Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.752
Cevap
45
Favori
709.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mangastream
  • tek aksiyon yukarıdaki kareydi 485 de ki.. ağırlık konuşarak geçti yine.. 3-4 bölüm bu şekilde olacak gibi.. bir yandan dövüşürken bir yandan konuşacaklar.. naruto yine ikna etmeye çalışıo:D bıkmadı bi:D:D
  • İlginç...
    Kyuubi'yi kontrol edenin Madara olduğundan henüz bahsetmedi Naruto. Acaba Sasuke bunu öğrense yine de birşeyler değişir mi bilmiyorum.
  • Bir an korktum Kakashi ölecek diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Bir an korktum Kakashi ölecek diye.

Kakashi niye ölsün ölse ölse sasuke ölür bu kondisyonda
  • Karin bir ara tekrar iyileştirmeyi düşündü sasuke'yiNaruto ne yapacak merak ediyorum ne kurban olacaksın ne de öldüreceksin aklında ne geçiyor acaba.Sasuke pişmanda aslında belli etmiyor dönersem karizma çizilir falan diye düşünüyor herhalde.Ayrıca sasuke bu haliyle kör olmaya yakın görünüyor.Sonraki mangayı çok merak ediyorum.
  • naruto sage modda bi rasen-shurikenle çok rahat ezerdi kuş kadar rasenganla ilk serideki sonucu almaması içten bile değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuro no Shinigami

naruto sage modda bi rasen-shurikenle çok rahat ezerdi kuş kadar rasenganla ilk serideki sonucu almaması içten bile değil

önce biraz uzaklaşması lazım. .onu yaparsa bırak sasuke yi arkasındaki kakashi, sakura ve karinde ölür:D:D sakura sorun değilde kakashiye bişe olmasın:D:D
  • Aslında Rasenganın yıkım gücü Chidori'den çok daha fazladır.Bunu ilk Naruto serisinde gördük. O son Rasengan vs Chidori savaşında Sasgay direk Naruto'yu hedef alırken Naruto ise Sasgay'in anlındaki Konoha işaretini çizmeyi hedef aldı.

Bölüm yorumuna gelecek olursan her zamanki Naruto her zamanki ezik düşünceleri her zamanki gibi ezik bir bölüm. Sormazlarmı adama sasgay efendi dötünden teknik çıkarırken niye narutonun bildiği en iyi teknikler yerine 400 kusur bölümdür gördüğümüz kage bunshin + rasenganlarla devam ediyor hala. Madem bu adamın amacı ultra süper aşkı sasgayı Konohaya geri götürmek niye tam güç kullanmıyor??hayvan terli millet artık yemiyo bu konuşmaları kishi efendi ama gel görki japonyadaki emotapar Sasgay fangirl'leri adamın en iyi ekmek kapısı oldu.Sasgay God Mode: On derken Naruto nerde itin dötü bi gireydim diyor artık.
  • Karizma oldu dedik 484 de. Gene çizdi. Ah kishi ahh.. Şu adama azcık akıl ver yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

Aslında Rasenganın yıkım gücü Chidori'den çok daha fazladır.Bunu ilk Naruto serisinde gördük. O son Rasengan vs Chidori savaşında Sasgay direk Naruto'yu hedef alırken Naruto ise Sasgay'in anlındaki Konoha işaretini çizmeyi hedef aldı.

Bölüm yorumuna gelecek olursan her zamanki Naruto her zamanki ezik düşünceleri her zamanki gibi ezik bir bölüm. Sormazlarmı adama sasgay efendi dötünden teknik çıkarırken niye narutonun bildiği en iyi teknikler yerine 400 kusur bölümdür gördüğümüz kage bunshin + rasenganlarla devam ediyor hala. Madem bu adamın amacı ultra süper aşkı sasgayı Konohaya geri götürmek niye tam güç kullanmıyor??hayvan terli millet artık yemiyo bu konuşmaları kishi efendi ama gel görki japonyadaki emotapar Sasgay fangirl'leri adamın en iyi ekmek kapısı oldu.Sasgay God Mode: On derken Naruto nerde itin dötü bi gireydim diyor artık.

Tüm gücü ile saldırırsa Sasuke ölür. Naruto Sasuke'yi öldürürse asıl saçmalık olur. Manganın konusu zaten Naruto ve Sasuke, bunların imkansız dostluğu. O kadar uğraş sasukeyi tekrar kazanmak için sonra öldür ayı gibi saldırarak? Bunda anca düz adam mantığı olur.

Ayrıca tükenmiş bir adama en güçlü teknik ile saldırmak ezikliktir. Genelde mangalarda kötünün bile daha kötüsü karakterler bunu yapar. Naruto'nun böyle bir şey yapmayacağını, bu mangayı gözüyle takip etmiş olan herkes bilir.

Rukia Arc' dan sonra doğru dürüst konusu olmayan bleach'i sürekli övüyorsun, sonra herkesin deli gibi sonraki bölümü merak ettiği naruto'ya gelip "sövüyorsun". Her hafta aynı şey.
  • Narutodan da Sasuke öfkesiyle bir kekkei gekkai ciksa da manga hareketlense :D
  • deli edicek bu çocuk ya hala g.tüm kadar rasenganlarla saldırıyor. Biz pein'e attıklarından istiyoruz.

Off:S Geçen hafta tam güzel gitmeye başladı derken yine batırdı bu hafta.
  • Bu naruto karizma falan olmaz doğasında yok ama merak ettim ne yapacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MangekyouSharingan

Narutodan da Sasuke öfkesiyle bir kekkei gekkai ciksa da manga hareketlense :D

Tillkinin gözleri zaten karizma.
  • http://www.youtube.com/watch?v=TDgP1vQMflw Bu sahne nerden kasırga raenganın kullanıldığı bölüm galiba+shippuden ama narutoyla sasuke beraber saldırıyolar ne iş
  • @DH TyphooN

video 2. Shippuuden filmi Bonds'dan

• Rasen Shuriken Forever... Anime bir an önce pain vs naruto'ya gelse süper olucak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilan

quote:

Aslında Rasenganın yıkım gücü Chidori'den çok daha fazladır.Bunu ilk Naruto serisinde gördük. O son Rasengan vs Chidori savaşında Sasgay direk Naruto'yu hedef alırken Naruto ise Sasgay'in anlındaki Konoha işaretini çizmeyi hedef aldı.

Tüm gücü ile saldırırsa Sasuke ölür. Naruto Sasuke'yi öldürürse asıl saçmalık olur. Manganın konusu zaten Naruto ve Sasuke, bunların imkansız dostluğu. O kadar uğraş sasukeyi tekrar kazanmak için sonra öldür ayı gibi saldırarak? Bunda anca düz adam mantığı olur.

Ayrıca tükenmiş bir adama en güçlü teknik ile saldırmak ezikliktir. Genelde mangalarda kötünün bile daha kötüsü karakterler bunu yapar. Naruto'nun böyle bir şey yapmayacağını, bu mangayı gözüyle takip etmiş olan herkes bilir.

Rukia Arc' dan sonra doğru dürüst konusu olmayan bleach'i sürekli övüyorsun, sonra herkesin deli gibi sonraki bölümü merak ettiği naruto'ya gelip "sövüyorsun". Her hafta aynı şey.

O kadar şey yazdım ama sildim tartışma çıksın istemiyorum diye. Tek kelime; Yorumlarımı beğenmiyorsan okumayabilirsin cevap vermek zorunda hiç değilsin. Bloke eder geçersin. Sen beğeniyorsun diye bende beğenecek zorunda değilim narutoyu.

Bleach konusunda ise diyeceğim tek şey; GÖZÜYLE TAKİP EDEN HERKES AİZEN OLAYIN BAŞINA GEÇTİĞİ GÜNDEN İTİBAREN BLEACHİN NARUTOYU KALİTE BAKIMINDAN KATLADIĞINI BİLİR.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilan

quote:

O kadar şey yazdım ama sildim tartışma çıksın istemiyorum diye. Tek kelime; Yorumlarımı beğenmiyorsan okumayabilirsin cevap vermek zorunda hiç değilsin. Bloke eder geçersin. Sen beğeniyorsun diye bende beğenecek zorunda değilim narutoyu.

Bleach konusunda ise diyeceğim tek şey; GÖZÜYLE TAKİP EDEN HERKES AİZEN OLAYIN BAŞINA GEÇTİĞİ GÜNDEN İTİBAREN BLEACHİN NARUTOYU KALİTE BAKIMINDAN KATLADIĞINI BİLİR.

noolur dalga geçtiğini söyle
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.