Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.752
Cevap
45
Favori
709.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbi sağlamdı ama o bölüm ben kakashi gitti diyordum kı naruto xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

Ne yapıyon hacı ya. Pein mort oldu. Köydeki herkesi iyileştirdi son gücüyle. Ha bu arada Konanda Narutoya Çiçek felan vermişti. Ulan Naruto adam olsan varya ne karı kız götürürsün. Ama bi Ichigo bi bu.

Hocam ikisi mallık bakımından birbirini ağdırmaz ama İchigo hiç değilse kızları kurtarmaya gidio.Bu naruto malı Sasgayımda Sasgayım diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

quote:

Ne yapıyon hacı ya. Pein mort oldu. Köydeki herkesi iyileştirdi son gücüyle. Ha bu arada Konanda Narutoya Çiçek felan vermişti. Ulan Naruto adam olsan varya ne karı kız götürürsün. Ama bi Ichigo bi bu.

Hocam ikisi mallık bakımından birbirini ağdırmaz ama İchigo hiç değilse kızları kurtarmaya gidio.Bu naruto malı Sasgayımda Sasgayım diyo

Kurtarmaya gidiyor ama birini Renjiye diğerini Aizene kaptırdı. Taş gibi Yoruichiyi karşısında görüyor , ama icraat yok. Naruto zaten ayrı bir olay. Nedir bu Shonen ler arkadaş. Luffyde de hala tık yok herhalde(Skypiea Arcındayım.).

• Fake olabilir; ancak yazayım. Kisame ölmemiş, kılıcının içinde gizleniyormuş. Sasuke abisinin gözlerini almaya ve Naruto'yu yenmeye(öldürmeye?) karar vererek Madara ile ayrılıyor. Kabuto ve Orochimaru'nun bir kısmı(Kabuto-maru), belirsiz bir ülkede ninjaları öldürüyor.

Yeter bu kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustBeCooL

Fake olabilir; ancak yazayım. Kisame ölmemiş, kılıcının içinde gizleniyormuş. Sasuke abisinin gözlerini almaya ve Naruto'yu yenmeye(öldürmeye?) karar vererek Madara ile ayrılıyor. Kabuto ve Orochimaru'nun bir kısmı(Kabuto-maru), belirsiz bir ülkede ninjaları öldürüyor.

Yeter bu kadar...

Büyük ihtimal Fake.

• Onaylı diye biliyorum.Kabuto geri dönerse çok canlar yakar.

Bu resim gerçek mi bilmiyorum ama naruto zehirin etkisine girmiş.
     Naruto Manga (spoiler serbest)
  • Peki birşey soracam. Kabutonun kendine enjekte ettiği yılan parçalarının yavaş yavaş kabutoyu ele geçirdiğini öğrenmiştik. Eğer tam olarak ele geçirirse Orochimarumu olacak.
  • quote:

Peki birşey soracam. Kabutonun kendine enjekte ettiği yılan parçalarının yavaş yavaş kabutoyu ele geçirdiğini öğrenmiştik. Eğer tam olarak ele geçirirse Orochimarumu olacak.

Kabuto vucudunu ele geçirmesine karşı koyuyordu yanlış hatırlamıyorsam 3'de 1'ni ele geçirmişti.İtachi totsuka ile Orochimaru'yu mühürlemişti.Kontrol edemezse Orochimaru çıkar mı çıkar belli olmaz onu işi.Zaten kabuto vucudu kontrol ettiğimde tekrar görüşecez diyordu.Demek ki başarmış.
  • tabi daha önce anko karşılaşmazsa, potansiyeli en yüksek dövüşlerden birisi olur. oroçimaru'nun sayko öğrencisine karşı diğeri, sonuç ne olursa olsun temiz bir dövüş olmayacığı belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Ulan en sevdiğim karakterlerden biri daha gitti. ( Umarım ölmez kafa koptuğu halde konuşuyo adam xD )

Yeah Kisame-senpai

• Spoilerda Kabuto'nun gözleri falan Orochimaru'ya benzemiş.Sasuke de Itachi'nin gözünü alıp Naruto'yu öldürmeye karar vermiş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JustBeCooL

Fake olabilir; ancak yazayım. Kisame ölmemiş, kılıcının içinde gizleniyormuş. Sasuke abisinin gözlerini almaya ve Naruto'yu yenmeye(öldürmeye?) karar vererek Madara ile ayrılıyor. Kabuto ve Orochimaru'nun bir kısmı(Kabuto-maru), belirsiz bir ülkede ninjaları öldürüyor.

Yeter bu kadar...

Büyük ihtimal Fake.

hepsi doğru.. savaş dönemi ortalık karışcak gibi... iyi bölümdü.. baya birşey gösterdiler..

• Spoilerler doğru çıktı Kisamenin ölmediğine sevindim desem yeridir.Kabuto sağlam giriş yaptı hadi bakalım..
  • Sakura demiş ki: "I'm supposed to be a ninja but all I've ever done is lean on him and cry... I was supposed to change that... I came here, I thought I was ready... But I can't do anyting... I can't say anything... The only thing that remains for me... Is believe in them!"

Yani şimdi bu karakter nasıl bir aptallık içersindedir ya. Nasıl gereksiz, nasıl sayfa dolduran, bilhassa; nasıl hikayeyi dolduran bir karakterdir.

Dediği: "Ben bir ninjayım güya fakat tek yaptığım ona(Naruto) sırtımı dayamak ve ağlamak... Bunu değiştircektim... Buraya geldim, hazır olduğumu sanıyordum ama hiçbir şey yapamadım. Hiçbir şey söyliyemedim... Benim için kalan tek şey ONLARA INANMAK."

Madem Sasuke'yi öldürmeye niyetlisin nasıl ona inanabiliyorsun? "Naruto'ya inanmak kalıyor bana" dese anlıcam da nasıl bir aptallıktır bu "SASUKE, SASUKE, SASUKE, ..."? Böyle bir karakter(Sakura) midemi bulandırıyor artık bıktım bu gereksiz şeyin orda burda yer almasından, sayfa doldurmasından...!

Ayrıca bu yazdıklarımdan öncede Sakura, Naruto ile ilgili düşünürken "Onun çözümü benimkinin yanında bir hiç kalır" gibi birşey yazmışlar sanırım ters olmuş o mangastream'den okuyanlar anlıcaktır. Yanlış çeviri yapılmış sanırım.
    "His(NARUTO) resolve is nothing compared to mine" böyle bir şey yazılmış.

"His resolve is nothing like mine" diye çevirmeleri daha makbul olurdu sanki... Ya da
    "My resolve is nothing compared to his"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 18 Mart 2010; 2:41:04 >

•  Naruto Manga (spoiler serbest)

Naruto Manga (spoiler serbest)
  • Itachi'nin gozleri ile kesin Itachi'nin NAruto'ya verdigi guclerin bi alakasi olur.. O gozler ile daha farkli gorur ve sonunda opusup(dilli falan) barisirlar.. Sonra hep beraber kotu adami yenerler dattiri dottiri
  • Demek beyaz zetsu ile yer değiştirmiş.Ayrıca kabuto saç uzatmışa benziyor.
  • itachi narutoya ne güç verdi? ben orayı kaçırdım mı acaba yoksa unuttummu.. bilen birisi yazarsa çok iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpii

itachi narutoya ne güç verdi? ben orayı kaçırdım mı acaba yoksa unuttummu.. bilen birisi yazarsa çok iyi olur..

Ne güç verdiği henüz belli değil. Fakat Itachi verdiğine göre çok sağlam bişey olacağı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunship

Demek beyaz zetsu ile yer değiştirmiş.Ayrıca kabuto saç uzatmışa benziyor.

Yok eskiden arkada topluyodu.Stil değiştirmiş.Gözler de yakışmış.Gözlükleri çıkarsa tam karizma olacak.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.