bayıldım diyebilirim,hani animeden bile güzel görünen sahneler var,ve senaryo oldukça uzun duruyor,senaryonun da bence tek eksiği daha doğrusu oyunun tek eksiği Open world oynanışı olmayışı.Tüm bunları bi yana bırakırsak sırf karakter sayısı ve harika senaryosu için bile oynanır,naruto severler kaçırmasın xbox 360 da oynadığım en iyi naruto oyunu.
  •  Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 (ANA KONU)
  • Yalnız acayip spoiler var anime izleyen arkadaşlar için Mangasını okumayan arkadaşlar bence oynamadan önce bir mangaya başlasınlar.

@Affliction

Spoiler alırsan iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 28 Şubat 2013; 13:28:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Yalnız acayip spoiler var anime izleyen arkadaşlar için Mangasını okumayan arkadaşlar bence oynamadan önce bir mangaya başlasınlar.

@Affliction

Spoiler alırsan iyi olur

Geçen ay xbox 360 satın aldım daha önce hiç konsol almamıştım psp haricinde. Ve xbox ı bir nevi narutonun oyunu için aldım diyebilirim . Bir anime sever olarak ultimate ninja generations ve ninja storm 2 yi görünce xbox almalıyım dedim. Oyunlar gerçekten süper hikayeye uygun gitmesi, akla gelebilecek tüm jutsular kullanabilme çok hoş. Ayrıca dövüşürken animedeki dövüşlerin aynısını hatta daha fazlasını hissedebiliyorsunuz. Spoiler içeriyor dedinde şu an anime 302. bölümde yani oyun mangadan bilgilerdemi içeriyor? Animeyi takip eder diye düşünmüştüm oyun. Mangayıda okumak istemedim animede karşıma ne çıkıcağını bilmemek için eğerki oyun animenin ilerisinden bilgiler içeriyorsa mecbur okuyacağız demek

Edit: Cihazım rgh li elimde 50 60 oyun var fakat hala narutodan başka oyun oynamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeShTeR -- 28 Şubat 2013; 15:39:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NeShTeR

quote:

Yalnız acayip spoiler var anime izleyen arkadaşlar için Mangasını okumayan arkadaşlar bence oynamadan önce bir mangaya başlasınlar.

@Affliction

Spoiler alırsan iyi olur

Geçen ay xbox 360 satın aldım daha önce hiç konsol almamıştım psp haricinde. Ve xbox ı bir nevi narutonun oyunu için aldım diyebilirim . Bir anime sever olarak ultimate ninja generations ve ninja storm 2 yi görünce xbox almalıyım dedim. Oyunlar gerçekten süper hikayeye uygun gitmesi, akla gelebilecek tüm jutsular kullanabilme çok hoş. Ayrıca dövüşürken animedeki dövüşlerin aynısını hatta daha fazlasını hissedebiliyorsunuz. Spoiler içeriyor dedinde şu an anime 302. bölümde yani oyun mangadan bilgilerdemi içeriyor? Animeyi takip eder diye düşünmüştüm oyun. Mangayıda okumak istemedim animede karşıma ne çıkıcağını bilmemek için eğerki oyun animenin ilerisinden bilgiler içeriyorsa mecbur okuyacağız demek

Edit: Cihazım rgh li elimde 50 60 oyun var fakat hala narutodan başka oyun oynamadım

Manga güncelde değil isen sakın yukardaki resim'e bakma Karakterlerin bazı durumlarını da kapsayan şeyler var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeShTeR

quote:

@Affliction

Spoiler alırsan iyi olur

Manga güncelde değil isen sakın yukardaki resim'e bakma Karakterlerin bazı durumlarını da kapsayan şeyler var.

Bakmadım şu andan itibaren mangaya basladm zaten o oyunu oynamalym

• Minatoyla oynamanın demo bile olsa verdiği zevk..Aman allahım böyle bir oyun olamaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.