Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.751
Cevap
45
Favori
710.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş bu bölümden sonra Naruto vs Sasuke görmezsem ara verecem Narutoya. Adam afedersiniz kıçından soluyor ama hala Susano açıyor. Hani Mangekyoku adamı mahvediyordu. Bundan sonra Sasukenin gözünde atom modeli görmemiz saçmalıktan öteye gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thend

quote:

Orijinalden alıntı: Mikami Teru

484 çıktı. Mangastream

naruto neredeyse naruto tarihinde ilk defa sasukenin yanında daha karizma

evet aynen katılıyorum, pain ile dövüşmesini saymazsak... ilk defa sasuke'den daha karizmatik bir görünüş ve giriş yaptı olaya
    babasına çekmiş napalım :)
  • sasukenin gözler gitmeye başladı...

manga güzel ilerliyo güzel.
  • abisinin gözlerini almak zorunda kaldı artık ..

bidahaki bölümde

naruto sasukeyle konuşur.
    madara gelir sasukeyi alır.
    sasuke iyileşir.
    narutolar köyüne geri döner.
    kakashi 6. hokage olur.
    sasuke iyileştikten sonra abisinin gözlerini alır.
    .
    .
    .
  • Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama anime iyice Star Wars'a döndü. Sidius-Madara Anakin-Sasuke Kakashi-Obi Wan Naruto-Luke Naruto biraz alakasız oldu ama başka adam bulamadım
  • harika biryerde bitirdiler bolumu o son bakislar herseyi anlatiyordu, sasske narutonun kendisinden guclu oldugunu gordukten sonra neyapacak cok merakadiyorum daha once koyu terketmesini atesliyen etken buydu naruto saskeyi gecmisti sasskede koyu terketti sonrasinda
  • Gelecek haftayı ipleyi çekiyoruz
  • Süperdi bu bölüm!

Naruto Manga (spoiler serbest)

Rüzgar gibi geçti..
  • Kisa mi surdu ne bu manga 484? aninda bitiverdi!
  • Şu durumda Naruto dağıtır.Madara'nın ışınlanma saçmalığı olmasaydı Sasuke gebermişti çoktan.
  • Naruto, Sasukeyi gördüğünde cevabı bulacağını söyledi. Bölümün sonunda da Sasukeyi Sakurayı öldürmeye çalışırken gördü. Olay bitmiştir Saske öldü. Manga ve gerekirse forum kapanabilir.
    Ha tabi Saske bu bölümde ölmeyebilir madara zırvası yüzünden.
  • yalnız naruto sage modda değil kurtarırken.
    bide sasuke eğer itachinin gözünü alırsa mangekyou+mangekyou ethernal mi açılıyo yani?
  • Süper bölümdü, gelecek hafta neler olacak acaba? Sasuke'nin gözler artık iflasın eşiğinde. Madara'ya da aynısı olmuştu zamanında. Abisinin gözlerini saklamıştır Madara, her şeyi arşivlemiş zaten Sasuke'nin abisinin gözlerini alması gerekiyor, almazsa namerttir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Süperdi bu bölüm!

Naruto Manga (spoiler serbest)

Rüzgar gibi geçti..

rüzgar gibi geçti ama sasuke çizmiş narutoyu xD en sonunda naruto daha karizmatik oldu :D sage modda sasuke bir de kör bence naruto kavga bile etmicekler sadece sasukenin saldırealrını savuşturacak çok basit bir şekilde naruto ve madara gelip sasukeyi özel tekniği ile kaçıracak :D
  • Narutonun yapacağı büyük ihtimalle Sasuke'nin o çok güvendiği sharinganını almak ve onu kör etmek. Böylece o kalkan g.tü inmiş olur. Ancak her şey bitti Konoha'ya dönerlerken vey savaş alanında Madara gelir sasukeyi alır götürür. Sonra da o sharingan koleksiyonundan bir çift göz hediye eder. Büyük ihtimalle Itachi'nin gözlerini verir. Itachi de Naruto'ya kendi gözlerinin zayıf noktasını o ağzına soktuğu karga sayesinde ona gösterebilir Sasuke yeni gözlerini açtığında. Veya Tsukiyomiye karşı koruyucu bir güç olablir. Bayağı yazdım, ANCAK kafama takılan bir şey var. Neden Naruto sasukeyi alıp gitmiyor ki hem o zaman sinsi bir şekilde tke vuruşta sasukeye gümletirdi.
  • manga iyi yerlere doğru ilerliyor.. inş. sapıtmadan devam eder:D:D birde çok yavaş ilerlemese.. ben büyük bi kavga beklemiyorum..
  • Son fena olmuş.Naruto sasuke'yi dövsünde bi aklı başına gelsin.Naruto yürü kim tutar seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redo_00

Narutonun yapacağı büyük ihtimalle Sasuke'nin o çok güvendiği sharinganını almak ve onu kör etmek. Böylece o kalkan g.tü inmiş olur. Ancak her şey bitti Konoha'ya dönerlerken vey savaş alanında Madara gelir sasukeyi alır götürür. Sonra da o sharingan koleksiyonundan bir çift göz hediye eder. Büyük ihtimalle Itachi'nin gözlerini verir. Itachi de Naruto'ya kendi gözlerinin zayıf noktasını o ağzına soktuğu karga sayesinde ona gösterebilir Sasuke yeni gözlerini açtığında. Veya Tsukiyomiye karşı koruyucu bir güç olablir. Bayağı yazdım, ANCAK kafama takılan bir şey var. Neden Naruto sasukeyi alıp gitmiyor ki hem o zaman sinsi bir şekilde tke vuruşta sasukeye gümletirdi.

Öyle bişi yapmasına gerek yok Sasuke kör olcak madarada sasukesi bi kenara atcak sonra naruto hasta bakıcısı olcak evlenip yuva kurcaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuro no Shinigami

yalnız naruto sage modda değil kurtarırken.
    bide sasuke eğer itachinin gözünü alırsa mangekyou+mangekyou ethernal mi açılıyo yani?

ethernal nerden çıkdı yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redo_00

Narutonun yapacağı büyük ihtimalle Sasuke'nin o çok güvendiği sharinganını almak ve onu kör etmek. Böylece o kalkan g.tü inmiş olur. Ancak her şey bitti Konoha'ya dönerlerken vey savaş alanında Madara gelir sasukeyi alır götürür. Sonra da o sharingan koleksiyonundan bir çift göz hediye eder. Büyük ihtimalle Itachi'nin gözlerini verir. Itachi de Naruto'ya kendi gözlerinin zayıf noktasını o ağzına soktuğu karga sayesinde ona gösterebilir Sasuke yeni gözlerini açtığında. Veya Tsukiyomiye karşı koruyucu bir güç olablir. Bayağı yazdım, ANCAK kafama takılan bir şey var. Neden Naruto sasukeyi alıp gitmiyor ki hem o zaman sinsi bir şekilde tke vuruşta sasukeye gümletirdi.

İtachi'nin naruto'ya verdiği güç kendisinin tekrar ortaya çıkmasına sebeb olabilir bence.

Eternal Mangekyou Sharingan madara'nın şu anda sahip olduğu göz.Kardeşinin gözü ve kendi gözü Mangekyou Sharingan özelliğine sahip olduğu için bunun birleşiminde Eternal ortaya çıkıyor ve kör olma riski ortadan kalkıyor.Sasuke gözü alırsa vay halimize.
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.