Şimdi Ara

Naruto'nun Çok Güzel Olması

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
20
Cevap
1
Favori
414
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    582 Mesaj
    Arkadaşlar çok saçma oldu biliyorum ama Naruto, tüm kusurlarına rağmen çok güzel bir anime değil miydi? Benim duygularıma Naruto kadar dokunan bir anime olmadı. Keşke daha uzun olsaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    HATIRLA ! HATIRLA !!! GEÇMISINI HATIRLA ! adminLERIN ZULMUNE HAYIR ! SAY NO TO adminizm | Forumu adminler degil, üyeler olusturur. | DH üyelerinin zincirlerinden baska kaybedecegi bir sey yok. Fakat kazanacagi bir özgürlük, saygi ve bilgi edinme ortami var.|
  • Yarbay
    2520 Mesaj
    Müziklerin etkisiyle duygusal yönden gerçekten etkileyici sahneleri vardı ama dövüşler konusunda zayıf kalıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Savaş sahneleri bence gayet iyiydi, neden iyi olmadığını düşünüyorsun ?

|
    |
    Dürüstİnsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Animasyon kalitesi yönünden söyledim. Etkileyici değildi.
    |
    |
    omerfaruk60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Narutonun bazı dövüşleri çok iyiydi, ama çoğu değildi. Animasyon bütçesinin tamamını bir bölümde bitiriyorlar gibi. Mesela Naruto vs Sasuke'lerin ikisi de çok çok iyi animasyona sahip. Veya boruto'daki Naruto + Sasuke dövüşü inanılmaz güzel bir koreografiye sahip.
    |
    |
    Evet güzel ayrıca borutoyu beğenmiyorlar ama benim favorim boruto :)

|
    |

Orijinalden alıntı: kingocd

Narutonun bazı dövüşleri çok iyiydi, ama çoğu değildi. Animasyon bütçesinin tamamını bir bölümde bitiriyorlar gibi. Mesela Naruto vs Sasuke'lerin ikisi de çok çok iyi animasyona sahip. Veya boruto'daki Naruto + Sasuke dövüşü inanılmaz güzel bir koreografiye sahip.
    Evet dediğiniz gibi. Obito vs Kakashi dövüşü de bırak Naruto'yu tüm anime dövüşleri arasında en iyileridendi bence. Naruto'nun genel özelliği sanırım bazı kısımlarınının çok iyi olması, kötü kısımları görmezden gelmeyi sağlıyor (en azından benim için :)

|
    |
    HATIRLA ! HATIRLA !!! GEÇMISINI HATIRLA ! adminLERIN ZULMUNE HAYIR ! SAY NO TO adminizm | Forumu adminler degil, üyeler olusturur. | DH üyelerinin zincirlerinden baska kaybedecegi bir sey yok. Fakat kazanacagi bir özgürlük, saygi ve bilgi edinme ortami var.|
  • Yarbay
    2520 Mesaj

Boruto'yu izlemedim. İlk serisi daha iyiydi. Shippuuden beklediğim gibi değildi ve gereksiz uzatılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 2 Aralık 2019; 15:29:7 >
    |
    |
    kingocd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Shippuuden, ilk kısmı hariç pain arcının sonuna kadar çok iyiydi bence. Sonrasında Madara, Obito, Sasuke vs 5 kage gibi güzel kısımlara rağmen gereksiz uzatılmıştı ama yine de izletiyordu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    146 Mesaj
    Nefret ettiğim birçok şeyi olmasına rağmen hala youtube'dan bazı sahneleri ağzımdan su akıta akıta izliyorum. Favorilerimden ama özellikle finali istediğim seviyenin çok altında kaldı. Filler bölüm de bu kadar fazla olmasaydı daha tatmin edici olurdu.
    |
    |

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Turin Turambar.

Baydı beni bir noktada

Shipppuden itaçi vs sasukeye kadar müthiş, sonra animeye diğer kageler, şu rap yapıp duran 8 kuyruk falan girince bayıyor orda da bıraktım zaten

|
    |
    Arkadaşların dediği gibi karakterleri ve müzikleriyle ayrı bir etkileyiciliği var. İzlediğim ilk uzun seri olmasıyla bendeki yeri ayrı. OP falan kesinlikle daha iyi tabi ama dediğim gibi ayrı bir yeri var bende.
    |
    |
    Fazla bölümü olan serilerde (One piece Bleach gibi) animasyon kalitesinin düşük olması normal bir şey.Bazılarının dilinden düşürmediği şu Bleach fiyaskosundan kat be kat iyi animedir Naruto.Gördüğüm tek eksiklik fillerları saymazsak animasyondaki düşüşler (Pain vs Naruto'da olduğu gibi).Naruto,HxH,Yu Yu Hakusho bunlar iyi Shounen seriler.One Piece ve Bocu no Hero Academia izlemediğim için bilemeyeceğim.
    |
    |
    Kanbina

One Piece izlemeden önce ben de aynı şeyi diyebilirdim sanırım ama yine de narutonun yeri ayrı, serideki en sevdiğim karakterde itachi.
    |
    |
    Serinin birçok kusuru var fakat izledikçe tüm karakterleri sana sevdiren ve seni evrenin içine çeken bir yapısı var.Ayrıca çok doğru yaptığı şeyleri de düşünürsek(part1 Orochimaru'su,harika 2'li ilişiler Jiraiya-Naruto,Kakashi-Obito,Might Guy-Rock lee gibi ,dengeli ,güzel ve tahmin edilemeyecek güc dengeleri gibi daha da sayabileceğim bir süru şey var) serinin kusurlarını örtüp aklımızda iyi bir yer edinmesini sağlıyor.
    Mesela ben uzun serileri genelde ana karakterin gelişimi ve onun etrafında dönecek olayları merak ettiğimden severek izliyorum fakat Naruto'da yan karakterler o kadar iyi tasarlanmış ki 300. Bölümde karşımıza çıkan Guy sensei bizi tekrardan güldürebiliyor veya Kakashi ile Obito'nun düellosu bizi heyecanlandırabiliyor.Tüm her şeyiyle Naruto'yu düşündüğümüzde gerçekten çok kaliteli bir yapım.

|
    |
    Naruto benim bilinçli olarak izlediğim ilk animeydi. Seriye 2005 yılında başladım. İlk seri bence efsaneydi. Çizimleri olsun, konusu olsun. İçinde hem dram hem komedi vardı. (Ero Sennin Rip) Shippuuden de güzeldi benim için. Arada b.kunu çıkardıkları filler ve berbat çizimli vs leri saymazsak. Konusu, karakterler ve anime de ki duygu beni o kadar sarmaladı ki bütün olumsuzluklarına rağmen animeden kopamadım. Forever Naruto ♥️

• Binbaşı
    1866 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mell88

Naruto benim bilinçli olarak izlediğim ilk animeydi. Seriye 2005 yılında başladım. İlk seri bence efsaneydi. Çizimleri olsun, konusu olsun. İçinde hem dram hem komedi vardı. (Ero Sennin Rip) Shippuuden de güzeldi benim için. Arada b.kunu çıkardıkları filler ve berbat çizimli vs leri saymazsak. Konusu, karakterler ve anime de ki duygu beni o kadar sarmaladı ki bütün olumsuzluklarına rağmen animeden kopamadım. Forever Naruto ♥️
    Animeyi anime olarak izlediğim ilk seri benim de Naruto idi :) En sevdiğim anime aynı zamanda.

Her bölümünü severek izledim. Her karakterini çok sevmeme rağmen favorim Zabuza idi :)

Dizinin özel bölümleri dahil her bölümünü izledim. Yaramaz bir veletten bir kahramana dönüşümü hayranlık uyandırıyor :)

İkinci seridense ilk dizi gerek çizimi gerek hikayesi olarak daha başarılı.

Ekleme: Naruto ve dizide hiç yapmadığı jutsu :)

Bu jutsuyu bir tek Zabuza ve Kakashi yapmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 7 Aralık 2019; 22:35:25 >
    |
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Naruto'yu sevmeyen bir arkadaşınız varda ona Chunin sınavlarını izletmeniz yeterli olacaktır...

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.