Şimdi Ara

Narcos: Cartel Wars ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Henüz ikinci sezonunun yeni yayınlandığı güzide dizimizin yapımcıları, FTX Games’le beraber yaptıkları dizinin mobil oyunu olan Narcos: Cartel Wars'u da yayınladılar. Tarz olarak Boom Beach'le benzer olsa da dizideki karakterler ve hikayelerden esinlenilmesi ile sürükleyici olacak gibi gözüküyor. Şayet ben 10. level'a geldim ve şuan internette araştırdığımda bulamadığım bir bugla karşılaşsam da keyifle oynuyorum. Varsa oyuna başlayan arkadaşlar buradan fikir alış verişi yapabiliriz.

• indirip deniyorum bakalım nasılmış
  • indirdim ben de. oyun diğer oyunlarla benzer işleyişte ama Escobar işin içine girince daha cezbedici oluyor :) ingilizce olması benim gibi az ingilizcesi olan biri için tabi ki büyük bi dezavantaj.
  • Yeni güncellemeyle oyuna girebilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu hortlatayım dedim.

Telefonda çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Oyunu daha dün indirdim eğlenceli bir şeye benziyor. Sanırım ana binayı 5 levele yükseltince cartele filan katılabiliyoruz.

Eğer oynayan filan varsa öylesine vakit geçiririz.

Ayrıca deneyimlilere bir sorum var; bu sicario çıkarıyoruz ya hani kutulardan, he işte sadece valentina'yı kullanabiliyorum ben. Diğerlerini kullanamam için sözleşme biriktirmem gerekiyor. Limon'u çıkarttım ama 50 tane sözleşme istiyor. Bu sözleşmeyi nasıl elde edeceğimizi hala çözebilmiş değilim.

İlerde kesin öğrenirim ama bilen varsa söylesin boşuna kutu parçalayıp altın harcadım bir sürü...
  • Oynayan yok mu?

Level 17 finca, 42 levelim

• Kullanıcı adı: El Patron

Cartel adı: El Invicto

Cartele beklerim!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.