Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.751
Cevap
45
Favori
710.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size bir soru ama dürüst olun. Naruto çok mu homoseksüelimsi davranıyor yoksa biz mi homofobik davranıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Size bir soru ama dürüst olun. Naruto çok mu homoseksüelimsi davranıyor yoksa biz mi homofobik davranıyoruz?

Doğru mu bilmiyorum da yazar mangaya gay-erkek shonen ai mi ne diyolar öyle bir bitiş vercekmiş. Böle bi röportajdan bahsediyolardı. (2 yıl önce)
    Yalan olabilir; bir takım cinsel-duygusal fantezisi olan fanlar tarafından uydurulmuş olabilir ya da bunları mangaya daha fazla çekmek için yazar uydurmuş da olabilir. Her şey olabilir yani. Kahretsin ya... Mangaların binbir çeşit türü var ve bu manganın türü böyle(gay) değil ama yazar denilen insanımsı şeyin kafasında garip düşünceler var sanırım. Bunu yapsa bile son bölümde olacağı için (uydurmalar böyle) son bölüme kadar fanlerini koruyabilecek. (gay fantezileri olmayanları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 13 Mart 2010; 4:02:50 >
  • Bak spoiler yedim neyse . bu sakura ile narutonun aşık oluşları öpüşleri falan animeyi tahminen kaçıncı bölümde gelir

Edit : Gene spoiler yedim Kakashi hokagemi oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celldweller -- 13 Mart 2010; 4:16:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RequiemForADream10

Bak spoiler yedim neyse . bu sakura ile narutonun aşık oluşları öpüşleri falan animeyi tahminen kaçıncı bölümde gelir

Edit : Gene spoiler yedim Kakashi hokagemi oldu?

Kakashi hokage oluyo evet.Sakura'nın kendini sorguladığı bölüm var "Anam Naruto'ya aşık mı oluyom yoska" diye ama öpüş falan yok yanlış hatırlamıyosam
  • Öpüşme falan olsa naruto ve sakura içim rahatlayacak naruto tutturmuş bir sasukedir gidiyor xd
  • Naruto herhangi bir kızı öpse herkes rahatlayacak
  • İlk öpücük unutulmaz sasukeyi öpmüştü ordan şüpheleniyorum xd
  •  Naruto Manga (spoiler serbest)

Ve Naruto'nun Sasske aşkı burda başlar.

Manga 486 gelmiştir ve hala o aşk bitmemiştir.
  • Midem bulanıyor bakın yemin ederim x/
  • Hinata öldümü
  • quote:

Hinata öldümü

Hayır. Hala taş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

quote:

Hinata öldümü

Hayır. Hala taş gibi.

eywallahhh çok baba haber verdin manga 437.
  • İzlemiştim o bölümü de o öpücük çakrasını emmek içindi zaten problem yok xd. Bu sexy no jutsu falan da yapıyordu veletken dimi xd
  • Tek dayanağımız Hinata. Sakuranın yüz vereceği yok.
  • muhabbete bak ya millet naruto'ya kız bulalımda sasuke'yi bıraksın derdine düştü kishi ne hale getirdin bizi lanet olsun sana
  • ya hinata seni seviyorum dedi pain-naruto dövüşünde ama ondan sonra bi göremedik hinata yı.. araya kaynattılar.. naruto da unutmuştur kesin.. çok istiyorum şu hinata-naruto işini ama bakalım artık:D uzun süre daha göremeyeceğiz gibi.. manga iyice düello ya dönüştü.. bi dövüş bitiyo başkası başlıyo.. anime buralara gelse yine sarar ama animede geriden geliyor iyice.. daha naruto-pain dövüşü gelemedi.. merakla bekliyorum..
  • Evet hakkaten naruto-sasuke olayı iyice nok yoluna sardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöLGe_TeaM -- 15 Mart 2010; 15:00:33 >
  • Oha Pein öldümü ne yaptınız hacı adam köyüne dönmedimi akatsukiden çıkıp
  • Ne yapıyon hacı ya. Pein mort oldu. Köydeki herkesi iyileştirdi son gücüyle. Ha bu arada Konanda Narutoya Çiçek felan vermişti. Ulan Naruto adam olsan varya ne karı kız götürürsün. Ama bi Ichigo bi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

Ne yapıyon hacı ya. Pein mort oldu. Köydeki herkesi iyileştirdi son gücüyle. Ha bu arada Konanda Narutoya Çiçek felan vermişti. Ulan Naruto adam olsan varya ne karı kız götürürsün. Ama bi Ichigo bi bu.

ne yapsın naruto:D hocası ero-senin olunca:D:D zaten naruto pain i yola getirip son nefesinde milleti kurtartmasaydı ortada ne kakashi kalırdı ne başka biri:D:D
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.