Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.752
Cevap
45
Favori
709.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam Naruto duygularını bebe gibi dile getirmemiş,helal olsun derken gene Naruto ağlayıp zırlayacak bu bölümde galiba.Kahretsin be,seriye kendimce 500. bölüme kadar avans vermiştim,15 bölüm geriden düzelecekti belki de.
  • Arkadaşlar, bu bölümde Madara'nın yüzünü mü göreceğiz. Resimlerin birinde yere atılmış maske ve arkadası dönük Madara'ya benzeyen birisi var.

Naruto Manga (spoiler serbest)
  • Hayır göremeyeceğiz maalesef. Sadece verdiğin chapter'da Zetsu ile konuşurken o şekilde görünüyor. Sasgay'ın yanına ışınlandığında yine maskesi takılı
  • Manga 486 Spoiler

Eğer dövüşürsek beraber ölürüz gibisinden bir şeyler söylüyor Naruto. Ayrıca Madara Rinnegan ile ilgili bir şeyler yapıyor.
  • çok kötü bir bölüm...
    saçma sapan konuşmalar ve bakışlar... başka hiçbir şey yok !

1 hafta boyunca boşa bekledik yine off offff
  • Bir an sevişecekler zannettim. Neymiş bu Sasuke aşkı ki ölüme bile birlikte gidecekler. Madara'nın bir de Rinneganı mı var?

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

çok kötü bir bölüm...
    saçma sapan konuşmalar ve bakışlar... başka hiçbir şey yok !

1 hafta boyunca boşa bekledik yine off offff
  • sasgay'in "why do you care about me so much?" sorusuna narutop "because, i love you!" diye cevap verecek diye ne kadar korktum kelimelerle ifade edemem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 11 Mart 2010; 0:09:25 >
  • aynen boş bi bölümdü.. zaten son 4 bölümdür çok rahat anlayabildiğimiz gibi madaranın gelip kurtardığını resmi olarak görmüş olduk o kdr..
  • Ne Madara imis arkadas ya.. Adam her seye kosusturuyo.. Insan az bi action koyar.. Bir sonraki bolum diyoruz artik..
  • Kisame yaşıyor mu yahu?Ayrıca Naruto anca beraber kanca beraber diyor.Bir başbaşa kalsalar adam akıllı kapışsalar ama sürekli araya giriyorlar.
  • Madara dedi ki:
    "I need to be ready for war... This is a good chance to take out the rinnegan."

"savaş için hazır olmalıyım... Bu, rinnegan'ı çıkarmak için iyi bir şans" diyor. Sanırım savaş patlak verirse; rinnegan'ı çıkarmak için iyi bir şans olcak diyor. Nerden, kimden nasıl çıkaracak düşündürücü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 11 Mart 2010; 4:47:43 >
  • I'm your friend bla bla bla. Sasske I' don't wanna kill you bla bla bla bıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royal Archer

sasgay'in "why do you care about me so much?" sorusuna narutop "because, i love you!" diye cevap verecek diye ne kadar korktum kelimelerle ifade edemem...

Aynen ya!

O değil de Sasuke bir an bağırabilirdi! "Uzak dur benden pis geeey!"
  • Naruto'nun Sakura'ya aşık oluşu falan yalan arkadaş :D bildiğin herif Sasuke'ye yazıyor xD
  • ne kadar s. b. bölümdü anlatamam
    önceden ne kadar heyacanlanırdık naruto okurken şimdi ödümüz kouyor sevişecekler diye
    bıraktım bırakacam neredeyse bu narutoyu en çok görmek istedigim sasugayın ölmesi başka bir şey istemem bu manga için
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustBeCooL

Madara dedi ki:

"savaş için hazır olmalıyım... Bu, rinnegan'ı çıkarmak için iyi bir şans" diyor. Sanırım savaş patlak verirse; rinnegan'ı çıkarmak için iyi bir şans olcak diyor. Nerden, kimden nasıl çıkaracak düşündürücü...

Aynen rinnegan olayına takıldım bende. Sadece Pein'de olduğunu biliyorduk, Pein öldü? Nasıl olacak da olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royal Archer

sasgay'in "why do you care about me so much?" sorusuna narutop "because, i love you!" diye cevap verecek diye ne kadar korktum kelimelerle ifade edemem...

Aynen.
  • Ne kadar cok konusma meraklisi bu Naruto!

Sasuke ne diyor ne amacliyor, Naruto hala arkadas, team 7, falan filan zirvaliyor. Sasuke`nin yerinde olsam cildirirdim herhalde, suluk gibi yapisti, yani resmen seviyor Sasuke`yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 12 Mart 2010; 0:50:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoodooRush

quote:

Orijinalden alıntı: JustBeCooL

Madara dedi ki:

Aynen rinnegan olayına takıldım bende. Sadece Pein'de olduğunu biliyorduk, Pein öldü? Nasıl olacak da olacak?

Ya Pein'nin vücudundan alacak yada kendi sharinganını rinnegan'a çevirmenin bir yolunu buldu. Pein'in vücudu Konan'daydı ama oraya da mı karıştı Madara?
  • Madara mokunu çıkardı iyice
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.